Informace

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Informace

Příspěvekod Danny » čtv 23 lis, 2023 2:19 pm

Zlámalik a Michal to napsali trefně... Nemám páru o vašich sporech, ale ty je potřeba řešit na úrovni a nebo si rozbít tlamy... A nedělat tu pořád cirkus... Chodím se na toto fórum odreagovat, čerpat inspiraci, cenné informace a obdivovat výtvory a umění zdejších mistrů i začátečníků... Nějaký dětinský hádky a pitvaní "ho..." nikoho nezajímá :!: :!: :wink: je to trapný a otravný...
P. S. plánky jsou úžasné :wink: hřích je nesdílet s ostatními i nemodeláři :wink:
Amatérské patrové kolejiště TT , DCC / reléovka, epocha IV,V
Danny
 
Příspěvky: 47
Registrován: pon 27 říj, 2008 4:37 pm
Bydliště: Brno venkov - Zastávka

Re: Informace

Příspěvekod hank » čtv 23 lis, 2023 2:58 pm

Zlámalík píše:A jak se máme bránit my, uživatelé?


A právě zde je zakopán pes. Na tuto otázku ti 99,99% majitelů a administrátorů internetových diskusí odpoví, že registrací jsme my uživatelé potvrdili svůj souhlas s jejich absolutním právem dělat si s tou diskusí, cokoli uznají za vhodné.

A šmytec. :roll:
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6115
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Informace

Příspěvekod MirekTT » čtv 23 lis, 2023 4:17 pm

Tři klíčové věci:

Název tématu - jasný, věcný, srozumitelný
Milanovo sdělení - strohá, nepodbarvená informace určená k pouhému přijetí
Rudovo sdělení - berte Milanovo sdělení pouze jako informaci, ne jako podnět k debatě

Ono to není dost jasné?

Co by mě na tom jako mělo rozhodit? Co je mi do sporu mezi Milanem a Honzou? Proč bych tu měl zahajovat nějakou sebeobranu? Proč......bla bla bla?
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2573
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Informace

Příspěvekod Dusan » čtv 23 lis, 2023 6:56 pm

MirekTT píše:Tři klíčové věci:

Název tématu - jasný, věcný, srozumitelný
Milanovo sdělení - strohá, nepodbarvená informace určená k pouhému přijetí
Rudovo sdělení - berte Milanovo sdělení pouze jako informaci, ne jako podnět k debatě

Ono to není dost jasné?

Co by mě na tom jako mělo rozhodit? Co je mi do sporu mezi Milanem a Honzou? Proč bych tu měl zahajovat nějakou sebeobranu? Proč......bla bla bla?


Sám jsi si odpověděl. Co je nám do toho? Přesně a úplně souhlasím, že nic. Pak ale stejně tak není žáden důvod nám to sdělovat a už vůbec ne novým založeným vláknem ještě s obecným názvem "Informace". Milanova a Honzova bitvička na jejich písečku je mi úplně volná, měli by jít raději do hospody na pivo. 8)
HO(N),DCC,ep.II.-III.
Uživatelský avatar
Dusan
 
Příspěvky: 1284
Registrován: ned 04 úno, 2007 4:48 pm
Bydliště: Brno

Re: Informace

Příspěvekod Zlámalík » pát 24 lis, 2023 10:32 am

Mirku, proto, že tahat soukromé věci na veřejné fórum se nehodí. A dělat si z něj soukromé taky ne. Pak se lidi diví, že sem nikdo nechodí.
TT/současnost: Zlámalíkovy mašinky
Uživatelský avatar
Zlámalík
 
Příspěvky: 1833
Registrován: pát 14 led, 2011 10:39 pm
Bydliště: Košíkov

Re: Informace

Příspěvekod vvitty » pát 24 lis, 2023 3:09 pm

MirekTT píše:Tři klíčové věci:

Název tématu - jasný, věcný, srozumitelný
Milanovo sdělení - strohá, nepodbarvená informace určená k pouhému přijetí
Rudovo sdělení - berte Milanovo sdělení pouze jako informaci, ne jako podnět k debatě

Ono to není dost jasné?

Co by mě na tom jako mělo rozhodit? Co je mi do sporu mezi Milanem a Honzou? Proč bych tu měl zahajovat nějakou sebeobranu? Proč......bla bla bla?


Pokud je to soukromy spor do ktereho ostatnim nic neni tak nejak nevidim duvod to vyhlasovat verejne.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Informace

Příspěvekod MirekTT » pát 24 lis, 2023 4:11 pm

Spor je spíše polosoukromý, protože minimálně jednou v minulosti se Honza do Milana opravdu obul - tady, veřejně. Dále jsem to moc nesledoval, ale pokud se k tomuto kroku Milan rozhodl, určitě proto měl dobrý důvod.

Teď upřesňující pojmy:
Toto je soukromé fórum, podmíněně zpřístupněné veřejnosti jeho majitelem. Nikoli veřejné.
Milan od majitele fóra disponuje oprávněním dělat takové kroky.

Můj povzdech:
Že vám vadí zrovna tohle? Je tu miliarda jiných věcí, které sem nepatří. A daleko horších.
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2573
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Předchozí

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků