PODVODNIK NA MODEL BAZARU

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod petrh » pát 21 lis, 2008 10:06 am

dluzno rici, ze se taky urcite podivam, en kvuli tomu vyse, ale preci jen to mam za humny, cili proc se nepodivat, pripadne i treba pokoupit, ale zalezi jaka bude nabidka na krame:) a jak bude personal ochotny, v tomhle mam hodne nasazenou latku od modeltrainu;) ka nejsu si zajet osobne:D
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Jan Jirásek » pát 21 lis, 2008 11:20 am

vvitty píše:ale urcite tam vsechno bude fungovat skvele, bez chybicky, zpozdeni, slibu a dalsich nekalych praktik :lol:


Mohl bys mi prozradit jaké nekalé praktiky z mé strany očekáváš? Ty jsi se snad s něčím napálil? Předpokládám že nikoliv, po delší době se přes magazín prodalo 5 ks Rivarossi modelů a nic víc, nikdo si nestěžoval ani na zabalení balíčku! Proč prostě blekotáš o něčem, když jsi nebyl ničím postižen? Chtěl bych vidět tebe, jak bys dokázal něco kompletovat a zároveň tomu udělal patřičnou prezentaci! Já se ke všem jmenovaným projektům vrátím. Tím, jak se zde prezentujete, ukazujete jen na svojí ubohost z pozice nepoškozeného modeláře, proto si nech své názory do SZ nebo nepiš nic, co nemá hlavu ani patu...
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod vvitty » pát 21 lis, 2008 1:18 pm

Honzo, jediny kdo napada ostatni prodejce (nejen tady, napr. i na jinych, nejmenovanych strankach odkud je tento citat) jsi ty, ale vysledkem jsou pouze sliby (a eshop je zatim jeden z poslednich, drzim palce aby dopadl lepe nez ty predchozi).
Ale az ten obchod spustis a skutecne bude vse fungovat tak, jak to jinde (udajne, podle tebe) nefunguje, rad se Ti verejne omluvim ;-)

A jak neco kompletuji vidat nemusis, nepotrebuji verejne vykrikovat jak jsou lide co ode me nakupuji spokojeni, me staci ze se ozvou znovu s dalsim pranim.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jan Jirásek » pát 21 lis, 2008 1:32 pm

vvitty píše:Honzo, jediny kdo napada ostatni prodejce (nejen tady, napr. i na jinych, nejmenovanych strankach odkud je tento citat) jsi ty, ale vysledkem jsou pouze sliby (a eshop je zatim jeden z poslednich, drzim palce aby dopadl lepe nez ty predchozi).
Ale az ten obchod spustis a skutecne bude vse fungovat tak, jak to jinde (udajne, podle tebe) nefunguje, rad se Ti verejne omluvim ;-)

A jak neco kompletuji vidat nemusis, nepotrebuji verejne vykrikovat jak jsou lide co ode me nakupuji spokojeni, me staci ze se ozvou znovu s dalsim pranim.


To je stále dokola, nikde jsem přímo nikoho krom jednoho TT prodejce - nejmenoval! Takže nevím proč píšeš že to tady dělám já? Někdy mám pocit, že komunikuji s lidmy z ústavu, ale nic ve zlém :D
Obchod, to mi přijde složitější, než rozchodit e-Obchod. Výrobci mají plno všemožných podmínek které je třeba splnit, ať se jedná o limit hodnoty objednávek, až po výlohu v obchodě, sklad, regálky, otevírací hodiny ap. k tomu zase nabízí ale celkem slušné výhody.
E-Obchod, bude se jednat o 10-12.000 položek kdy zapisování jednotlivých artiklů skončí začátkem jara 2009. Omluva nebude třeba, já jsem si už na bezpředmětné připomínky zvykl. Takže uvidíme časem jak se to rozběhne, v plánu toho máme ale více... dík za normální věcný názor!
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Zdenek Valter » pát 21 lis, 2008 1:35 pm

Petr Zatrepalek píše:Na Zababově se tomuhle říká sobí pošta a prý to velmi dobře funguje!


Je to tak, jenže tohle je založeno a důvěře mezi členy a sympatizanty klubu a hlavně osobních kontaktech.

Tedy nic pro podvodníky, lháře a zloděje.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2674
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pát 21 lis, 2008 5:00 pm

To Zdeněk - přesně o tomhle to má být! Pouze přes prověřené lidi...
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Hloubkar » ned 23 lis, 2008 10:50 am

Tak to vypadá, že se vše nakonec vyjasnilo. Pan Grym mi psal, že se stala chyba s adresou a balíček se mu vrátil zpět. Takže mi ho teď pošle a začátkem týdne by měl dorazit. Takže se mu omlouvám, že jsem ho zde označil za zloděje a že jsem napsal co jsem napsal. Ke špatné adrese se přidal ještě Spamový filtr seznamu, který často hází mejly z Outlooku do spamu a proto si je nepřečetl. (ode dneška přecházím na thunderbirda)
Proto ještě jednou se omlouvám a jsem rád, že se vše nakonec vysvětlilo.
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod Jarda H. » ned 23 lis, 2008 11:52 am

To Hloubkar : Tak to je dobře, že se vše vysvětlilo :lol: :!: I když na modelbazaru člověk u některých prodejců neví, tohle bych jeden z těch dobrých, normálních !! Tohle může být první údaj do "sobí pošty", známe jméno prodejce, nebyl by i mail - jako informace :?:

Co se týče mailů - občas mi problém přinese i Atlas, z adresy kterou tam mám v adresáři hodí mailíka do spamů ( ?!), jednou - aspoň co vím já - mail dokonce nepřišel :roll: Ale s dotyčným jsme naštěstí v kontaktu i na SZ zde ve fóru, tak se to domluvilo jak mělo !! Holt je to věda !!
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod Hloubkar » ned 23 lis, 2008 12:23 pm

Bavil jsem se o mejlech v pátek s pár ajťákama a ty mi potvrdili, že outlook tohle dělá. Poradili mi, ať zkusím Thunderbirda. Před chvílí jsem ho nainstaloval tak teď dám takovej zkušební provoz a uvidíme, jak to pude. Jinak teda že nedošel mejl, se mi stalo už spoustakrát... :evil:
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod petrh » ned 23 lis, 2008 12:28 pm

Hloubkar píše:Bavil jsem se o mejlech v pátek s pár ajťákama a ty mi potvrdili, že outlook tohle dělá. Poradili mi, ať zkusím Thunderbirda. Před chvílí jsem ho nainstaloval tak teď dám takovej zkušební provoz a uvidíme, jak to pude. Jinak teda že nedošel mejl, se mi stalo už spoustakrát... :evil:

zivim se IT od 17 let a vzdy plati pravidlo, ze co je v outlooku nastaveno tak se chova, cili pokud mate problem se spamem ci nevyzadanou postou, staci si nastavit ze vse co treba dojde z domeny seznam.cz neni nevyzadane:) atp...
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod pan.martinek » ned 23 lis, 2008 1:51 pm

Já už jsem asi 3 roky na seznamu a mám jen jeden jediný problém, kteří ostatní určitě mít nebudou- malá paměť, pro mě jsou prostě 2 Giga málo...
H0, III./IV., Modul, Brejlovec, Zamračená, Hektor, Kufr, Hurvínek
pan.martinek
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 27 črc, 2008 10:47 am
Bydliště: Jihlava-Jihlavsko-Vysočina-Morava

Příspěvekod Hloubkar » ned 23 lis, 2008 2:31 pm

petrh píše:
Hloubkar píše:Bavil jsem se o mejlech v pátek s pár ajťákama a ty mi potvrdili, že outlook tohle dělá. Poradili mi, ať zkusím Thunderbirda. Před chvílí jsem ho nainstaloval tak teď dám takovej zkušební provoz a uvidíme, jak to pude. Jinak teda že nedošel mejl, se mi stalo už spoustakrát... :evil:

zivim se IT od 17 let a vzdy plati pravidlo, ze co je v outlooku nastaveno tak se chova, cili pokud mate problem se spamem ci nevyzadanou postou, staci si nastavit ze vse co treba dojde z domeny seznam.cz neni nevyzadane:) atp...


To já vím, že si to můžu takhle nastavit,ale spamovej filtr na seznamu to hodně často hází do nevyžádaný pošty už tam, takže se to outlooku ani nedostane. :x
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod petrh » ned 23 lis, 2008 2:42 pm

Hloubkar píše:
petrh píše:
Hloubkar píše:Bavil jsem se o mejlech v pátek s pár ajťákama a ty mi potvrdili, že outlook tohle dělá. Poradili mi, ať zkusím Thunderbirda. Před chvílí jsem ho nainstaloval tak teď dám takovej zkušební provoz a uvidíme, jak to pude. Jinak teda že nedošel mejl, se mi stalo už spoustakrát... :evil:

zivim se IT od 17 let a vzdy plati pravidlo, ze co je v outlooku nastaveno tak se chova, cili pokud mate problem se spamem ci nevyzadanou postou, staci si nastavit ze vse co treba dojde z domeny seznam.cz neni nevyzadane:) atp...


To já vím, že si to můžu takhle nastavit,ale spamovej filtr na seznamu to hodně často hází do nevyžádaný pošty už tam, takže se to outlooku ani nedostane. :x

spam filtr pouziva spam assasima a dalsi mechanismy, ktere se celosvetove propojuji...neverim, ze jen tak neci mail seznam zahodi do spamu, jelikoz to tak rozhodne nefunguje...(zalezi na definici spam cisla atp..)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Hloubkar » ned 23 lis, 2008 2:49 pm

Az tak tomu nerozumim, ale proste to tam hazi. Kazdopadne vod Microshitu uz software kupovat nikdy nebudu. Az sem dotahnu novej komp, tak to na nem rozjedu na Linuxech.
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod petrh » ned 23 lis, 2008 3:54 pm

Hloubkar píše:Az tak tomu nerozumim, ale proste to tam hazi. Kazdopadne vod Microshitu uz software kupovat nikdy nebudu. Az sem dotahnu novej komp, tak to na nem rozjedu na Linuxech.
ze by daqlsi odvazlivec? ja mam pomer pc 50%50 a ani wokna nejsou spatny, stejne jako linux samospasitelny:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků