PODVODNIK NA MODEL BAZARU

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod F. Placheta » pon 24 lis, 2008 10:47 am

Na modelbazaru byl ted inzerat s lokomotivami T334, T 432 a T 444.1 od uzivatele s mailem modely11@seznam.cz. Projevil jsem zajem a prodejce chtel poslat penize predem na ucet. Na mou nabidku, ze bych to prevzal osobne, nemam to totiz z Brna do Olomouce(kterou mel prodejce napsanou jako bydliste)daleko odpovedel, ze vlastne bydli daleko od Olomouce a je v zahranici na sluzebni ceste. Toto samo ve mne vzbudilo podezreni a kdyz k tomu pridam ponekud "inkognito" mail a upozorneni jineho modelare z modelbazaru ve zneni " Modely lokomotiv HO T334, T 432 a T 444.1 od prodejce Josef Firla, e-mail: modely11@seznam.cz nejsou naprodej, protože nejsou jeho!!! Tak si dejte pozor na tohoto člověka!!! " vychazi mi z toho celkem jasne podvodnik. Takze pozor!

ps pokud dotycnemu prece jen krivdim, tak se omlouvam
HO - Digital - CSD IV

www.kolejiste.wbs.cz
Uživatelský avatar
F. Placheta
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 21 led, 2007 8:04 am
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hloubkar » úte 25 lis, 2008 5:07 pm

No tak nemuzu si pomoct, ale ta jedenactka na konci, jedenactka na konci varovani na modelbazaru a "Grymova" 11 na konci mi napovidaj, ze moje vomluva byla asi hazeni perel svinim. Zatím mi totiz nic neprislo. Pockam tenhle tejden. Kdyz nic nepride, tak ho erste zkusim zkontaktovat a jestli se bude vykecavat, tak mu dam tejden ultimatum na vraceni penez a kdyz ne.
, tak zjistit meno, adresu, fotky a podobny veci podle cisla uctu uz takovej problem nebude. :evil:
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod Jan Jirásek » úte 25 lis, 2008 5:17 pm

Hloubkar píše:No tak nemuzu si pomoct, ale ta jedenactka na konci, jedenactka na konci varovani na modelbazaru a "Grymova" 11 na konci mi napovidaj, ze moje vomluva byla asi hazeni perel svinim. Zatím mi totiz nic neprislo. Pockam tenhle tejden. Kdyz nic nepride, tak ho erste zkusim zkontaktovat a jestli se bude vykecavat, tak mu dam tejden ultimatum na vraceni penez a kdyz ne.
, tak zjistit meno, adresu, fotky a podobny veci podle cisla uctu uz takovej problem nebude. :evil:


Nebuď tak naivní, sice je to sviňárna ale na zjištění čísla účtu majitele potřebuješ soudní povolení. Navíc to dostane do ruky jen policie, civil nikdy k takovým datům přístup nedostane. Tady není rusko! :lol:
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Hloubkar » úte 25 lis, 2008 5:21 pm

hmm :wink:
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod zdenek 11 » úte 25 lis, 2008 5:23 pm

mě podvedl Kopřiva z Haviřova stalo mě to 2tis, dal jsem to na policaity a stejně se nic neděje!!!!s penězma se rozluč a smiř se stim!!!jsou to ZMRDI LIDI!!!!!!!!!!!
zdenek 11
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 24 pro, 2007 10:47 am
Bydliště: OPAVA

Příspěvekod Petr Zatrepalek » úte 25 lis, 2008 6:22 pm

S Kopřivama se děje to, že to má už "konečně" v šetření policie v Havířově, neb se po půl roce :oops: prokázalo že to páchá z místa bydliště. Jinak v Rusku sice nejsme, ale když informaci potřebuješ, obvykle se k ní dostat dá - říká se tomu nestandardní prostředky :D :D :D Otázka je zda se ti to kvůli pár tisícům vyplatí...

Ale co naděláš, když třeba ten dotyčný nemá prachy, na účtě nic není, 5 let staré video a televizi nepotřebuješ a o starou stodvácu taky nestojíš??
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod petrh » úte 25 lis, 2008 8:00 pm

no v rusku nejsme, ale... :) jak jsme psal, vse se da:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod radekkrupka » úte 25 lis, 2008 8:46 pm

Jan Jirásek píše:Nebuď tak naivní, sice je to sviňárna ale na zjištění čísla účtu majitele potřebuješ soudní povolení. Navíc to dostane do ruky jen policie, civil nikdy k takovým datům přístup nedostane. Tady není rusko! :lol:

Zjistit majitele podle čísla účtu není nic těžkého - stačí známý v příslušné bance. Přístup k těmto údajům tam má skoro každý. Samozřejmě ti to nesmí dát, nikdo se to dle mě ani nedozví. Není to čistý, ale na hrubý pytel hrubá záplata...
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Příspěvekod konopaslik » úte 25 lis, 2008 8:58 pm

radekkrupka píše:
Jan Jirásek píše:Nebuď tak naivní, sice je to sviňárna ale na zjištění čísla účtu majitele potřebuješ soudní povolení. Navíc to dostane do ruky jen policie, civil nikdy k takovým datům přístup nedostane. Tady není rusko! :lol:

Zjistit majitele podle čísla účtu není nic těžkého - stačí známý v příslušné bance. Přístup k těmto údajům tam má skoro každý. Samozřejmě ti to nesmí dát, nikdo se to dle mě ani nedozví. Není to čistý, ale na hrubý pytel hrubá záplata...

Já v bance pracuju, přístup ke klientským datům mám prakticky neomezený, ale tohle bych si nelajsnul, i když bych neměl žádný morální zábrany nějakýho podvodníka prásknout, tak bych si to nelajsnul. Moje práce je mi přecijen milejší, než pár tisícovek kámoše - ať už to zní jakkoliv hrubě.
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Příspěvekod Zdenek Valter » úte 25 lis, 2008 9:03 pm

Hloubkar píše:No tak nemuzu si pomoct, ale ta jedenactka na konci, jedenactka na konci varovani na modelbazaru a "Grymova" 11 na konci mi napovidaj, ze moje vomluva byla asi hazeni perel svinim. Zatím mi totiz nic neprislo. Pockam tenhle tejden. Kdyz nic nepride, tak ho erste zkusim zkontaktovat a jestli se bude vykecavat, tak mu dam tejden ultimatum na vraceni penez a kdyz ne.
, tak zjistit meno, adresu, fotky a podobny veci podle cisla uctu uz takovej problem nebude. :evil:


No a co kdybys požádal banku o aby tuto transakci vrátila ?
Splést se přeci může každý ne ;-)
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2683
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod Pavel Dryml » úte 25 lis, 2008 9:07 pm

Jo a pokud bys dotyčného našel co by jsi s ním udělal ?
Napadá mě třeba objesit ho na jeho vlastních střevech, nebo žeby něco bolestivějšího ?

Ne jemom chci říct, že ho najdeš a nebude ti to steejně k nničemu platné, protože náš právní řád jej dostatečně chrání :x :x :x
Pavel Dryml
 
Příspěvky: 183
Registrován: úte 05 čer, 2007 12:13 pm

Příspěvekod Hloubkar » úte 25 lis, 2008 9:08 pm

Tak v bance nedelam, tak nevim, jak tam sledujou chovani zamestnancu. Jestli pravidelne koukaj na jejich votevreny polozky atak, ale zase sou v tom prachy, tka je to taky mozny. To by chtelo vyvzpovidat nejakyho spravce site. Ale asi bych se nebal. Pokud by nekdo chtel to cislo jen kvuli rozbiti usmevu a jen by si toho dotycnyho nasel a proved to, tak by se to nikdo nemusel dozvedet.
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod Hloubkar » úte 25 lis, 2008 9:11 pm

Pavel Dryml píše:Jo a pokud bys dotyčného našel co by jsi s ním udělal ?
Napadá mě třeba objesit ho na jeho vlastních střevech, nebo žeby něco bolestivějšího ?

Ne jemom chci říct, že ho najdeš a nebude ti to steejně k nničemu platné, protože náš právní řád jej dostatečně chrání :x :x :x


Povesit na vlastnich strevech :D :D :D
Nebo za genitaly do pruvanu :D
Ja bych se asi neudrzel a jednu, dve (slovy dvanact :D ) bych mu vlepil...
S tím právním řádem nejde nic jinýho než souhlasit :cry: Nedejboze kdyby byl z nejaky mensiny. Ale to radsi neresme, nebo nas mira langru necha zrusit jako delnickou stranu... :evil:
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod Zdenek Valter » úte 25 lis, 2008 9:17 pm

Hloubkar píše:Tak v bance nedelam, tak nevim, jak tam sledujou chovani zamestnancu. Jestli pravidelne koukaj na jejich votevreny polozky atak, ale zase sou v tom prachy, tka je to taky mozny. To by chtelo vyvzpovidat nejakyho spravce site. Ale asi bych se nebal. Pokud by nekdo chtel to cislo jen kvuli rozbiti usmevu a jen by si toho dotycnyho nasel a proved to, tak by se to nikdo nemusel dozvedet.


To záleží na informačním systému banky - zpravidla se přístupy logují, a je pak možné dohledat zaměstnance, který si konkrétní účet prohlížel a kdy.
Tedy úplně chápu Konopaslíka - pokud by se něco takového provalilo, je to na hodinový vyhazov - hrubé porušení pracovní kázně.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2683
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod konopaslik » úte 25 lis, 2008 9:49 pm

Zdenek Valter píše:
Hloubkar píše:Tak v bance nedelam, tak nevim, jak tam sledujou chovani zamestnancu. Jestli pravidelne koukaj na jejich votevreny polozky atak, ale zase sou v tom prachy, tka je to taky mozny. To by chtelo vyvzpovidat nejakyho spravce site. Ale asi bych se nebal. Pokud by nekdo chtel to cislo jen kvuli rozbiti usmevu a jen by si toho dotycnyho nasel a proved to, tak by se to nikdo nemusel dozvedet.


To záleží na informačním systému banky - zpravidla se přístupy logují, a je pak možné dohledat zaměstnance, který si konkrétní účet prohlížel a kdy.
Tedy úplně chápu Konopaslíka - pokud by se něco takového provalilo, je to na hodinový vyhazov - hrubé porušení pracovní kázně.


Ono nejde uplne tak o ty pristupy, koukam denne desitkam lidi na ucty, to sledovat poradne ani nejde, ale vem si, ze bych dal ty udaje kamosovi, ten by mu rozbil drzku, blbecek to pujde nahlasit na fizly jako ublizeni na zdravi, ti se v tom zacnou vrtat, protoze pachatel neni neznamy a verite tomu, ze by kamarad stoprocentne drzel jazyk za zuby, kde ty udaje zjistil?
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků