Moderování fóra

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Moderování fóra

Příspěvekod VoVo » stř 06 srp, 2008 2:24 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:21 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Re: Moderování fóra

Příspěvekod petrh » stř 06 srp, 2008 2:32 pm

jednoznacne podporuji vznik "subtopic" adminu jako je terba milan ci hekttor:)
Naposledy upravil petrh dne stř 06 srp, 2008 2:34 pm, celkově upraveno 1
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod PaMi » stř 06 srp, 2008 2:33 pm

Stoprocentně souhlasím s VoVo a připojuji se k jeho návrhu.
-- TT -- ČSD -- Jenom pro radost -- TrainController 8.0 Gold -- Moduly
Uživatelský avatar
PaMi
 
Příspěvky: 486
Registrován: úte 04 bře, 2008 1:57 pm

Příspěvekod nadkachna » stř 06 srp, 2008 2:36 pm

Aaaano :)
nadkachna
 
Příspěvky: 391
Registrován: stř 28 lis, 2007 12:02 pm

Příspěvekod StandaR » stř 06 srp, 2008 2:39 pm

Sto pro souhlas :) Moderatori sou zcela bezni :D i kdyz nemyslim ze by se to melo prehanet, ja bych treba bral jako ,,Dozorce" ...Houmra, Zdeňka Valtera, Dana atd... No proste ty zkusenejsi kteri vedi kdy co rict :wink:
StandaR
 
Příspěvky: 634
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Příspěvekod VoVo » stř 06 srp, 2008 2:43 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:21 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod sco_27 » stř 06 srp, 2008 2:55 pm

Abe Simpson píše:Sto pro souhlas :) Moderatori sou zcela bezni :D i kdyz nemyslim ze by se to melo prehanet, ja bych treba bral jako ,,Dozorce" ...Houmra, Zdeňka Valtera, Dana atd... No proste ty zkusenejsi kteri vedi kdy co rict :wink:


Toť presne aj môj názor. Stačí ich pár a fórum môže byť prehľadnejšie :)
sco_27
 
Příspěvky: 534
Registrován: ned 06 kvě, 2007 12:24 pm

Příspěvekod konopaslik » stř 06 srp, 2008 3:10 pm

Abe Simpson píše:Sto pro souhlas :) Moderatori sou zcela bezni :D i kdyz nemyslim ze by se to melo prehanet, ja bych treba bral jako ,,Dozorce" ...Houmra, Zdeňka Valtera, Dana atd... No proste ty zkusenejsi kteri vedi kdy co rict :wink:


No jasně, zrovna tito lidi nemají nic lepšího na práci, než ještě "uklízet bordel" někde na internetu... :roll:
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Příspěvekod VoVo » stř 06 srp, 2008 3:13 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:21 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod StandaR » stř 06 srp, 2008 3:16 pm

VoVo píše:
konopaslik píše:
Abe Simpson píše:Sto pro souhlas :) Moderatori sou zcela bezni :D i kdyz nemyslim ze by se to melo prehanet, ja bych treba bral jako ,,Dozorce" ...Houmra, Zdeňka Valtera, Dana atd... No proste ty zkusenejsi kteri vedi kdy co rict :wink:


No jasně, zrovna tito lidi nemají nic lepšího na práci, než ještě "uklízet bordel" někde na internetu... :roll:


No nechtěl jsem to řict takle na vostro, ale souhlas :lol: To jsou zrovna tři nejpovolanější od fochu, ale myslím že jsou rádi když se sem dostanou jednou týdně "na kontrolu" co je novýho...


Ja to nemyslel doslova tyhle osoby, ale jako priklad, tech co vi o cem mluvi a uz sou v tomhle oboru zbehli
StandaR
 
Příspěvky: 634
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Příspěvekod vlastimil vašíček » stř 06 srp, 2008 3:19 pm

myslím, že vytvořit moderátory by bylo opravdu dobré. začíná tu být zmatek (nesmyslné topicy apod), jenom vybrat ty správné, aby to nebylo jako na různých forech kam chodím(cenzura, mazání příspěvků bez varování atd)
E103 001 moje životní láska

Digital by Roco & Lenz silver

r.v. 1979, bývalý výpravčí ČD
vlastimil vašíček
 
Příspěvky: 576
Registrován: úte 24 říj, 2006 8:57 pm

Re: Moderování fóra

Příspěvekod PetrL » stř 06 srp, 2008 3:43 pm

VoVo píše:Pánové (a případné dámy), chtěl bych otevřít diskuzi na téma moderování ano či ne, případně jak?

Bezvýhradný souhlas!

VoVo píše:Bohužel spousta lidí neumí používat tlačítko hledat

Tady bych byl tvrdší a adresnější: v tom, že mnoho mladších a nových účastníků fóra z poslední doby ne, že neumí, ale zcela evidentně jsou líní hledat! Jejich dotazy lze chápat jako: "Ono to tu někde bude, tak mi to koukejte najít! Nemám na to čas ani chuť!"
Vzpomínám si, že jednou se také Houmr snažil někoho usměrnit a dostalo se mu odpovědi ve smyslu: "Já jsem se jenom ptal a když na mne nemáš nervy, tak mi neodpovídej!"
TT-Analog, IIIc/IVa
Uživatelský avatar
PetrL
 
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 02 lis, 2006 4:32 pm
Bydliště: Cheb

Příspěvekod Michal Dalecký » stř 06 srp, 2008 4:07 pm

Do prispevku zasahuji pouze v pripade, ze dochazi k porusovani etiky, hadkam ci spamu. Obcas presunuji temata do jinych for. V zadnem pripade nemazu prispevky spadajici do tematiky. Asi je vam vsem jasne, ze neni v mych silach prohlizet kazdy prispevek, tema ci forum a zjistovat zda-li se drzi tematu. Pro nove prichozi zde mame napovedu http://magazin.modely.biz/diskuze/viewforum.php?f=2 a ruku na srdce, kolik z vas si ji precetlo. Podivejte se kolik je u jednotlivych temat zobrazeni. Pokud ma nekdo zajem o moderovani jednotlivych for, tak se mi hlaste na SZ.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Jarda H. » čtv 07 srp, 2008 5:14 am

Jde o krok správným směrem :!: A je jasné, že "naši noví administrátoři " nemohou probírat a upravovat příspěvky každý den, ale i ten občasný zásah je dobrý (a nutný) !

Myslím Michale D., že jsi udělal dobře :lol: :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2791
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Moderování fóra

Příspěvekod Jarda H. » čtv 07 srp, 2008 5:17 am

PetrL píše:Vzpomínám si, že jednou se také Houmr snažil někoho usměrnit a dostalo se mu odpovědi ve smyslu: "Já jsem se jenom ptal a když na mne nemáš nervy, tak mi neodpovídej!"


Bohužel, z řady příspěvků mám zcela stejný pocit :cry: !

Ale zavedení nových administrátorů tomu asi výrazně pomůže - když ne pro zlepšení stavu (ty dotazy se občas objeví :wink: ), tak alespoň to pomůže pročištění a omezení od těch zbytečných dotazů !!
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2791
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Další

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků