PODVODNIK NA MODEL BAZARU

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod BaWiS » úte 09 pro, 2008 10:56 pm

Ježiš, jak si to čtu tak hrůza ... popravdě, já jsem neměl tam odvahu nakupovat (ani na žádném jiném českém aukčím serveru). Natěstí můžu nakupovat na eBay - a je tam super, že každý může veřejně popsat, tu druhou stranu, jak byl spokojený se zbožím, nebo i napsat, co bylo v nepořádku (druhá strana může na to zase reagovat!), hezky jsou u každého prodávajícícho/nakupujícího uvedeny všchny komentáře těch druhých a pak člověk má jistotu, od koho nakupuje.
(PS: já mám 100% spolehlivost :lol:)
Uživatelský avatar
BaWiS
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 27 lis, 2008 8:34 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Petr Zatrepalek » úte 09 pro, 2008 11:34 pm

Na Aukru máš tuhle možnost ale taky!
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod BaWiS » stř 10 pro, 2008 1:00 am

Petr Zatrepalek píše:Na Aukru máš tuhle možnost ale taky!


Nojo, hehe, fákt to s tím Aukrem :) Já dycky jen klik na zboží, a teď sem se i podíval na profil, kde to je uvedeno :oops: he, dík
Uživatelský avatar
BaWiS
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 27 lis, 2008 8:34 pm
Bydliště: Ostrava

pro Jana Buchtelu

Příspěvekod zdenek 11 » stř 10 pro, 2008 10:28 am

pro Dan Buchtela
ten prvni přispěvek je muj ja jsem Zdeněk 11



Jojo, Zdenku, přitom stačilo ta málo, jen si přečíst první příspěvek celého tohoto obsáhlého vlákna...
zdenek 11
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 24 pro, 2007 10:47 am
Bydliště: OPAVA

Příspěvekod Dan Buchtela » stř 10 pro, 2008 11:03 am

Dobrý gól, nepozornost na mé straně, omlouvám se :-)
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod Tomáš » stř 10 pro, 2008 2:17 pm

konopaslik píše:Máte nějaké zkušenosti s prodávajícím Jaroslavem Hojkou, který má na modelbazaru aktuálně vystaveno několik položek? Karlovarský kraj. Chtěl bych něco koupit a případná reference by bodla. Díky...


Myslím,že jsem s p.Hojkou obchodoval a vše dopadlo ok.Domluvili jsme se po telefonu a vše bylo přesně podle dohody.
Pokud prodává TT tak by to měl být on
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod konopaslik » stř 10 pro, 2008 2:23 pm

Tomáš píše:
konopaslik píše:Máte nějaké zkušenosti s prodávajícím Jaroslavem Hojkou, který má na modelbazaru aktuálně vystaveno několik položek? Karlovarský kraj. Chtěl bych něco koupit a případná reference by bodla. Díky...


Myslím,že jsem s p.Hojkou obchodoval a vše dopadlo ok.Domluvili jsme se po telefonu a vše bylo přesně podle dohody.
Pokud prodává TT tak by to měl být on


Díky za potvrzení mého dojmu, z komunikace se zdá též být ok. Až obchod proběhne, hodím sem referenci. Ještě nějaké zboží má, takže by to mohlo někomu přijít vhod.
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Příspěvekod konopaslik » úte 23 pro, 2008 5:38 pm

konopaslik píše:
Tomáš píše:
konopaslik píše:Máte nějaké zkušenosti s prodávajícím Jaroslavem Hojkou, který má na modelbazaru aktuálně vystaveno několik položek? Karlovarský kraj. Chtěl bych něco koupit a případná reference by bodla. Díky...


Myslím,že jsem s p.Hojkou obchodoval a vše dopadlo ok.Domluvili jsme se po telefonu a vše bylo přesně podle dohody.
Pokud prodává TT tak by to měl být on


Díky za potvrzení mého dojmu, z komunikace se zdá též být ok. Až obchod proběhne, hodím sem referenci. Ještě nějaké zboží má, takže by to mohlo někomu přijít vhod.


Pan Jaroslav Hojka se ukázal být velmi dobrým obchodníkem, přibalil ještě i drobnost navíc, takže jsem rád, že mohu udělit absolutně pozitivní referenci.
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Předchozí

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků