Zamykání témat

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Zamykání témat

Příspěvekod martin-tt » úte 21 lis, 2023 10:54 am

Ahoj, já se musím zase zastat Milana, protože HonzaM se v některých příspěvcích do Milana cíleně trefuje a vyhledává konfrontaci.
martin-tt
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 26 led, 2011 11:37 am
Bydliště: Ostrava

Re: Zamykání témat

Příspěvekod HonzaM » úte 21 lis, 2023 11:54 am

martin-tt píše:Ahoj, já se musím zase zastat Milana, protože HonzaM se v některých příspěvcích do Milana cíleně trefuje a vyhledává konfrontaci.

Mohl bys prosím citovat ty příspěvky? Pokud napíšu že se mi některý Milanův nelíbí, je to můj názor a i když se to týká Milanova konkrétního návrhu, není to “trefování” do něj jako osoby, tím by bylo, kdybych napsal že je Milan neschopný. Schopný je, to nezpochybňuji. A co považuješ za konfrontaci? Ale napiš mi to prosím na SZ a vysvětlíme si to, ať tady nevznikne válka. Já jsem napsal svůj názor, že není ideální zamykat téma, aniž by došlo k vysvětlení problému. Milan místo vyjádření jeho názoru podnikl jmenovitý osobní útok a omluvil se, tím to bylo uzavřeno. Nemá smysl pokračovat.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4085
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Zamykání témat

Příspěvekod milan ferdián » úte 21 lis, 2023 12:45 pm

HonzaM píše:
martin-tt píše:Ahoj, já se musím zase zastat Milana, protože HonzaM se v některých příspěvcích do Milana cíleně trefuje a vyhledává konfrontaci.

Mohl bys prosím citovat ty příspěvky? Pokud napíšu že se mi některý Milanův nelíbí, je to můj názor a i když se to týká Milanova konkrétního návrhu, není to “trefování” do něj jako osoby, tím by bylo, kdybych napsal že je Milan neschopný. Schopný je, to nezpochybňuji. A co považuješ za konfrontaci? Ale napiš mi to prosím na SZ a vysvětlíme si to, ať tady nevznikne válka. Já jsem napsal svůj názor, že není ideální zamykat téma, aniž by došlo k vysvětlení problému. Milan místo vyjádření jeho názoru podnikl jmenovitý osobní útok a omluvil se, tím to bylo uzavřeno. Nemá smysl pokračovat.

Nedráždí mě :evil: . Důkazu je tu dost :!:
-m-
Přílohy
2023-11-21 13_33_42-Window.png
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zamykání témat

Příspěvekod Zlámalík » úte 21 lis, 2023 1:58 pm

Hoši, máte to fakt zapotřebí? Je to dost smutný...
TT/současnost: Zlámalíkovy mašinky
Uživatelský avatar
Zlámalík
 
Příspěvky: 1832
Registrován: pát 14 led, 2011 10:39 pm
Bydliště: Košíkov

Re: Zamykání témat

Příspěvekod milan ferdián » úte 21 lis, 2023 2:46 pm

Zlámalík píše:Hoši, máte to fakt zapotřebí? Je to dost smutný...

Jiří, je to velmi smutné až trapné. Respektoval jsem názory všech co se tu vyjádřili i od uživatele Jirkator. A najednou, když se najde člověk martin-tt, který se trefně vyjádřil, protože se mě zastal, tak se požadují důkazy :?: Vy sami uživatelé diskusního fóra jste již několikrát nespokojeně vyjádřili nad jeho chováním a co se stalo ? Nic. Několikrát přepíše svůj původní příspěvek, sem tam se omluví až když už dojde k vyhrocené situaci. A jede se dál a čeká se na další jeho průser, ale jen v případě, když se jedná o můj příspěvek nebo o nesouhlasný příspěvek jiného uživatele vůči němu. A on si žádá vysvětlení od majitele fóra, adminů a moderátorů na uzamykání fóra ? Tito lidé nemusí nic nikomu vysvětlovat své konání :!:
-m-
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zamykání témat

Příspěvekod prcek » úte 21 lis, 2023 2:48 pm

Já bych toto téma zamknul...
--
Všechno je snadné, než to zkusíš sám.
prcek
 
Příspěvky: 507
Registrován: ned 05 dub, 2009 11:36 am
Bydliště: kousek jižně od Brna

Re: Zamykání témat

Příspěvekod milan ferdián » úte 21 lis, 2023 2:59 pm

prcek píše:Já bych toto téma zamknul...

Toto téma může uzamknout jen majitel fóra Michal Dalecký a admin Rudolf, protože se jedná o téma "Připomínky k fóru".
-m-
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zamykání témat

Příspěvekod vvitty » úte 21 lis, 2023 3:17 pm

HonzaM píše:Podle mého názoru není ideálním řešením zanykání témat, aniž by došlo k vysvětlení problému. V tématu o sběrnici X2 a X3 jsou fakta následující:
....


Milane, ja v prispevku HonzaM nevidim pozadavek na vysvetleni duvodu zamykani vlaken ale postesk nad tim ze vlakno bylo zamceno aniz by se do neho dostalo vysvetleni rozebiraneho problemu ???
Tak jen jestli to _v tomto konkretnim pripade_ neni jen nedorozumneni....
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků