PODVODNIK NA MODEL BAZARU

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Jak to budete dělat ve svém obchodě pane Jirásek

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 2:45 pm

Doja píše:Jen by mě zajímalo, jak to budete dělat ve svém obchodě p. Jirásek. Budete jenom posílat zboží na dobírku a nebo budete chtít peníze převodem jak to používají ostatní retardové? A nebo si budeme muset pro všechno k Vám pouze osobně?


Nemůžeš srovnávat handl-website jakým modelbazar bezesporu je, a regulérní internetový obchod. Ačkoliv i tady se dají najít borci, kteří nepošlou nic, nebo za dobu překračujíce 2 nebo 3 měsíce. Každý e-shop může nabídnou jiný způsob úhrady s výhodou. Tzn. peníze předem na účet=neplatí se poštovné, nebo nad určitou hodnotu zakázky to samé! Je čistě na obchodníkovi jakou zvolí strategii, na výběr toho moc není. Ano, i osobní odběr v Brandýse nad Labem bude možný. Každopádně to nebude jediná prodejna...
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod vvitty » čtv 20 lis, 2008 3:00 pm

Jan Jirásek píše:
vvitty píše:
Jan Jirásek píše:Jasně, to je taky lepší než posílat peníze předem někam do neznáma! Pokud se nejedná o zaběhnutý e-shop apod. Já jsem nakupoval vždy od lidí které znám, tady je ovšem vidět, že se toho chytlo několik vejlupků zneužívajíce důvěru kupujícího. Se divím, že s tím modelbazar už něco neudělá!


napriklad co?


Ty asi nebudeš moc chytrý co? Například certifikát prodávajícího jako je zaveden na Aukro! Proto je vše pod registrací a nehrozí takové finanční podvody jako na modelbazaru. Jenže to je na širší diskuzi...


K tomu muzu dodat jen "precti si diskusi na aukru", podvody se deji i tam, certifikace to sice mirne zlepsila, ale rozhodne neodstranila. A hlavne, trestne body se daji ziskat pouze za problemove transakce, tj. od doby, kdy dotycny zverejni dvacet aukci (vyinkasuje prachy) do doby, kdy uzivatelum zacne byt divne ze nic neprislo a cele se to zacne resit utece klidne mesic. A pak staci zaregistrovat novy nick na podobnou adresu a jede se dal. Jinak receno, certifikace je mozna zlepseni, ale nikoliv reseni!
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod JM » čtv 20 lis, 2008 3:04 pm

Jan Jirásek píše:Jen pitomec pošle peníze předem fizické osobě na její účet! :D

Hele nepřeháníš to trochu?? Už jsem toho taky trošku prodal přes modelbazar a v naprosté většině mi kupující platili předem na účet a rozhodně si o nich nemyslím že jsou pitomci.
Taky bych mohl říkat o někom, kdo si myslí že dobírka něco řeší (viz tvůj názor) že je dement, ale to je každýho věc.
Ale vykřikovat o někom že je pitomec (a hlavně takhle uboze přes monitor) je fakt srabárna. Docela rád bych viděl, zda bys to řekl třeba mě přímo do očí :wink:
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 3:08 pm

No to slyším tedy prvně, je to ale možné! Každopádně je to špatný. Když jsme u těch e-shopů, jednou jsem si objednal (je to asi 1-2 roky) něco z zeleznicni-modelarstvi.cz je to tuším z Letovic nebo odkud. Čekal jsem na balík 6 týdnů, po 9 týdnech se ozval někdo s lámanou češtinou, že pošle peníze zpět. Peníze však ani po 12 týdnech nikde. Když jsem tam volal znovu a pohrozil návštěvou osobně při cestě kolem, tak do hodiny to bylo připsané :D
Někdy mám pocit, že lidi se testují navzájem co kdo vydrží a snese :?
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 3:10 pm

JM píše:
Jan Jirásek píše:Jen pitomec pošle peníze předem fizické osobě na její účet! :D

Hele nepřeháníš to trochu?? Už jsem toho taky trošku prodal přes modelbazar a v naprosté většině mi kupující platili předem na účet a rozhodně si o nich nemyslím že jsou pitomci.
Taky bych mohl říkat o někom, kdo si myslí že dobírka něco řeší (viz tvůj názor) že je dement, ale to je každýho věc.
Ale vykřikovat o někom že je pitomec (a hlavně takhle uboze přes monitor) je fakt srabárna. Docela rád bych viděl, zda bys to řekl třeba mě přímo do očí :wink:


Trošku sis sklidni ego, nejspíš se chytáš taky vlčího ocasu. My tady debatíme o podvodnících a né o tobě, pokud jsi trouba, tak si přečti znovu vše od začátku - tady se nepíše o slušných prodávajících (kam spadáš třeba i ty) ale od důvěře lidí! Takže si nevztahuj vše na sebe, ať ti nepraskne cévka! :D
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod petrh » čtv 20 lis, 2008 3:21 pm

No verte mi panove, ze me jako pozorovateli je na bliti a urgentne zadam admina, aby toto vlakno zrusil :!: :!: :!:
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 3:25 pm

petrh píše:No verte mi panove, ze me jako pozorovateli je na bliti a urgentne zadam admina, aby toto vlakno zrusil :!: :!: :!:


Explicitně jsi nám dal najevo, že svoboda slova je na této doméně nežádoucí! Jakmile někdo projeví svůj názor, je okamžitě návrh na zrušení vlákna! Ono to tak nějak je tady se vším... :( :arrow:
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod JM » čtv 20 lis, 2008 3:26 pm

Jan Jirásek píše:Trošku sis sklidni ego, nejspíš se chytáš taky vlčího ocasu. My tady debatíme o podvodnících a né o tobě, pokud jsi trouba, tak si přečti znovu vše od začátku - tady se nepíše o slušných prodávajících (kam spadáš třeba i ty) ale od důvěře lidí! Takže si nevztahuj vše na sebe, ať ti nepraskne cévka! :D

Ty seš asi tvrdej chlap, vid' Čaku :wink: Pokud vím, napsal jsi, že kdo platí předem na něčí účet je piotomec, tak se to zase nesnaž maskovat tím, že jsem si nepřečetl celou diskuzi.
Ty vypadáš na to, že těch cévek ti prasklo už několik, takže se s tebou opravdu nemá smysl bavit, takže nazdar šmudlo :wink:
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod petrh » čtv 20 lis, 2008 3:27 pm

nejde o svobodu slova ale co treba toto?
"Trošku sis sklidni ego, nejspíš se chytáš taky vlčího ocasu...
Jen pitomec pošle peníze předem fizické osobě na její účet!
"

a podobne veci, slova retard a podbne? mate predstavu, kdo to vsechno cte???
pokud ma nekdo nejaky problem osobni ci psyche, jdete si toto resit jinam, chudak hloubkar se ptal na uplne neco jineho a asi ho nezajimaji vase povidani tady...
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod pan.martinek » čtv 20 lis, 2008 3:42 pm

Přesně tak, na minulé stránce jsem řekl, ať toho necháte co to, už je tu konec další stránky... Myslím si, že ta hádka je zbytečná, každý si myslí, že poslat peníze tak a tak je lepší a nikdy se úplně neshodnete, vždyť to sami musíte vědět.
Já bych toho prostě nechal a hotovo, nebo jestli se chcete dále hádat, jaký způsob platby je lepší, dělejte to přes SZ. :lol: :D :wink: :P :)
H0, III./IV., Modul, Brejlovec, Zamračená, Hektor, Kufr, Hurvínek
pan.martinek
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 27 črc, 2008 10:47 am
Bydliště: Jihlava-Jihlavsko-Vysočina-Morava

Příspěvekod Michal Dalecký » čtv 20 lis, 2008 3:57 pm

Panove, venujte se tematu a hlavne zadne vulgarni vyjadrovani (to plati hlavne pro tebe Honzo). To ze se tady upozorni na podvodniky je super vec. Praktiky se tu uz resily v jinem vlaknu, takze pokud jste si jiz rekli vse, tak to ukoncete (myslim bezpredmetne hadky).
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 4:01 pm

Michal Dalecký píše:Panove, venujte se tematu a hlavne zadne vulgarni vyjadrovani (to plati hlavne pro tebe Honzo). To ze se tady upozorni na podvodniky je super vec. Praktiky se tu uz resily v jinem vlaknu, takze pokud jste si jiz rekli vse, tak to ukoncete (myslim bezpredmetne hadky).


No Michale mě tohle problém nedělá, jen prostě je komické, jak se ozval JM aníž by se ho to týkalo... :D každopádně mě tohle problém nedělá, tak nějak se to už stejně vyřešilo!
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Michal Dalecký » čtv 20 lis, 2008 4:06 pm

Jan Jirásek píše:
Michal Dalecký píše:Panove, venujte se tematu a hlavne zadne vulgarni vyjadrovani (to plati hlavne pro tebe Honzo). To ze se tady upozorni na podvodniky je super vec. Praktiky se tu uz resily v jinem vlaknu, takze pokud jste si jiz rekli vse, tak to ukoncete (myslim bezpredmetne hadky).


No Michale mě tohle problém nedělá, jen prostě je komické, jak se ozval JM aníž by se ho to týkalo... :D každopádně mě tohle problém nedělá, tak nějak se to už stejně vyřešilo!
To si myslim, neni problem obsah prispevku, ale jejich forma/etika. Dekuji vsem za vzajemny respekt.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod JM » čtv 20 lis, 2008 4:16 pm

Jan Jirásek píše:No Michale mě tohle problém nedělá, jen prostě je komické, jak se ozval JM aníž by se ho to týkalo... :D každopádně mě tohle problém nedělá, tak nějak se to už stejně vyřešilo!

Takl naposledy tupounku :wink: : Jelikož jsi napsal, že kdo pošle předem peníze někomu na účet je pitomec a já také několikrát platil předem převodem na účet (a nejen na modelbazaru), myslím, že se mě to týkalo.
Vždy někoho napadneš/urazíš a pak se hrozně divíš, že se někdo nebojí ozvat. Raději si dávej pozor na to, co vypustíš z huby, až budeš někde jinde než v bezpečí za monitorem... :wink:
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 4:20 pm

JM píše:
Jan Jirásek píše:No Michale mě tohle problém nedělá, jen prostě je komické, jak se ozval JM aníž by se ho to týkalo... :D každopádně mě tohle problém nedělá, tak nějak se to už stejně vyřešilo!

Takl naposledy tupounku :wink: : Jelikož jsi napsal, že kdo pošle předem peníze někomu na účet je pitomec a já také několikrát platil předem převodem na účet (a nejen na modelbazaru), myslím, že se mě to týkalo.
Vždy někoho napadneš/urazíš a pak se hrozně divíš, že se někdo nebojí ozvat. Raději si dávej pozor na to, co vypustíš z huby, až budeš někde jinde než v bezpečí za monitorem... :wink:


No celkem jsi se nám tady předvedl, pokud to vidíš takto, rád tě na pražské burze potkám, protože tohle jednání přímo nesnáším - jak klasické pro české maloměšťáky! Už tě tady řešit nebudu protože jsi se fakt excelentně předvedl :lol:
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků