Lampy pre N, TT, H0

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » pát 23 srp, 2013 5:52 pm

dobre vedieť, určite sa po tom pokukám. Ešte sa vám musím ospravedlniť za jednu vec ku ktorej sa teraz verejne priznávam - ešte sa mi to nestalo ale ako som si dával pri lampách pre vás bacha aby boli tip top lebo boli neštandardné , tak just som na jedno zabudol - ten kryt ktorý je tiež zatretý do výstražných farieb, neviem či vravíme o tom istom kryte. Najbližšie až budete robiť objednávku tak vám tento nedostatok vykompenzujem, verím že mi túto chybu ospravedlníte, úprimne sa mi to ešte ozaj nestalo :oops: ďalšie lampy pre vás už ich budú mať aj vám pošlem náhradné pre tie čo už máte (+ nejaký ten kus grátis) :wink:
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod fulda » pát 23 srp, 2013 6:50 pm

Mimochodem, budou někdy lampy pro eN?
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4851
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » pát 23 srp, 2013 6:53 pm

Fulda - makám na nich. Bohužiaľ už neslubujem konkrétne termíny lebo furt sa niečo pokazí a niečo do toho vojde. Mám už ale pomaly pripravené mastery a za prá dní chcem zbuchnúť prototyp. Budú teda čoskoro, budem sa snažiť
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod BohousP » pát 23 srp, 2013 9:14 pm

fulda píše:Mimochodem, budou někdy lampy pro eN?


kup si tt, ziletkovou pilku ti pujcim ...
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2921
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod E27 » sob 24 srp, 2013 11:04 am

Obrázek
Lampy alias pre priemysel.

Zároveň prikladám foto toho zvončeka :)
Obrázek
Uživatelský avatar
E27
 
Příspěvky: 1163
Registrován: úte 28 zář, 2010 8:51 am
Bydliště: Bratislava

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » sob 24 srp, 2013 1:51 pm

e27 - výborne zapadajú do pekne spracovanej krajiny, potom pošlite fotky až to bude za plného provozu, to bude paráda. :) ten zvonček som si veru ani vôbec nevšimol, dobre vedieť že tam je :idea:

forex - zalezi od uhla pohladu. Ja ich vyrabam podla skutocnych, oni tiez, mozete mat ale 100 ludi ktori kopiruju jeden model a aj tak kazdy spravi trochu iny. Na kolko sa moje lampy podobaju na ich neviem, vyrabam ich tak ako myslim ze by mali byt. :)
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod E27 » sob 24 srp, 2013 4:36 pm

pixel123 píše:e27 - výborne zapadajú do pekne spracovanej krajiny, potom pošlite fotky až to bude za plného provozu, to bude paráda. :) ten zvonček som si veru ani vôbec nevšimol, dobre vedieť že tam je :idea:

No pozor, nie sú na každom stĺpe a zrejme sú len tam, kde sa nachádza trakčné vedenie.
Uživatelský avatar
E27
 
Příspěvky: 1163
Registrován: úte 28 zář, 2010 8:51 am
Bydliště: Bratislava

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » sob 24 srp, 2013 5:06 pm

ach tak... no stupačkové určite budú mať možnosť výbavy zvončekom :twisted:
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod Polabský » sob 24 srp, 2013 8:18 pm

Vážení,
ten zvonček je průrazka. Zařízení používané v bezprostřední vzdálenosti živých trolejí. je to izolované a ve chvíli kdy se tam objeví napětí z troleje, dojde k proražení a svodu do země.
Hezký den.
Polabský
 
Příspěvky: 854
Registrován: ned 26 úno, 2012 7:45 pm

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » ned 25 srp, 2013 11:05 am

Takže hoši :twisted:

Niektorých naseriem a iných poteším :D . Začnem hánulkovým prototypom. Snáď sa na mňa nebudú hnevať tí čo už majú lampy kúpené, ale bohužiaľ všetko chce čas a prax aby to dospelo k niečomu lepšiemu. tak aj moje lampy potrebovali trochu času na vývoj a ja by som vám rád predstavil takmer finálnu podobu , v akej budú onedlho dostupné za rovnakú cenu. Podarilo sa mi vyriešiť závesnú konzolu bez akéhokoľvek oslabenia, čiže to drží tak ako predtým, iba samotná konzolka s trčiacim kúskom tyče nevydrží až tak veľa, ale niečo určite ustojí. Pokiaľ s tým nebudete hádzať o zem tak sa neje čoho báť. Ďalej som zreálnil tvar spodných dvierok (neviem či sú na poistky alebo čo) ale je to len na rýchlo zlepený nepodarok, sériový typ bude krajší. Pridal som ešte malú obrúčku na konci predposledného teleskopu a celému tomu dal pekný strieborný lak - o niečo bližšie ku skutočnosti. Výstražníkové pásy sú tiež streknuté čiže sú sýtejšie farby. Budem vďačný za kritiku, prihliadnite ale prosím na cenu a na fakt že to búcham doma na kolene :twisted:
Přílohy
P8240117.JPG
P8240115.JPG
P8240114.JPG
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » ned 25 srp, 2013 11:15 am

A teraz Nkové

Tu je prototyp, je to však len nahrubo spravené, chýbajú dvierka poistiek a hlavička má nejaké muchy. Zlá správa je že pri prevliekaní 0,05mm tenkého drôtika som zabil skoro hodinu a stratil všetky nervy, neviem teda ako to bude s cenou lebo ak za tým budem tráviť toľko času, tak to bude zrkadliť aj cena. Dobrá správa je že sa to dá :D ale idem objednávať 0,03mm tenký drôtik ktorý by sa už mal lepšie vpratať do 0,3mm trubky, takže možno tá cena nepôjde hore alebo len o kúsok. Isto to ale nebude pod 4€ lebo je to fakt o nervy... Opäť budem vďačný za kritiku ale prosím, nech vás ani nenapadne chcieť zavesenie konzoly a ak niekto bude chcieť stupačky tak ho tou lampičkou ubijem :D dajte pripomienky hlavne ku tvaru hlavičky, o tom že je krivo osadená a moc od stĺpa viem, musím ešte doladiť šablóny. Ak je to veľmi zlé tak to prerobím ale na novo robiť určite nie, lebo táto sa mi poradila na 11ty krát. :roll: a už to bolo fakt moc. snáď to nieje až také zlé, vzhľadom k tomu že hlavička má spodný priemer zvončeka 2,2mm :twisted: samozrejme aj lak bude strieborný tiež. takže kritizujte ale šetrite ma :lol:

To isté platí pre TTčkové lampy, tiež prejdú inováciou, ale budete si musieť počkať na prototyp aby som povedal či to ozaj budem robiť.
Přílohy
P8240121.JPG
P8240120.JPG
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod E27 » ned 25 srp, 2013 1:05 pm

Ach jaj, nemohol si prísť o niečo skorej, keď sm si objednal u teba žlté lampy? :D
Inak sa teším sa, je to super práca.
Uživatelský avatar
E27
 
Příspěvky: 1163
Registrován: úte 28 zář, 2010 8:51 am
Bydliště: Bratislava

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » ned 25 srp, 2013 1:12 pm

E27 presne toto som vedel :lol: . ono je to tak..... kúpim si dneska telefon za 200€ a je to delo. Zajtra predavaju vykonnejsi za tu istu cenu a pozajtra uz nosim orezavatko .... sam som nevedel kedy k tomuto dojde, vsetko cakalo na moju ziarovku ktora sa mi az vcera vecer rozsvietila :oops:

tim ktori nakupili stanicne dam zlavu na parkove, tie uz sa nedaju vylepsit, takze tam nieje na co cakat, verim ze to bude prijatelne odskodne :wink:
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » ned 25 srp, 2013 1:41 pm

forex - cena je na zaciatku vlakna pisana. technicky sa neda slovami popisat ale dost. chce to prax aby clovek spravil lampu aku som tu ukazal ako vynoveny typ.

25ks = 25x4 = 100€
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » ned 25 srp, 2013 2:16 pm

v poho... tak viem ich vyrobit aj za dva - tri dni ked je cas aj chut a motivacia :lol: aktualne som ale bez LEDiek a posledne idu typkovi co ma lampy uz rezervovane. Ak si pockas tak sa dockas, zalezi ako surne ich potrebujes, mam totiz nejake objednavky ale niektore mi vobec nesuria .... napis mi mail na vladimir.skamla@gmail.com a dohodneme sa
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků