Lampy pre N, TT, H0

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » sob 14 zář, 2013 3:24 pm

ahojte. až sa pustím do návestidiel a stupačkových lámp, bude to ž chcieť aj seriózne balenie. keďže to chcem robiť všetko čo najbližšie k zákazníkovi, pýtam sa vás, ktorá krabička je podľa vás najlepšia ? jedná sa hlavne o praktické hľadisko a rád by som počul váš názor. Každá je znázornená ako pootvorená, prvé dve sú vyklápacie a druhé dve vysúvacie. na obale bude obrázok lampy a vnútri lampa uložená v polystyrenovom uchytení, aby tam nelietala ale stála pevne na mieste. toto isté by bolo pre stupačkové návestidlá a podobne.
Přílohy
Untitled 3.jpg
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod BohousP » sob 14 zář, 2013 3:51 pm

peter_vy píše:Pixel, ďakujem za uznanie.
Plus niečo z každodennej reality - fotené dnes zo vdialenosti cca 3-4m cez sklo mobilom (škoda, že nemá klasický cylinder):

Nuž, Most Apollo v Bratislave sa dokončoval niekedy v r. 2004, takže tie lampy majú max. 8 rokov.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2931
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod peter_vy » sob 14 zář, 2013 4:41 pm

Pixel,
osobne je mi úplne jedno ako bude vyzerať jednorázovo použitá krabička. Dôležité je aby mala dobrú výstielku a aby to tam nemalo ani najmenšiu šancu poletovať hore-dole počas aj brutálnej prepravy poštou (už som toho zažil od odsieľateľov a od pošty dosť veľa - preto na to upozurňujem).
TT analog, ČSD ep. III.-IV.
peter_vy
 
Příspěvky: 280
Registrován: pon 08 srp, 2011 3:50 pm
Bydliště: Bratislava

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » sob 14 zář, 2013 6:15 pm

peter_v ja viem ze na jednorazovom obale nezalezi az tak, ale mne osobne sa napriklad ta vysuvacia co sa vysuva horny diel z dolneho zdala pri prototypovom kuse na zivo ako nie idealna koli tomu ze bocne steny sa dost prehybaju dovnutra pri vysuvani - aby to clovek dostatocne chytil a vytiahol, tvrdsi karton je nevhodny lebo uz sa lame a praska pri vyrabani a ohybani krabicky a preto sa pytam.

vnutorne ulozenie je samozrejme, ten kto odo mna bral vie ze lampy zabalujem tak ze sa s tym moze hrat futbal :lol: cize to bude v tejto krabicke ktora uchrani obsah pred padom z cca 2m vysky a este vo velkej krabici spolu obklopene bublinkou foliou. takze znicenie je mozne len tak ze na to niekto celou vahou stupi, v takom pripade je balik uplne na srot a samozrejme treba reklamovat zasielku ( nepreberat a oznacit ako poskodenu) ja vzdy poistujem baliky a nastastie sa zatial nestalo ze by krabica mala nejake poskodenie.

v takych pripadoch odporucam ma urychlene telefonicky kontaktovat a odfotit krabicu aspon z dvoch uhlov aby som posudil ci obsah moze byt poskodeny. nasledne sa to bude riesit. to len pre informaciu , aby sa vedelo do buducnosti :wink:
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod Pitrs69 » ned 15 zář, 2013 7:09 am

Jak bylo psáno, je jedno jaka krabička, jen jde o výplň a jak čtu, tak ta je více než dobrá :) Jen jestli můžu osobně bych se přikláněl k výsuvné na obr. poslední vpravo, ale možná jen proto, že takovéhle krabičky, mám zažité od pika :) :D
Uživatelský avatar
Pitrs69
 
Příspěvky: 59
Registrován: sob 19 čer, 2010 1:41 pm
Bydliště: Dlouho nic, pak je konec světa a pak bydlím já :) Plzeň - jih

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod peter_vy » ned 15 zář, 2013 7:21 am

Pixel,
som za 1. typ zľava (je jednoduchý a z jedného kusa kartónu) ale ešte by som buď na chlopňu alebo na zvislé steny prirobil tri uši.
TT analog, ČSD ep. III.-IV.
peter_vy
 
Příspěvky: 280
Registrován: pon 08 srp, 2011 3:50 pm
Bydliště: Bratislava

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod fulda » ned 15 zář, 2013 11:25 am

Já jsem rozhodně pro, aby už začala produkce eNkových lampiček.

Co se týče krabiček, tak se dneska používají trochu jinak, víc se dělají samosvorné bez nutnosti lepení.
Hlavně s nějakou možností do nich balit celou zakázku najednou
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4891
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » ned 15 zář, 2013 12:10 pm

fulda - produkcia Nkových už je pripravená a až bude čas tak idem do toho. Mám už aj diódy aj všetko pripravené. Už len čas na to :twisted:

a balenie všetkých lámp je klasické ako je teraz, velká krabica kde sú všetky uložené tak, že vydrží drsné zaobchádzanie. Pre stupačkové bude musieť byť každá lampa balená navyše osobitne a tak vo velkej krabici spolu, pretože by sa mohli poškodiť stupačky pri praprave. to isté pri návestidlách. to je dôvod krabičiek.
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod lesanek » ned 15 zář, 2013 3:55 pm

krabičky - za mě první zleva.
Co když ale někdo bude chtít koupit třeba 15ks čehokoliv, tak to bude sakra velký balík.
Uživatelský avatar
lesanek
 
Příspěvky: 227
Registrován: stř 13 úno, 2013 3:35 pm
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » ned 15 zář, 2013 5:16 pm

lesanek - nebude, do velkeho balika ktory mam (40x30x20) sa zmesti 20ks krabiciek so stanicnymi ( krabicka ma rozmery 3x3x20) a este je okolo miesto na dostatocnu vypln foliou. To uz by som kupil aj o nieco vacsie krabice ale stale to nebude nadrozmerny balik, velky bude, ale nadrozmer len ak by niekto bral dakych 100ks :lol: a tam by postovne uz bolo free, aj ked uprimne pochybujem ze niekto da dakych 800€ naraz za lampy :lol:

kazdopadne nechcem aby to vsetko vyznievalo zavadzajuco a teda musim prehlasit ze hoci velmi rad by som tie lampy robil a budem sa o ne snazit, nezarucujem ze budu, budem si to musiet vyskusat a zistit ake su technicke moznosti. takze drzte zatial palce a cakajte :lol:
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » čtv 26 zář, 2013 8:58 pm

ahojte

aktualne sa nachádzam v českom kolíne a mám tieto parkové H0 lampy. môžete teda ušetriť za poštovné alebo osobne prevziať, cena je 3,7€/ks co je 95 korun pretoze k nim niesu odpory / ich hodnotu poradim podla napajania

mam 10ks šedých a 10 červeno žlto bielych, svietia žlto, jedna ktora ma obyčajny rurkovy spodok je len na ukážku a svieti bielo / ale tiež predám ak je záujem .

dalej sa chcem spytat ci ma niekto osobny alebo telefonicky kontakt na pana Radima Skybu. Mam s nim dohodnutu objednavku a neozyva sa mi
Přílohy
P1010010.JPG
P1010006.JPG
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » pát 27 zář, 2013 1:53 pm

Prvých 8ks šedých predaných.

Radim skyba ma už kontaktoval.

Ešte mám 10 červenych lamp a 2 šedé, ináč mám aj jednu staničnú , kto by si ju chcel naživo pozrieť :)
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » sob 05 říj, 2013 9:18 am

:!: :!: :!: POZOR AKCE JEN PRO ČR :!: :!: :!:

Tato akce platí jen pro ČR dokud sem tady (do 12.10)

Parkovní v počtu 10 červených / 3 šedé (2 ormalni a jedna jina - viz predeslou stranku)

V ceně za 11ks - tedy 2ks grátis. Celková cena tedy 1045kč místo púvodních 1235kč.

Zájemci si pospište, neboť vám zústává týden :twisted:
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » stř 09 říj, 2013 10:04 am

:!: :!: UP :arrow: :arrow:

nerad spamuju ale musim vam pripomenout ze mate posledni moznost k ziskani vyhodne ponuky, uz jen 3 dny. zitra jsem v praze

na jare prijdu zas a prinesu sebou ze vsech lamp vsech mirek alespon po 20 kusu, cena vsak bude pevna a takovato ponuka uz nemusi byt :twisted:

ale jezisek jeste bude to ano :P
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » stř 23 říj, 2013 1:40 pm

oficiálne dostupné na výrobu sú akékoľvek farebné mutácie pre staničné aj parkové , čím sa dá zase o niečo viac priblížiť realite a náterovým verziám 8)
Přílohy
PA200372.JPG
PA200371.JPG
PA200370.JPG
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků