Lampy pre N, TT, H0

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » ned 25 srp, 2013 1:41 pm

forex - cena je na zaciatku vlakna pisana. technicky sa neda slovami popisat ale dost. chce to prax aby clovek spravil lampu aku som tu ukazal ako vynoveny typ.

25ks = 25x4 = 100€
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123

Příspěvekod forex » ned 25 srp, 2013 2:07 pm

Promin, ja to necetl od zacatku:) a jak dlouho by Ti pripadne trvalo to vyrobit?
Digital Roco - Multimaus
Ep.IV
forex

Příspěvekod pixel123 » ned 25 srp, 2013 2:16 pm

v poho... tak viem ich vyrobit aj za dva - tri dni ked je cas aj chut a motivacia :lol: aktualne som ale bez LEDiek a posledne idu typkovi co ma lampy uz rezervovane. Ak si pockas tak sa dockas, zalezi ako surne ich potrebujes, mam totiz nejake objednavky ale niektore mi vobec nesuria .... napis mi mail na vladimir.skamla@gmail.com a dohodneme sa

Alebo súkromná správa
pixel123

Příspěvekod peter_vy » ned 25 srp, 2013 4:22 pm

No vidím, že sa Pixel pri staničných lampách (aspoň v H0) posunul o level vyššie. A pokiaľ cena zostane stále rovnako priaznivá tak je to dvojnásobne dobrá správa. Takže treba ešte počkať ako sa to vyvinie pre TT (každého zaujíma len tá jeho veľkosť, že :-) ). Budem držať palce, nech sa práca darí.
TT analog, ČSD ep. III.-IV.
peter_vy

Příspěvekod pixel123 » pon 26 srp, 2013 4:16 am

peter_vy : cena sa zachováva, chcem zlepšiť konkurencieschopnosť a predajnosť. ďalšie kolo je spustenie výroby N kových, potom prídu parkové TT a potom ďalší level pre TT staničné (transformácia ako pri H0). a nakoniec veľké finále v podobe kompletizácie sortimentu (zvyšné cestné a parkové), parkové pre N, stupačkové staničné pre TT a H0 .... návestidlá, prejazdy....

Alebo súkromná správa
pixel123

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » pon 26 srp, 2013 7:11 am

návěsti budou i CCCP co dělají Pečky ? v TT
Tkadlec Jaroslav

Příspěvekod pixel123 » pon 26 srp, 2013 7:33 am

navestilda budu pre zaciatok v H0. ak sa ujmu tak bude aj TT. zacnem AZD a potom pribudnu ine typy

Alebo súkromná správa
pixel123

Příspěvekod pixel123 » úte 27 srp, 2013 11:33 am

:!: :!: :!: AKCIA :!: :!: :!:

10ks poslených voľných ešte starých typov H0 lámp, teraz po 3,6€/ks :!: zbavujem sa ich lebo mám finančnú tieseň, tieto typy budú dostupné už len pre tých čo majú rovnaké už doma - pre nich je cena tiež so zľavou.

Uprednostňujem platbu prevodom, lampy môžem hneď zajtra poslať :idea:

Predané :!:
Přílohy
P8260112.JPG
P8260112.JPG (162.02 KiB) Zobrazeno 1950 krát

Alebo súkromná správa
pixel123

Příspěvekod milostt » čtv 29 srp, 2013 5:33 pm

[quote="pixel123"]:!: :!: :!: AKCIA :!: :!: :!:

Uprednostňujem platbu prevodom, lampy môžem hneď zajtra poslať :idea:

Zdravím pixel 123
chci se optat , před časem jsme domlouvali výrobu silničních semaforu v TT, snažím se vás kontaktovat na vašem e-mailu ,ale neodstávám žádnou odpověď.
Jak toprosím vypadá s dodávkou těch semaforu? děkuji za informace.
milostt
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt

Příspěvekod pixel123 » čtv 29 srp, 2013 9:15 pm

pozriem a nájdem váš mail a okamžite vás kontaktujem, za opozdenie sa ospravedlňujem (hoci mám podozrenie že mail od vás ani nemám ale zistím to ) :wink:

Alebo súkromná správa
pixel123

Příspěvekod milostt » pát 30 srp, 2013 5:34 am

[quote="pixel123"]pozriem a nájdem váš mail
děuji za reaci psal jsem vám na e-mail pixel123@azet.sk , de na jaře probýhala naše diskuze.
milostt

Příspěvekod lesanek » pát 30 srp, 2013 5:11 pm

To pixelovi asi nedošlo, podívej se na jeho podpis.
přehledy vozidel ČD, YouTube
Ep.V, VI (ČD) v TT, DCC
lesanek

Příspěvekod milostt » pát 30 srp, 2013 5:15 pm

lesanek píše:To pixelovi asi nedošlo, podívej se na jeho podpis.

Jestl izměnil adresu tak asi ne , ale s této mi na jaře několikrát psal
milostt

Příspěvekod pixel123 » pát 06 zář, 2013 11:23 am

:!: :!: :!: Dôležitý oznam :!: :!: :!:

tak tu je niečo pre TTčkárov, nebol čas na prototyp tak som rovno šiel na sériu, ale nič hrozné, veď odskúšané to mám len teraz trošku v menšom :twisted: myslím že sa mi celkom podarili , budem ale musieť asi vyrovnať cenu s H0kovými hoci som sluboval že už nezdražiem :oops: ale teoreticky som neklamal toto je nový typ a nová cena :D ale teraz vážne, vzhladom k tomu že pri TT síce ušetrím pár centov na kus za materiál, no je s tým o niečo viac práce lebo je to prťavejšie, takže tieto nové typy po 4€/ks čo je už konečná cena a nebude sa meniť.

Najbližšie sú na programe parkové pre TT , potom kockaté parkové pre TT aj H0 a pozor pozor... diskových parkových sa dočkajú aj N-kári ! :twisted:

cenovo budú TT a H0 všetky typy rovnaké (teda parkové po 3,7€), v prípade Nka to bude drahšie, tie parkové možno budú za nejakých prijatelných 4€/ks ale to neviem zaručiť. Tu máte fotky na navnadenie, snáď mi odpustíte tú vyššiu cenu :oops:
Přílohy
inl.jpg

Alebo súkromná správa
pixel123

Příspěvekod rendo » pát 06 zář, 2013 4:39 pm

pixel123 píše::!: :!: :!: Dôležitý oznam :!: :!: :!:

tak tu je niečo pre TTčkárov, nebol čas na prototyp tak som rovno šiel na sériu, ale nič hrozné, veď odskúšané to mám len teraz trošku v menšom :twisted: myslím že sa mi celkom podarili , budem ale musieť asi vyrovnať cenu s H0kovými hoci som sluboval že už nezdražiem :oops: ale teoreticky som neklamal toto je nový typ a nová cena :D ale teraz vážne, vzhladom k tomu že pri TT síce ušetrím pár centov na kus za materiál, no je s tým o niečo viac práce lebo je to prťavejšie, takže tieto nové typy po 4€/ks čo je už konečná cena a nebude sa meniť.

Najbližšie sú na programe parkové pre TT , potom kockaté parkové pre TT aj H0 a pozor pozor... diskových parkových sa dočkajú aj N-kári ! :twisted:

cenovo budú TT a H0 všetky typy rovnaké (teda parkové po 3,7€), v prípade Nka to bude drahšie, tie parkové možno budú za nejakých prijatelných 4€/ks ale to neviem zaručiť. Tu máte fotky na navnadenie, snáď mi odpustíte tú vyššiu cenu :oops:

pisel123...vyzeraju pekne :wink: ...len to zvysovanie cien :?: (chapem vsetko stoji €(robota atd.)ale malickymi krokmi sa priblizujes uz k cenam konkurencie :!: (myslene v dobrom)
rendo

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím