Stránka 1 z 1

Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: pon 01 čer, 2026 8:48 am
od tkmm
Zdravím
Kúpim podvozky na Hektora H0 CS Train alebo PMT, prípadne celú lokomotívu v šrotovom stave.
Kúpim kabínu na Pylštika H0 MTB alebo celú karosériu.
Ďakujem za ponuku

Re: Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: pon 01 čer, 2026 12:36 pm
od Zdenek Valter
tkmm píše:Zdravím
Kúpim podvozky na Hektora H0 CS Train alebo PMT, prípadne celú lokomotívu v šrotovom stave.
Kúpim kabínu na Pylštika H0 MTB alebo celú karosériu.
Ďakujem za ponuku

Ahoj podvozky navíc nemám, řešil jsem podobný problém, ale v Mašinky CZ prodávají od PMT pojezd k Brejlovci ČS Train:
https://www.masinky.cz/produkt/52062-H0 ... /index.htm
Ty jsou kompatilní.
Pojezd jsem si koupil.

Re: Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: čtv 04 čer, 2026 7:39 am
od Zdenek Valter
Reaguji na Tvůj mail sem, protože se tu může i někdo další najít či poradit:
tkmm píše:> Ahoj,
> díky za info. Na upresnenie ja nechcem robiť Brejlovca, mám z dávnejších
> čias obaly podvozkov a chýbajú mi do toho ozubené kolieska a nápravy. Mám
> pár ND ešte od CS Train, ak by sa mi podarilo dať tie podvozky dokopy,
> zložím 1ks Hektora.
...

No pokud vím jde Ti o podvozky a ty jsou v pojezdu stejné.
Proto jsem si jej koupil, protože jsem jeden podvozek zašantročil.
Pokud chceš tak Ti ho za 1000Kč prodám.
Pokud pošleš fotky toho co Ti chybí tak to dám sem, třeba bude možné je sehnat i jinak.

Re: Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: čtv 04 čer, 2026 1:57 pm
od tkmm
Ahoj, [img]https://www.rajce.idnes.cz/tkma/album/19989105
[/img]
Na foto je to čo mám a čo tam chýba.
S pozdravom

Re: Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: pát 05 čer, 2026 9:11 am
od Zdenek Valter
tkmm píše:Ahoj, [img]https://www.rajce.idnes.cz/tkma/album/19989105
[/img]
Na foto je to čo mám a čo tam chýba.
S pozdravom

Bohužel odkaz Ti nefunguje i když si ho dám do prohlížeče!!
Možná máš album neveřejné!!
Dávám sem to cos mi poslal

Re: Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: pát 05 čer, 2026 2:55 pm
od Zdenek Valter
Posílám náhledy na podvozky PMT

Re: Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: pát 05 čer, 2026 2:57 pm
od Zdenek Valter
Poslední fotka - omlouvám se za kvalitu těch fotek

Re: Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: pát 05 čer, 2026 3:20 pm
od tkmm
Díky moc za foto. Je to to isté. Môžeš mi podvozok poslať ? Ak máš PayPal, napíš mi adresu alebo akú formu platby.
Vychádza to nejakých 40 Euro
Díky moc

Re: Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: pát 05 čer, 2026 4:01 pm
od Zdenek Valter
tkmm píše:Díky moc za foto. Je to to isté. Môžeš mi podvozok poslať ? Ak máš PayPal, napíš mi adresu alebo akú formu platby.
Vychádza to nejakých 40 Euro
Díky moc

No posílám to já Tobě ;-)
Takže moje adresa Ti k ničemu nebude ;-)
Napíšu v sz,

Re: Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: pát 05 čer, 2026 4:32 pm
od tkmm
PayPal adresu som myslel pre platbu

Re: Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: pát 12 čer, 2026 3:30 am
od tkmm
Vyriešené so Zdenkom Valterom

Re: Podvozky na Hektora H0

PříspěvekNapsal: pát 12 čer, 2026 5:41 am
od Zdenek Valter
tkmm píše:Vyriešené so Zdenkom Valterom

Důležité je to, že to pasuje.