PODVODNIK NA MODEL BAZARU

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod JM » čtv 20 lis, 2008 4:27 pm

Jan Jirásek píše: protože tohle jednání přímo nesnáším :lol:

Zajímavé, nesnášíš toto jednání a sám to tak děláš :lol: :lol:
Ale jo, souhlasím-končíme. Asi by bylo takovéhle spory lešpí řešit někde u piva, protože takhle přes písmenka se to taky někdy blbě chápe :wink:
Ale setkat se na burze klidně můžeme, v tom bych neviděl problém. Ještě jsem se tam nedostal a rád bych to konečně změnil.
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod Tomáš » čtv 20 lis, 2008 5:05 pm

myslím,že by se problém dal částečně vyřešit i tím,že by slušní kolegové,pomohli těm ostatním při obchodování.Dám příklad:už jsem ho testoval a vše proběhlo ok.
Já su z Brna a budu chtít např.koupit model z Plzně.To je prakticky přez celou republiku.Poprosím někoho koho alespoň částečně znám a bydlí přímo v Plzni,nebo okolí aby mi to šel omrknout a zjistil podmínky.Případně koupil nebo alespoň domluvil platbu.Stálo by to za zvážení,vytvoří se tím síť která bude moci prakticky kontrolovat cokoliv.Pak by bylo dobré založit někde veřejný web kde se budou prezentovat jak slušní obchodníci tak i lumpové.
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 5:12 pm

O něčem takovém už jsem přemýšlel, možná by to stálo za realizaci!
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Petr Zatrepalek » čtv 20 lis, 2008 5:30 pm

Na Zababově se tomuhle říká sobí pošta a prý to velmi dobře funguje!
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Tomáš » čtv 20 lis, 2008 5:35 pm

stačilo by někdy uspořádat nějakej sraz kde by jsme se sešli podebatili seznámili a akce síť se může rozeběhnout.Jinak o tom sraze začínám silně uvažovat,že to tady navrhnu.Někdy v létě někde v přírodě u pivečka.Osobní setkání je osobní setkání.Pokusím se to zorganizovat pokud bude zájem.oraganizoval jsem takle na jiným fóru setkání "autobusáků" a dopadlo to podle ohlasů ok
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod Jarda H. » čtv 20 lis, 2008 5:45 pm

Tomáš píše:stačilo by někdy uspořádat nějakej sraz kde by jsme se sešli podebatili seznámili a akce síť se může rozeběhnout. ..... .Někdy v létě někde v přírodě u pivečka.Osobní setkání je osobní setkání. .....


To není špatný nápad, nějaký víkend (třeba prodloužený svátkem) na jaře či v létě by byl faj. Dá se to pak spojit s výletem po hradech, zámcích, nádražích, železničních muzeích, ....

Já sem pro, takového setkání bych se zúčastnil :shock:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod Dusan » čtv 20 lis, 2008 6:11 pm

S dovolením přidám postřeh.Osobně jsem přes modelbazar prodal a i nakoupil dost věcí.Nikdy se mi nestalo,že bych byl zklamán.Při první reakci,většinou přes email napíši zprávu a pod ni se pak podepíši s celou svojí adresou a telefonem.Do poznámky uvedu,že stejné požaduji od strany druhé.Zatím to funguvalo,posílal jsem na účty i na dobírky,v poho.
Přeji všem ať nenaletí.
P.S.Pokud bude někdo chtít podvádět udělá to vždy a jakkoliv,proti tomu nic není,bohužel.
HO(N),DCC,ep.II.-III.
Uživatelský avatar
Dusan
 
Příspěvky: 1284
Registrován: ned 04 úno, 2007 4:48 pm
Bydliště: Brno

Příspěvekod petrh » čtv 20 lis, 2008 6:19 pm

Tomáš píše:myslím,že by se problém dal částečně vyřešit i tím,že by slušní kolegové,pomohli těm ostatním při obchodování.Dám příklad:už jsem ho testoval a vše proběhlo ok.
Já su z Brna a budu chtít např.koupit model z Plzně.To je prakticky přez celou republiku.Poprosím někoho koho alespoň částečně znám a bydlí přímo v Plzni,nebo okolí aby mi to šel omrknout a zjistil podmínky.Případně koupil nebo alespoň domluvil platbu.Stálo by to za zvážení,vytvoří se tím síť která bude moci prakticky kontrolovat cokoliv.Pak by bylo dobré založit někde veřejný web kde se budou prezentovat jak slušní obchodníci tak i lumpové.


dovolim si odkaza na jine vlakno,kde jsem rozebiral protiporavnost tohoto pocinani....
http://diskuze.modely.biz/viewtopic.php ... ght=#25449
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod JM » čtv 20 lis, 2008 7:04 pm

Tomáš píše:myslím,že by se problém dal částečně vyřešit i tím,že by slušní kolegové,pomohli těm ostatním při obchodování.Dám příklad:už jsem ho testoval a vše proběhlo ok.
Já su z Brna a budu chtít např.koupit model z Plzně.To je prakticky přez celou republiku.Poprosím někoho koho alespoň částečně znám a bydlí přímo v Plzni,nebo okolí aby mi to šel omrknout a zjistil podmínky.Případně koupil nebo alespoň domluvil platbu.Stálo by to za zvážení,vytvoří se tím síť která bude moci prakticky kontrolovat cokoliv.Pak by bylo dobré založit někde veřejný web kde se budou prezentovat jak slušní obchodníci tak i lumpové.

Jo, to by bylo super. Ale jak píše petrh , mohl by to ve výsledku být problém :cry: Je smutné, že v tomhle státě zákony zkrátka chrání lumpy...
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod petrh » čtv 20 lis, 2008 7:12 pm

to JM: oni nechraneji lumpy, ale vem si, ze jeste nedavno te za nej skoro oznacovali a nepravem treba jo a ted jak to pak resit?
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod JM » čtv 20 lis, 2008 7:15 pm

petrh píše:to JM: oni nechraneji lumpy, ale vem si, ze jeste nedavno te za nej skoro oznacovali a nepravem treba jo a ted jak to pak resit?

Jojo, chápu jak to myslíš. Nemyslel jsem přímo zákon o ochraně osobních údajů, ale obecně co se děje v téhle republice. Díky povolání vím o čem mluvím...
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod petrh » čtv 20 lis, 2008 7:17 pm

JM píše:
petrh píše:to JM: oni nechraneji lumpy, ale vem si, ze jeste nedavno te za nej skoro oznacovali a nepravem treba jo a ted jak to pak resit?

Jojo, chápu jak to myslíš. Nemyslel jsem přímo zákon o ochraně osobních údajů, ale obecně co se děje v téhle republice. Díky povolání vím o čem mluvím...

jak jsme psal jinde, mam po republice asi 35 kontaktu jako exekutory a pripadne dost dalsich zdroju...
mozna, nic neslibuji, bych mohl me napadlo, vis hloubkari aspon nejake voditko na toho cloveka?
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod dan » čtv 20 lis, 2008 11:43 pm

Ale Jan Jirásek s námi v Hamburku byl, sice jen duchem, ale i tak to bylo přínosné :D Je mu dokonce věnováno pár chvil v našem filmu, který po expedici vznikl. Už se těším na jeho E-shop a prodejnu už nyní jsme se rozhodli s naším expedičním teamem, že ji navštívíme jako hromadný zájezd. Ale vzhledem k tomu, že e-shop už je slibován od února a kamenná prodejna se měla otvírat v listopadu, nevím nevím zdali to nedopadne jako s ostatními projekty Pana Jiráska.
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod Michal Šuhajda » pát 21 lis, 2008 8:19 am

dan píše:Ale Jan Jirásek s námi v Hamburku byl, sice jen duchem, ale i tak to bylo přínosné :D Je mu dokonce věnováno pár chvil v našem filmu, který po expedici vznikl. Už se těším na jeho E-shop a prodejnu už nyní jsme se rozhodli s naším expedičním teamem, že ji navštívíme jako hromadný zájezd. Ale vzhledem k tomu, že e-shop už je slibován od února a kamenná prodejna se měla otvírat v listopadu, nevím nevím zdali to nedopadne jako s ostatními projekty Pana Jiráska.

Porč ta skepse, listopad ještě nekončí. a za rok je další, a za rok je další, a za rok.....
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2385
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Příspěvekod vvitty » pát 21 lis, 2008 10:04 am

ale urcite tam vsechno bude fungovat skvele, bez chybicky, zpozdeni, slibu a dalsich nekalych praktik :lol:
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků