Obrázky a fotky na ukazto.com

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Příspěvekod marho » čtv 13 bře, 2008 7:25 am

Jako nováček na tomto foru jsem se řídil doporučenými postupy (tedy vkládání obrázku přes ukazto.com) a divím se, ze nikdo neodpovídá na můj příspěvek, ale při kontrole jsem zjistil, že obrázek se vůbec nenačítá, nebo načte za strašně dlouho.

Mohl by moderátor smazat to doporučení serveru ukazto.com, když to i podle výše uvedených příspěvků nefunguje, jak má? Myslím, že rajce funguje lépe, jako náhrada za ukazto.com, než se najde nějaké definitivní řešení.

Děkuji
Martin
N, DDC, IV, ČSD, moduly, navrhování plánku mě baví, stavění mi moc nejde
marho
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 11 bře, 2008 5:45 pm

Příspěvekod Michal Dalecký » čtv 13 bře, 2008 8:01 am

marho píše:Jako nováček na tomto foru jsem se řídil doporučenými postupy (tedy vkládání obrázku přes ukazto.com) a divím se, ze nikdo neodpovídá na můj příspěvek, ale při kontrole jsem zjistil, že obrázek se vůbec nenačítá, nebo načte za strašně dlouho.

Mohl by moderátor smazat to doporučení serveru ukazto.com, když to i podle výše uvedených příspěvků nefunguje, jak má? Myslím, že rajce funguje lépe, jako náhrada za ukazto.com, než se najde nějaké definitivní řešení.

Děkuji
Martin
Dobra pripominka. Uz jsem text aktualizoval.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod JBr » čtv 13 bře, 2008 11:00 am

Jenom jedna poznamka k rajceti.

Rajce se nehodi pro ukladani velkych obrazku nebo nakresu, kde je potreba videt detaily. Vsechny obrazky totiz zmensuje a jeste prekomprimovava. Nejdriv jsem si myslel, ze kdyz budu mit obrazek zmenseny na spravnou velikosti, tak mi ho to upravovat nebude, ale chyba lavky, prekomprimovava to vzdycky. Tohle chovani zase az tak nevadi u fotek (ale kdyz to zmrsi pekne vyladenou fotku, tak to samozrejme taky nastve), ale u nakresu to byva obcas znat dost.
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod richard0404 » čtv 13 bře, 2008 1:41 pm

Ja používám Google Picasa2 a je bezproblémů a v češtině. :lol: :lol:
"H0-analog - V SBB" "Faller Car System" "Moduly sekce N"
Uživatelský avatar
richard0404
 
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27 led, 2008 9:57 pm
Bydliště: Praha 2

Příspěvekod Hekttor » sob 21 čer, 2008 5:59 pm

Pokud byste měli zájem, na našem prostoru jsme založili čistě železničněmodelářskou galerii po registraci uživatele k téměř volnému použití. Velikost obrázků do 1 MB. Výchozí limit 20 MB na jednoho uživatele může být po dohodě navýšen.
Hekttor
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon 30 dub, 2007 4:37 pm
Bydliště: Havířov

obrazky

Příspěvekod jaro » úte 02 zář, 2008 10:03 am

..a neslo by to tu spravit ako na k-report napr? ze by som nemusel nikam vesat obrazky ale rovno by si ich forum nacitalo?
v praci nemam vsetky prava k instalacii aplikacii na rajce.net a ani nemam potrebu si zavadzat album koli par prispevkom
jaro
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 02 zář, 2008 7:00 am

Re: obrazky

Příspěvekod TT-maniac » úte 02 zář, 2008 10:11 am

jaro píše:..a neslo by to tu spravit ako na k-report napr? ze by som nemusel nikam vesat obrazky ale rovno by si ich forum nacitalo?
v praci nemam vsetky prava k instalacii aplikacii na rajce.net a ani nemam potrebu si zavadzat album koli par prispevkom
Založ si web na webzdarma.cz a tam to dávej.Pak na to dáš akorát odkaz a je to.Je to nejlepší způsob a nic k tomu nepotřebuješ jen připojení k netu :lol:
TT , analog , epochou se neřídím ... dělám to co se mi líbí
Uživatelský avatar
TT-maniac
 
Příspěvky: 169
Registrován: sob 17 úno, 2007 3:43 pm
Bydliště: Havířov

Příspěvekod VoVo » úte 02 zář, 2008 12:18 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Předchozí

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník