Zdejší EKZOTI

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Kolajisko N 150*58

Příspěvekod milan ferdián » pát 11 bře, 2022 7:35 am

milan ferdián píše:
pixel123 píše:
milan ferdián píše: ...
-m-

Este otazka.... Je rec o nejakom konkretnom navrhu ? Nejako som nezachytil o akom kolajisku je rec, teda narazky na svoje som pochopil ale to druhe je ktore ?

Jedná se o plánek kolejiště "Vrchy" N/1:160 1500 x 580 FLEISCHMANN(exROCO)/15° Klasika (plocha - pixel123).
-m-

Velice úsměvné nahlášení - uživatele HonzaM citace: Warez "Zpráva obsahuje odkaz na nelegální nebo pirátský software." :lol:
-m-
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Kolajisko N 150*58

Příspěvekod milan ferdián » pát 11 bře, 2022 7:43 am

O.T.

Tak mi to nedalo a hledal. Omlouvám se kolegovi pixel123, že opětovně, vše sklouzlo do starých kolejí od uživatele HonzaM. Je mi líto.
-m-
Přílohy
odkaz na údajný softwar.PNG
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Kolajisko N 150*58

Příspěvekod pixel123 » pát 11 bře, 2022 7:50 am

milan ferdián píše:
pixel123 píše:
milan ferdián píše: ...
-m-

Este otazka.... Je rec o nejakom konkretnom navrhu ? Nejako som nezachytil o akom kolajisku je rec, teda narazky na svoje som pochopil ale to druhe je ktore ?

Jedná se o plánek kolejiště "Vrchy" N/1:160 1500 x 580 FLEISCHMANN(exROCO)/15° Klasika (plocha - pixel123).
-m-


Milane,ja si aj vravim o akom kolajisku hovoris, google nic nenasiel, ale teda chapem ze si niekde vytvoril link ci obrazok na to kolajisko ? A HonzaM to nahlasil z nejakeho doovdu tak to zmizlo ? Lebo teraz som uplne mimo co sa deje :D
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Kolajisko N 150*58

Příspěvekod milan ferdián » pát 11 bře, 2022 8:01 am

O.T.
pixel123 píše:Milane,ja si aj vravim o akom kolajisku hovoris, google nic nenasiel, ale teda chapem ze si niekde vytvoril link ci obrazok na to kolajisko ? A HonzaM to nahlasil z nejakeho doovdu tak to zmizlo ? Lebo teraz som uplne mimo co sa deje :D

A ani nemůžeš najít. Já mám spoustu plánku kolejišť udaných mimo dosah google. Nač bych vytvářel link na pirátský softwar :?: Název kolejiště "Vrchy" atd. není odkaz :!:
Jak k tomu HonzaM přišel je i pro mne záhadou. Snad nám dá nějaké vysvětlení.
-m-
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Kolajisko N 150*58

Příspěvekod pixel123 » pát 11 bře, 2022 8:30 am

milan ferdián píše:O.T.
pixel123 píše:Milane,ja si aj vravim o akom kolajisku hovoris, google nic nenasiel, ale teda chapem ze si niekde vytvoril link ci obrazok na to kolajisko ? A HonzaM to nahlasil z nejakeho doovdu tak to zmizlo ? Lebo teraz som uplne mimo co sa deje :D

A ani nemůžeš najít. Já mám spoustu plánku kolejišť udaných mimo dosah google. Nač bych vytvářel link na pirátský softwar :?: Název kolejiště "Vrchy" atd. není odkaz :!:
Jak k tomu HonzaM přišel je i pro mne záhadou. Snad nám dá nějaké vysvětlení.
-m-


Prosim posli mi link do SZ
. Dakujem
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Kolajisko N 150*58

Příspěvekod milan ferdián » pát 11 bře, 2022 8:54 am

O.T.
pixel123 píše:Prosim posli mi link do SZ
. Dakujem

Není žádný.
-m-
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Kolajisko N 150*58

Příspěvekod HonzaM » pát 11 bře, 2022 11:39 am

milan ferdián píše:O.T.
pixel123 píše:Milane,ja si aj vravim o akom kolajisku hovoris, google nic nenasiel, ale teda chapem ze si niekde vytvoril link ci obrazok na to kolajisko ? A HonzaM to nahlasil z nejakeho doovdu tak to zmizlo ? Lebo teraz som uplne mimo co sa deje :D

A ani nemůžeš najít. Já mám spoustu plánku kolejišť udaných mimo dosah google. Nač bych vytvářel link na pirátský softwar :?: Název kolejiště "Vrchy" atd. není odkaz :!:
Jak k tomu HonzaM přišel je i pro mne záhadou. Snad nám dá nějaké vysvětlení.
-m-

Na to se zeptej provozovatele této diskuze, při otevření Tvého příspěvku se u něj objeví červený vykřičník a při kliknutí na něj se objeví zpráva, že příspěvek obsahuje odkaz na nelegální nebo pirátský software. Proč, to nevím. Z mé strany v tom nehledej nic osobního, zbytečně na mne útočíš. Buď tak laskav a útoků na mne se vystříhej. Děkuji.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4030
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Kolajisko N 150*58

Příspěvekod milan ferdián » pát 11 bře, 2022 11:54 am

HonzaM píše:
milan ferdián píše:O.T.
Jak k tomu HonzaM přišel je i pro mne záhadou. Snad nám dá nějaké vysvětlení.
-m-

Na to se zeptej provozovatele této diskuze, při otevření Tvého příspěvku se u něj objeví červený vykřičník a při kliknutí na něj se objeví zpráva, že příspěvek obsahuje odkaz na nelegální nebo pirátský software. Proč, to nevím. Z mé strany v tom nehledej nic osobního, zbytečně na mne útočíš. Buď tak laskav a útoků na mne se vystříhej. Děkuji.
Přílohy
Hlášení.PNG
Hlášení.PNG (14.57 KiB) Zobrazeno 7307 krát
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zdejší EKZOTI

Příspěvekod milan ferdián » pát 11 bře, 2022 12:12 pm

.........
Přílohy
nahlášení HonzaM.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zdejší EKZOTI

Příspěvekod Jirkátor » pát 11 bře, 2022 12:14 pm

Kluci, co to mu tu přestat dál plevelit. Asi by bylo dobré, kdyby moderátor celou tuto stránku smazal.
Tohle stavím já: viewtopic.php?f=1&t=12586
Uživatelský avatar
Jirkátor
 
Příspěvky: 1025
Registrován: stř 01 led, 2020 11:09 am
Bydliště: Veselí nad Lužnicí

Re: Zdejší EKZOTI

Příspěvekod milan ferdián » pát 11 bře, 2022 12:16 pm

Jirkátor píše:Kluci, co to mu tu přestat dál plevelit. Asi by bylo dobré, kdyby moderátor celou tuto stránku smazal.

Podíval jsi se na název vlákna?
-m-
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zdejší EKZOTI

Příspěvekod StandaR » pát 11 bře, 2022 1:11 pm

Hlášení jsem zavřel... Pokud vím nikdy tam odkaz nebyl.
StandaR
 
Příspěvky: 634
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Re: Zdejší EKZOTI

Příspěvekod jafobe » sob 12 bře, 2022 4:06 pm

Njn, když on strýček Google prostě nemá šanci najít všechno.... :oops:
A někdy ny to stačí taková blbost že to je uloženého pod jiným názvem, někde ve skrytém albu klidně na rajčeti, prošlo to jen emailem, nebo to je zatím někde uložené jen v papírové podobě... Ale to že strýček něco nenajde, ještě neznamená že by to neexistovalo. :wink:
Stačí vidět kolik plánků má Milan Ferdián zpracovaných do publikací, nejsou to jen ty co známe ale i ty které zatím nebyly zveřejněny, a některé možná ani nebudou...
Uživatelský avatar
jafobe
 
Příspěvky: 683
Registrován: úte 12 dub, 2011 8:01 pm

Re: Zdejší EKZOTI

Příspěvekod HonzaM » pon 28 bře, 2022 12:29 pm

Považuji za nutné to nedorozumění vysvětlit (i když částečně už jsem to vysvětlil v předchozích příspěvcích). Nebylo v tom nic osobního, šlo jen o moje dva omyly.
Protože Milan ve svém příspěvku napsal "Jedná se o plánek kolejiště "Vrchy" N/1:160 1500 x 580 FLEISCHMANN(exROCO)/15° Klasika (plocha - pixel123).", nepřepokládal jsem, že by odkazoval na nikde nezveřejněný plánek, a pokládal jsem to za odkaz. To byla moje první chyba. Pak jsem si všiml toho červeného vykřičníku a kliknul jsem na něj, následkem čehož se objevil se text, "Zpráva obsahuje odkaz na nelegální nebo pirátský software." Moje druhá chyba byla, že jsem si až dodatečně všiml, že se tento vykřičník s těmito následky objevuje u všech příspěvků. Samozřejmě jsem žádné nahlášení neodesílal. Myslím, že se tady z toho udělal zbytečný rozruch, nikomu jsem nezpůsobil žádnou škodu a Milanovi jsem se včas mailem omluvil a vysvětlil jsem mu jak se to stalo.
Tímto se tedy omlouvám také účastníkům diskuze.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4030
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník