Lampy pre N, TT, H0

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » pon 02 čer, 2014 11:44 pm

V tomto mesiaci idem do Česka a beriem so sebou nejaké lampy, mám na predaj aj staničné H0 (10ks ) a parkové (23ks) kto zobere viac alebo aj všetky má zľavu :!:
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » stř 11 čer, 2014 5:31 pm

:!: :!: :!:

Ohlasujem že končím s výrobou lámp. V prípade že chcete kúpiť lampy, učinte tak teraz a spravte objednávku na konečné počty, treba ale počítať s dlhšou dodacou dobou. Ďalej bude možnosť kúpiť lampy už len pre H0 formou nezáväznej objednávky - tam treba počítať že to potrvá lebo lampy budem robiť iba keď sa mi veľmi bude chcieť alebo budú k odberu ak budem mať prebytky. Pre TT a N bude dopredaj iba z toho čo ešte vydržia už vyrobené formy , predpokladám tak 50-100ks TT a 20-40ks N.

Dôvodom ukončenia je narastajúci počet špekulantov, neplatičov a neustále viac a viac zrušených objednávok, pričom úspešných objednávok ubúda. Okrem toho - verte či nie, za tú cenu sa mi to už robiť neoplatí, pri tej práci ktorú do toho dám, nie za takýchto podmienok.

Lampy budem potom po vypredaní robiť už len pre seba a tým pádom budú kvalitatívne na inej úrovni, na čom sa odrazí samozrejme cena pre prípadný predaj. Do tej doby bude za starú cenu dostupný starý sortiment. Sortiment je platný najneskôr do konca tohto roka, potom už len nové modely za nové ceny. Práve pracujem na prototype cestnej lampy, tá však možno v tohtoročnom sortimente nebude, pre zákazníkov ktorý už nakúpili predtým ale možno spraviť predobjednávku (cena cca 4€/ks). Pre staničné aj parkové budú nové master modely vyhovujúce mojím štandardom a kritériám.

Moje modely a iné výrobky budem zverejňovať už len v novom vlákne kde nebude žiadna inzercia ani predaj, záujem teda hlásiť mailom alebo poštou tu.

Verím že pochopíte tento môj krok a hoci ma výroba lámp baví, jednoducho sa to už nedá, mesačne to proste nedá ani polovicu normálnej výplaty.
Naposledy upravil pixel123 dne stř 11 čer, 2014 5:44 pm, celkově upraveno 1
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod BohousP » stř 11 čer, 2014 5:41 pm

Škoda, ale chápem ... :(
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2921
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod milostt » stř 11 čer, 2014 6:24 pm

Taky chápu ,ale jen mě zaráží že platící zákazník dostane jinou kvalitu než pan domácí , to snad neeee?
To není zrovna moc profesionální , ještě chápu pokud by byli lampy hobby a profi pak ať je cena jiná, ale postup ty hlupáku zákazniku plať já si pak udělám lepší , je trochu mimo
milostt
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod Jarda H. » stř 11 čer, 2014 6:24 pm

pixel123 píše::!: :!: :!:

Ohlasujem že končím s výrobou lámp. V prípade že chcete kúpiť lampy, učinte tak teraz a spravte objednávku na konečné počty, treba ale počítať s dlhšou dodacou dobou. Ďalej bude možnosť kúpiť lampy už len pre H0 formou nezáväznej objednávky - tam treba počítať že to potrvá lebo lampy budem robiť iba keď sa mi veľmi bude chcieť alebo budú k odberu ak budem mať prebytky. Pre TT a N bude dopredaj iba z toho čo ešte vydržia už vyrobené formy , predpokladám tak 50-100ks TT a 20-40ks N.
......................
Moje modely a iné výrobky budem zverejňovať už len v novom vlákne kde nebude žiadna inzercia ani predaj, záujem teda hlásiť mailom alebo poštou tu.
.....................


EDIT moderátor : vzhledem k vyjádření autora / výrobce, zamykám toto vlákno, časem ho smáznu ...
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » pát 13 čer, 2014 11:46 am

@milostt je to presne tak ako hovoríš , sú lampy hobby a lampy profi. Aktuálne robím (som robil) len hobby ale ich kvalita vyhovuje ľuďom aj ako profi, časom budú profi ktoré budú dostupné aj verejnosti ( ale za cenu primeranú kvalite a s čakacou dobou ) takže si vyprosím takéto osočovanie, založené na ničom. Keby to aj spravím tak ako píšeš tak to nieje nič neobvyklé, každý predsa robí pre seba vždy najlepšiu kvalitu a dá si najviac záležať, nehovor že ty to nerobíš.

To že zákazník dostane inú kvalitu ako pán domáci je logický dôsledok toho že nie každý zákazník dá za lampu 10-15€ a pán domáci ich vyrába a preto ho stoja len čas a výrobné náklady :wink:

ďakujem, vlákno môžete zamknúť, prípadnú ďalšiu diskusiu prosím riešiť formou súkromných správ :!:
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Předchozí

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků