ANALOG V PRAXI

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

ANALOG V PRAXI

Příspěvekod boy.rough » stř 06 úno, 2008 7:33 pm

Ahoj všem,
možná že je to pitomost, ale napadlo mě, že by zde možná mohla být založena rubrika ANALOG V PRAXI. Digitalisté mají své DCC V PRAXI, analogisté ne. Vím, že je tu rubrika o elektrice a elektronice, kde se řeší vše okolo elektriky, zapojení atd. Jenže občas je to tak trochu smíchané.
No tak mě napadlo proč neudělat ANALOG V PRAXI?!
Vím, že spousta věcí se řeší v MODELOVÝCH KOLEJIŠTÍCH a vlastně všechno souvisí se vším, ale když potřebuji zjistit něco co se týká analogu, tak abych teď v této situaci listoval celým fórem. Jsou tu i komunity hánulkářů, téčkařů a enkařů, tak se ptám proč ne ANALOG V PRAXI?! :roll:
Ahoj a ať se Vám daří.
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod Tomáš » stř 06 úno, 2008 7:51 pm

no nápad to špatnej není...rád se poučím jak kdo co dělá...jak řeší izolovaný úseky,jaký používá napaječe...zrovna pracuju na bazmeku,aby vlak pomalu plynule zastavil ve stanici...takže jsem pro :idea:
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod Michal Dalecký » stř 06 úno, 2008 7:56 pm

No, myslim si, ze toto tema je temer identicke s Elektrikou a elektronikou a nema smysl zakladat dalsi hodne podobne tema. Muzu do stavajiciho nazvu pridat "analog", kvuli lepsimu zacileni prispevku. DCC ovladani je natolik rozdilne pojeti, ze si jine tema zaslouzi. V pripade analogu o tom nejsem presvedceny.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6


Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků