PODVODNIK NA MODEL BAZARU

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod radekkrupka » stř 03 pro, 2008 12:02 pm

Jojo,

taky co vím, pokud platíte kartou třeba v obchodě, a ten shledá, že namarkoval špatnou cenu, může bez vašeho vědomí platbu upravit a nárokovat po bance jinou cenu. Vy se to pak nějak možná dozvíte se zpožděním...to vychází snad od provozovatele systému platebních karet...

A mýmu kolegovi, když tankoval benzín někde v Orlických horách, strhli platbu kartou 2x...řešení? Reklamovat můžeš na dotyčné pumpě (čili z Prahy bezva výlet :))

Na závěr bych snad dodal, že Danova banka bude asi stejná ** jako ostatní :(
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Příspěvekod Jan Jirásek » stř 03 pro, 2008 1:21 pm

Jelikož platím u benzínky ale i kdekoliv jinde, platební kartou neb defakto hotovost u sebe nenosím, tak mi to projíždění kartou terminálem 2-3x taky nesedlo. Stalo se mi to samé, na internetu jsem pak viděl že jsem natankoval za 2.900 což jsou dvě plné nádrže. Skočil jsem do banky a vše se vysvětlilo. Ono asi záleží co tam sedí za úředníka a jak se to postupuje dále. Peníze jsem dostal zpět a 6 měsíců mi nebyl účtován výběr z bankomatu po celé EU včetně česka. Někdy se utnou...
Jinak jakmile vidím že to projíždí 1,2 a 3x tak chci aby to před každým dalším projetím stornovala, sice kouká jako tele, ale její prachy to nejsou!
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Petr Zatrepalek » stř 03 pro, 2008 5:54 pm

No při platbě kartou přece vyjíždějí hned doklad o zaplacení - takže hned vidíš co ti markujou, nebo ne?? Jediná výjimka je i-net byznys, tam se dovíš co ti strhli de facto až na výpise...
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod kubulak » čtv 04 pro, 2008 8:12 am

Petr Zatrepalek píše:No při platbě kartou přece vyjíždějí hned doklad o zaplacení - takže hned vidíš co ti markujou, nebo ne?? Jediná výjimka je i-net byznys, tam se dovíš co ti strhli de facto až na výpise...


nakoupis za 800, na dokladu z kasy je 800, ale z uctu ti strhnou 800 a znova 800. Muj pripad.
HO, CSD epocha IV, DCC
kubulak
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 28 kvě, 2008 11:02 am

Příspěvekod dan » čtv 04 pro, 2008 9:56 am

Přesně tak vždy záleží na jakýho vola u přepážky narazíš. :D
RB banka roku :wink:
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod petrh » čtv 04 pro, 2008 11:02 am

dan píše:Přesně tak vždy záleží na jakýho vola u přepážky narazíš. :D
RB banka roku :wink:

no ja jsem natolik nespokojeny klient, ze Eur ucet uz ma LBBW, hypo zatim u vas, transakcni ucet ma LBBW a podnikatelsky mam gratis u klienta Mbank;)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

podvodník na Modelbazaru

Příspěvekod Jandovský » ned 07 pro, 2008 7:43 pm

Tak jsem taky naletěl.Zaplatil jsem 1040 Kč za BR 290 na účet 2201345741/6210.Jméno bylo Pavel Grym.E-mail:pavel1684@seznam.cz Do dneška nic nepřišlo a na maily neodpovídá.Zbývá jen podat trestní oznámení.
Jandovský
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 07 pro, 2008 7:36 pm
Bydliště: Nýrsko

Re: podvodník na Modelbazaru

Příspěvekod Hloubkar » ned 07 pro, 2008 8:00 pm

Jandovský píše:Tak jsem taky naletěl.Zaplatil jsem 1040 Kč za BR 290 na účet 2201345741/6210.Jméno bylo Pavel Grym.E-mail:pavel1684@seznam.cz Do dneška nic nepřišlo a na maily neodpovídá.Zbývá jen podat trestní oznámení.


Koukám, že už jsme dva... :D se mnou akorat komunikoval jako Ragulin11@seznam.cz
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod Jarda H. » ned 07 pro, 2008 8:15 pm

Možná je to ten samý parchant, na kterého už v srpnu (!!) bylo podáno trerstní oznámení a on podvádí dál (viz začátek této diskuze) !

Co tak hodit číslo toho účtu do inzerátu na modelbazaru ?! Třeba jako varování pro další možné kupce s platbou předem na BÚ :!: Co jsem si všimnul, ty podezřelé mailové adresy jsou všechny na seznamu ?!

Na modelbazaru /pokud prodávajícího neznám, není ověřen z jiného prodeje apod./ se NEVYPLATÍ kupovat při platbě předem nebo na dobírku ! Pouze osobní převzetí nebo osobně přes kamaráda, známého, z ruky do ruky !! Jinak bude tahle smutná diskuze pokračovat bez výsledku, stále budou nějací poškození :cry: .... ale to všechno už zde bylo řečeno :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod Hloubkar » ned 07 pro, 2008 8:47 pm

Tak jsem to tam hodil. Ale asi kvůli napsanýmu čislu účtu to napsalo, že by to moh bejt komerční inzerát a že to musí admin posoudit. Tak snad to posoudí jako nekomerční. Dal jsem to do lokomotiv H0 jako Různé. Tak snad to schválí.
P.S. Nepište tam slova Šmejd. Bere to jako vulgární výraz :lol:
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod Jarda H. » ned 07 pro, 2008 9:09 pm

Hloubkar píše:Tak jsem to tam hodil. Ale asi kvůli napsanýmu čislu účtu to napsalo, že by to moh bejt komerční inzerát a že to musí admin posoudit. ....


Věřím, že to admin posoudí jako možné varování ostatním a svým způsobem i cesta ke zvýšení důvěry v modelabazar !! I když to bude cesta obtížná a hodně dlouhá :roll: :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod konopaslik » ned 07 pro, 2008 10:15 pm

Máte nějaké zkušenosti s prodávajícím Jaroslavem Hojkou, který má na modelbazaru aktuálně vystaveno několik položek? Karlovarský kraj. Chtěl bych něco koupit a případná reference by bodla. Díky...
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Příspěvekod boy.rough » pon 08 pro, 2008 5:44 pm

Jarda H. píše:
Hloubkar píše:Tak jsem to tam hodil. Ale asi kvůli napsanýmu čislu účtu to napsalo, že by to moh bejt komerční inzerát a že to musí admin posoudit. ....


Věřím, že to admin posoudí jako možné varování ostatním a svým způsobem i cesta ke zvýšení důvěry v modelabazar !! I když to bude cesta obtížná a hodně dlouhá :roll: :!:


Admin to možná posoudí, ale může dotyčného odkázat na modelbazar - diskusi, kde je na to přímo uvedené téma. Smůla je ta, že tam nikdo nechodí a tudíž ani nepřispívá :( . Stále věřím, že se to zlepší.
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

zdenek11

Příspěvekod zdenek 11 » úte 09 pro, 2008 9:27 pm

odkud jsou ti vaši podvodnici!!!!!

ten muj zmrd je z Haviřova a jmenuje se ,asi KOPŘIVA
zdenek 11
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 24 pro, 2007 10:47 am
Bydliště: OPAVA

Re: zdenek11

Příspěvekod Dan Buchtela » úte 09 pro, 2008 9:46 pm

zdenek 11 píše:odkud jsou ti vaši podvodnici!!!!!
ten muj zmrd je z Haviřova a jmenuje se ,asi KOPŘIVA
Naposledy upravil Dan Buchtela dne stř 10 pro, 2008 11:04 am, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Pavel206 a 5 návštevníků