PODVODNIK NA MODEL BAZARU

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod Hloubkar » stř 19 lis, 2008 9:14 pm

Stejně mě to *ere... sem se těšil na další Krysu do sbírky a vono *OVNO... Himmel Hergot :?
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 5:16 am

Hloubkar píše:Stejně mě to *ere... sem se těšil na další Krysu do sbírky a vono *OVNO... Himmel Hergot :?


Jen pitomec pošle peníze předem fizické osobě na její účet! Já jsem na modelbazaru nakupoval vždy, peníze pouze při převzetí balíku na poště. Tvé nářky jsou ale tvojí vinou, kdybys více přemýšlel a neblekotal o rozbití huby - nechal si to poslat na adresu, tak bys tady nemusel tak vulgárně prezentovat své pohnutky :D
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod radekkrupka » čtv 20 lis, 2008 7:47 am

Jan Jirásek píše:
Hloubkar píše:Stejně mě to *ere... sem se těšil na další Krysu do sbírky a vono *OVNO... Himmel Hergot :?


Jen pitomec pošle peníze předem fizické osobě na její účet! Já jsem na modelbazaru nakupoval vždy, peníze pouze při převzetí balíku na poště. Tvé nářky jsou ale tvojí vinou, kdybys více přemýšlel a neblekotal o rozbití huby - nechal si to poslat na adresu, tak bys tady nemusel tak vulgárně prezentovat své pohnutky :D


Bohužel řada takovýchto prodejců požaduje platbu předem. Brání se tak tomu, aby se jim balík vrátil nepřevzatý a oni zaplatili poštovné...

Nákup přes internet je holt pokaždé risk...někdy zisk...a jak pozoruju, modelbazaru se radši vyhnout :(
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Příspěvekod vvitty » čtv 20 lis, 2008 8:33 am

Jan Jirásek píše:
Hloubkar píše:Stejně mě to *ere... sem se těšil na další Krysu do sbírky a vono *OVNO... Himmel Hergot :?


Jen pitomec pošle peníze předem fizické osobě na její účet! Já jsem na modelbazaru nakupoval vždy, peníze pouze při převzetí balíku na poště. Tvé nářky jsou ale tvojí vinou, kdybys více přemýšlel a neblekotal o rozbití huby - nechal si to poslat na adresu, tak bys tady nemusel tak vulgárně prezentovat své pohnutky :D


Jen pitomec neco posila na dobirku a riskuje, ze se lokomotiva nebo podobne predmety zbytecne projedou na druhou stranu republiky a zpatky, jako se taky stava.
Asi mam mezi zakazniky takovych "pitomcu" jako pises ty 99%, mozna bys je nemusel urazet :lol:
Ono se celkem jednoduse da odhadnout, jestli je prodejce solidni, staci se optat na dalsi fotky, pripadne navrhnout osobni vyzvednuti, protoze "nahodou pojedu kolem", atp.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod vvitty » čtv 20 lis, 2008 8:39 am

radekkrupka píše:Bohužel řada takovýchto prodejců požaduje platbu předem. Brání se tak tomu, aby se jim balík vrátil nepřevzatý a oni zaplatili poštovné...

Nákup přes internet je holt pokaždé risk...někdy zisk...a jak pozoruju, modelbazaru se radši vyhnout :(


Ono se ani nelze divit, protoze nejen mezi prodejci tam jsou podvodnici, i kupujici si neco objednaji a pak si to rozmysli, ale proc to davat prodavajicimu vedet, ze? staci si nevyzvednout balicek.
Kdyz na necem takovem trva clovek z modelbazaru, tak mu slusne nabidnu ze samozrejme ano, ale musi uhradit zalohu 100,- na dopravu, preci jen kilo neni takova castka a riziko jako poslat 1800,- a kupodivu vzdycky prisla cela castka :-)
Na aukro se to obcas da i bez toho, pokud vidim slusnou historii.

Uplne staci se podivat na aukro, kde je aspon nejake to logovani historie daneho uzivatele, kolik lidi prihodi a pak nezaplati s vymluvami typu "ja uz to nechci" nebo "ja to koupil od jineho levneji". Doporucuji zejmena tamni forum :)
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Hloubkar » čtv 20 lis, 2008 9:04 am

Jan Jirásek píše:
Hloubkar píše:Stejně mě to *ere... sem se těšil na další Krysu do sbírky a vono *OVNO... Himmel Hergot :?


Jen pitomec pošle peníze předem fizické osobě na její účet! Já jsem na modelbazaru nakupoval vždy, peníze pouze při převzetí balíku na poště. Tvé nářky jsou ale tvojí vinou, kdybys více přemýšlel a neblekotal o rozbití huby - nechal si to poslat na adresu, tak bys tady nemusel tak vulgárně prezentovat své pohnutky :D


Když jsi tak chytrej tak doporučuju ještě slovník spisovný češtiny a kouknout na slovo FYZIKA!
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 10:24 am

Hloubkar píše:
Jan Jirásek píše:
Hloubkar píše:Stejně mě to *ere... sem se těšil na další Krysu do sbírky a vono *OVNO... Himmel Hergot :?


Jen pitomec pošle peníze předem fizické osobě na její účet! Já jsem na modelbazaru nakupoval vždy, peníze pouze při převzetí balíku na poště. Tvé nářky jsou ale tvojí vinou, kdybys více přemýšlel a neblekotal o rozbití huby - nechal si to poslat na adresu, tak bys tady nemusel tak vulgárně prezentovat své pohnutky :D


Když jsi tak chytrej tak doporučuju ještě slovník spisovný češtiny a kouknout na slovo FYZIKA!


Ne já nejsem chytrej, jen nejsem blbej! :D
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Petr Zatrepalek » čtv 20 lis, 2008 10:35 am

Zrovna teď na modelbazaru někdo nabízí vcelku hezky udělaný M296 - volal jsem mu, zvedla to paní. Pána jsem se ptal na cenu - a začal mi říkat něco o tom, že tam inzerát dávali včera (má dnešní datum cca 10.30) prý za 4500, preferuje platbu předem a protože má fůru zájemců, tak inzerát upravil a zvedl cenu o 1000 korun (přitom v tom inzerátu cena není) a že má spoustu zájemců, pak že mi pošle i další fotky - tak co si má pak člověk myslet??

Takže zdvořile poděkuju a konec... A tomuhle člověku bych ROZHODNÉ peníze předem neposlal, do dobírky bych taky nešel - jen osobní odběr přes nějakého známého z jeho bydliště...
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 11:39 am

Jasně, to je taky lepší než posílat peníze předem někam do neznáma! Pokud se nejedná o zaběhnutý e-shop apod. Já jsem nakupoval vždy od lidí které znám, tady je ovšem vidět, že se toho chytlo několik vejlupků zneužívajíce důvěru kupujícího. Se divím, že s tím modelbazar už něco neudělá!
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod vvitty » čtv 20 lis, 2008 11:54 am

Jan Jirásek píše:Jasně, to je taky lepší než posílat peníze předem někam do neznáma! Pokud se nejedná o zaběhnutý e-shop apod. Já jsem nakupoval vždy od lidí které znám, tady je ovšem vidět, že se toho chytlo několik vejlupků zneužívajíce důvěru kupujícího. Se divím, že s tím modelbazar už něco neudělá!


napriklad co?
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 1:00 pm

vvitty píše:
Jan Jirásek píše:Jasně, to je taky lepší než posílat peníze předem někam do neznáma! Pokud se nejedná o zaběhnutý e-shop apod. Já jsem nakupoval vždy od lidí které znám, tady je ovšem vidět, že se toho chytlo několik vejlupků zneužívajíce důvěru kupujícího. Se divím, že s tím modelbazar už něco neudělá!


napriklad co?


Ty asi nebudeš moc chytrý co? Například certifikát prodávajícího jako je zaveden na Aukro! Proto je vše pod registrací a nehrozí takové finanční podvody jako na modelbazaru. Jenže to je na širší diskuzi...
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Yarda » čtv 20 lis, 2008 1:51 pm

Jan Jirásek píše:Jasně, to je taky lepší než posílat peníze předem někam do neznáma! Pokud se nejedná o zaběhnutý e-shop apod. Já jsem nakupoval vždy od lidí které znám, tady je ovšem vidět, že se toho chytlo několik vejlupků zneužívajíce důvěru kupujícího. Se divím, že s tím modelbazar už něco neudělá!

Když už je řeč o zneužití důvěry, vzpomínám si na jednoho vejlupka, co nachytal pár lidí na cestu do Wunderlandu... :D
Uživatelský avatar
Yarda
 
Příspěvky: 255
Registrován: pon 08 říj, 2007 11:48 am

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 20 lis, 2008 2:06 pm

Reatardík se ozval.. :D
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Jak to budete dělat ve svém obchodě pane Jirásek

Příspěvekod Doja » čtv 20 lis, 2008 2:38 pm

Jen by mě zajímalo, jak to budete dělat ve svém obchodě p. Jirásek. Budete jenom posílat zboží na dobírku a nebo budete chtít peníze převodem jak to používají ostatní retardové? A nebo si budeme muset pro všechno k Vám pouze osobně?
Uživatelský avatar
Doja
 
Příspěvky: 187
Registrován: stř 12 zář, 2007 1:04 pm
Bydliště: Praha 10-Vršovice

Příspěvekod pan.martinek » čtv 20 lis, 2008 2:43 pm

Zklidněte to trošičku chlapy.
:wink:
H0, III./IV., Modul, Brejlovec, Zamračená, Hektor, Kufr, Hurvínek
pan.martinek
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 27 črc, 2008 10:47 am
Bydliště: Jihlava-Jihlavsko-Vysočina-Morava

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků