Upozornění na "modeláře"-opravdu NEDOPORUČUJI

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Upozornění na "modeláře"-opravdu NEDOPORUČUJI

Příspěvekod JM » čtv 10 led, 2008 8:31 am

Vážení kolegové modeláři!
Tohle upozornění se týká hlavně těch, kteří občas kupují vagónky atd. přes inzeráty, ale nejen těch. Chtěl bych Vás varovat před člověkem který používá mailovou adresu pkotekk@seznam.cz a také má internetové stránky http://vagonytt.napady.net/ Prodává hlavně na www.modelbazar.cz
Už delší dobu sleduju jeho nabídku a to co dokáže prodávat jako kvalitní výrobek je opravdu hrůza, viz. inzerát jednoho kupujícího: http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Mo ... 54/150623/ Je tam vidět i to, jak "kvalitně a pevně" je schopen vagónek zabalit a poslat poštou
Pokud ten inzerát zmizí mohu na vyžádání poslat foto jeho práce. Tento člověk pravděpodobně sám vytváří tyto paskvily a pár lidí se už nachytalo. Ano, proč nevyrobit a neprodat vagónek, sám to také tak dělám když mám více vagónků které nepotřebuji. Pokud bude někdo mít zájem, mohu poslat pár fotek toho, co mohu nabídnout, ale NIKDY bych si netroufl prodat to co nabízí tento člověk!
Ono koupit od takovéhoto "výrobce" vagónek a po rozbalení dostat skoro infarkt při pohledu na tu "krásu" docela odradí od příští koupi a to může být celkem škoda(i mě už se povedlo přes inzerát koupit několik vagónků které byly opravdu pěkné a nekde jinde jsem je již neshnal..)
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

fotky

Příspěvekod toman.f » pát 30 kvě, 2008 7:14 pm

ahoj prosím tě pošli my ty fotky na toman.f@centrum.cz :shock:
toman.f
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 09 kvě, 2008 4:24 pm

Příspěvekod Leoš Vobořil » pát 30 kvě, 2008 7:24 pm

jestli můžu poprosit také o foto lvspartakh@seznam.cz
Leoš Vobořil
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 24 bře, 2008 10:39 am
Bydliště: Brno a Kutná Hora

Re: fotky

Příspěvekod JM » ned 01 čer, 2008 8:21 am

toman.f píše:ahoj prosím tě pošli my ty fotky na toman.f@centrum.cz :shock:

Jesli máte oba na mysli fotky těch jeho hrůz, budu muset prohledat PC..už je to dost dlouhá doba :wink:
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod Leoš Vobořil » ned 01 čer, 2008 7:15 pm

přesně to mám na mysli :shock: dikes
Leoš Vobořil
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 24 bře, 2008 10:39 am
Bydliště: Brno a Kutná Hora

Příspěvekod JM » pát 06 čer, 2008 11:41 am

Tak už to máte oba v mailu, omlouvám se, že to tak trvalo :oops:
Ale je to opravdu děs, tak se nelekněte...a také ta odvaha, jakým způsobem to posílal-tak chatrná krabička :shock:
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod toman.f » pát 06 čer, 2008 5:30 pm

JM píše:Tak už to máte oba v mailu, omlouvám se, že to tak trvalo :oops:
Ale je to opravdu děs, tak se nelekněte...a také ta odvaha, jakým způsobem to posílal-tak chatrná krabička :shock:

jo to je opravdu hrůza :?
toman.f
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 09 kvě, 2008 4:24 pm

Příspěvekod pan.martinek » pát 22 srp, 2008 7:38 pm

Já bych se jestli můžu taky rád zasmál- doufám, že nevadí, když mi ty fotky trošku opožděně pošleš taky. Rád bych viděl, jak bude vypadat vagónek, až ho udělám. :D mail: martin.dolsky@seznam.cz
H0, III./IV., Modul, Brejlovec, Zamračená, Hektor, Kufr, Hurvínek
pan.martinek
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 27 črc, 2008 10:47 am
Bydliště: Jihlava-Jihlavsko-Vysočina-Morava

Příspěvekod sandik » pát 22 srp, 2008 9:17 pm

Můžu taky poprosit o ty "vesjeloje kartinky"? ;o)
sandik
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 17 srp, 2008 2:13 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pája » sob 23 srp, 2008 6:17 am

"JM" ,mě by spíš zajímalo co občas prodáváš ty ?Akorát se mi nedaří dohledat jakou model. železnici děláš H0,TT,N,Z ?Pokud by ses pohyboval v TT,možná bych si časem něco vybral.
TT,DCC,ČSD III-IV,člen TT ZABABOV,Sysel fóra a zatím spíše hračička než modelář
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 834
Registrován: stř 08 srp, 2007 6:05 pm
Bydliště: Praha -Suchdol

Příspěvekod pan.martinek » sob 23 srp, 2008 7:15 pm

O něco víše jsem psal o mém uvažování o koupi ČD Sergeje od Gutzoldu.
Majitel tvrdí, že s pojezdy žádné velké problémy nemá- samozřejmě určitě mluví ku prospěchu koupi. Zároveň však uvedl, že by byl ochoten cenu snížit na 1500, ale níž už by nešel, vzhledem k tomu, že to už se prodávají jen, mám pocit 100/110- asi sériové číslo...?
Co si myslíte, je to za 1500 možné?
Taky samozřejmě počítejte s tím, že se chystám na lokálku a že budu Sergeje muset přemalovávat.
H0, III./IV., Modul, Brejlovec, Zamračená, Hektor, Kufr, Hurvínek
pan.martinek
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 27 črc, 2008 10:47 am
Bydliště: Jihlava-Jihlavsko-Vysočina-Morava

Příspěvekod JM » sob 23 srp, 2008 8:01 pm

Pája píše:"JM" ,mě by spíš zajímalo co občas prodáváš ty ?Akorát se mi nedaří dohledat jakou model. železnici děláš H0,TT,N,Z ?Pokud by ses pohyboval v TT,možná bych si časem něco vybral.

Dělám v TT a občas něco prodávám. Stavím spíš co si kdo řekne a někdy toho udělám víc tak to hodím na modelbazar, příp. na Aukro. Zatím jsem neměl ani jediný negativní ohlas, spíše naopak (někteří ode mne koupili třeba i třikrát). Tady je např. M152 ČSD s patinou (patina je pro někoho možná přehnaná)-ale bylo to podle přání jednoho modeláře a byl spokojen a to je hlavní :wink: ): http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Mo ... na/187188/
Dělám toho víc, ale nechci si tady dělat reklamu, odkazy na ukázku v případě zájmu dám do sekce prodám :wink:
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod pan.martinek » sob 23 srp, 2008 8:37 pm

Pokud by jsi někdy zavítal i do H0, určitě bych M152 koupil, je to nádherné!!!
Pokud ano, napiš soukromou zprávu. Rozhodně bych bral raději od tebe, než z webu, kde je cena podstatně vyščí a to většinou bez jakýkoliv detailů.
H0, III./IV., Modul, Brejlovec, Zamračená, Hektor, Kufr, Hurvínek
pan.martinek
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 27 črc, 2008 10:47 am
Bydliště: Jihlava-Jihlavsko-Vysočina-Morava

Příspěvekod TTcko » ned 24 srp, 2008 6:44 am

Ten motorak bych koupil :!:
Miluju tt lokomotivy a kolejiste
TTcko
 
Příspěvky: 69
Registrován: ned 25 kvě, 2008 10:15 am
Bydliště: PRAHA

Příspěvekod Jarda H. » ned 24 srp, 2008 11:16 am

K modelům kolegy JM - osobně jsem měl v ruce (a stále je vlastním) nějaké modely, zhotovené JM :!: Musím konstatovat, že jsou velmi pěkně udělané, konkrétně patinované Raj-ky jsou parádní :!: Takže by neměl být problém :shock: :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Další

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků