POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod E27 » sob 25 čer, 2016 4:44 pm

Pán Trojanovský, verejne Vás vyzývam, aby ste plnili záväzky voči svojím obchodným partnerom!
Oberáte ľudí o peniaze, ktorý čakajú viac než rok na niečo, čo nasľubujete a nič z toho. Okrem toho robíte hanbu aj nám, pretože do Vašich projektov zatiahneme nechtiac viacerých, ktorí potom očakávajú výsledky od nás!
BUĎ CHLAP A PLŇ TO ČO SI SĽÚBIL!
Uživatelský avatar
E27
 
Příspěvky: 1163
Registrován: úte 28 zář, 2010 8:51 am
Bydliště: Bratislava

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tomáš » sob 25 čer, 2016 7:54 pm

Já do toho nechci nikomu kecat,ale měl bych k tomu malou připomínku,která mi delší dobu leží v žaludku. (nejde samozřejmě konkrétně o předchozí příspěvek,ale obecně). Proč se tyhle věci řeší veřejně,když kromě zainteresovaných ,nikomu nic bližšího neřekne? To je to samý jako na modelbazaru. Člověk věci neznalý,stále jen čte dokola, jak se dva tábory (nebo lidi) obviňují a sypou na sebe různou špínu.Nic konkrétního,pouze dohady dvou stran,kdo je podvodník a kdo není....a jak tomu mám jako rozumět? To přece není normální. Ve většíně případů mi to spíš připadne,že si dva lidi vyřizují přes internet svoje osobní spory...bez urážky a co mi je do toho,proč to mám jako číst? Nic konkrétního. Já tady taky nezatěžuji veřejnost svými případnými spory.
Já bych doporučoval trochu přibrzdit a svoje vlastní spory si řešit víc mezi sebou. Měl jsem naštěstí pouze jednu podobnou zkušenost a řešil jsem to pře policii s dalšími lidmi stejné zkušenosti (na to jí,mimo jiné máme a platíme si jí z našich daní) a až byly konkrétní kroky,tak ty jsem teprve zveřejním.
To je můj názor.
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod pekl024 » sob 25 čer, 2016 8:35 pm

Tomáš píše:Já bych doporučoval trochu přibrzdit a svoje vlastní spory si řešit víc mezi sebou. Měl jsem naštěstí pouze jednu podobnou zkušenost a řešil jsem to pře policii s dalšími lidmi stejné zkušenosti (na to jí,mimo jiné máme a platíme si jí z našich daní) a až byly konkrétní kroky,tak ty jsem teprve zveřejním.
To je můj názor.


Ano bohužel, nesmíš o nikom veřejně říci že je zloděj. Dokud není odsouzen , je presunkce neviny.
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod hank » ned 26 čer, 2016 1:35 pm

pekl024 píše:...presunkce neviny...


Správný pojem je presumpce.
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6062
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod pekl024 » ned 26 čer, 2016 3:34 pm

hank píše:
pekl024 píše:...presunkce neviny...

Správný pojem je presumpce.


ok, zapisuji :-)
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Trainmaniak » ned 26 čer, 2016 3:40 pm

No, na Modelbazaru na to provozovatel kašle, sám jsem se jej před nedlouhým časem snažil kontaktovat, aby zasáhl, leč neúspěšně. Zde to v případě "přemnožení" snad bude možno řešit. Vzhledem k názvu vlákna bych ještě akceptoval, kdyby dotyčný napsal, že "pan XY dlouhodobě neplní své závazky vůči více lidem, třebas i předem zaplacené, a bacha na něho". Takto mi to přijde spíš jako jakási msta ve smyslu "tu máš, zmetku, aspoň jsem Ti udělal vostudu, když jseš takovej". Účinek může být stejný, tj. že si ostatní dají pozor, ale dojem to budí rozdílný. Což samozřejmě nemíním jako zastávání se provinilého. Jen bych nerad, aby se to zvrhlo stejně jako na Modelbazaru. Z těch "meruňkových" (nebo co je to za barvu) inzerátů už mi jde hlava kolem. Daří se ještě vám, solidním modelářům, něco koupit a být spokojeni, pokud se ke koupi ještě vůbec někdo odváží?
Uživatelský avatar
Trainmaniak
 
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 13 lis, 2009 7:54 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod MiG » ned 26 čer, 2016 4:26 pm

pekl024 píše:Ano bohužel, nesmíš o nikom veřejně říci že je zloděj. Dokud není odsouzen , je presunkce neviny.

Bohužel?
Až o vás začne někdo psát/mluvit jako o zloději (jen tak nebo že ho jen naštvete), tak asi změníte na to svoje "bohužel" názor velmi rychle.
MiG
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob 14 úno, 2015 11:55 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tomáš » ned 26 čer, 2016 5:00 pm

Trainmaniak píše: Daří se ještě vám, solidním modelářům, něco koupit a být spokojeni, pokud se ke koupi ještě vůbec někdo odváží?


No je to špatný.
Modelbazar = žumpa . Už nemám odvahu cokoliv zde koupit
Aukro = směska zboží dostupných kdekoliv na internetu. Občas se tam vyskytne náznak něčeho koupitelného. Ovšem přihazování na vlastní aukce,abych cenu vyšrouboval co nejvíc se děje už zcela běžně.
Bazar modelové železnice = podle zdejších velmi solidní obchod,ale dle mě ceny poněkud mimo realitě za 30let staré BTTB.

Takže kupovat bazarové věci pro zábavu a na hraní už asi není kde.
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Stanin » ned 26 čer, 2016 5:43 pm

Tomáš píše:No je to špatný. Modelbazar = žumpa . Už nemám odvahu cokoliv zde koupit...

Ale no tak.. já tam poslední dobou pár věcí prodal ke spokojenosti kupujících, takže neházej všechny tamní prodejce do jednoho pytle ;)
Stanin
 
Příspěvky: 541
Registrován: ned 16 čer, 2013 8:48 pm
Bydliště: Brno

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod radula63 » ned 26 čer, 2016 6:07 pm

Stanin píše:
Tomáš píše:No je to špatný. Modelbazar = žumpa . Už nemám odvahu cokoliv zde koupit...

Ale no tak.. já tam poslední dobou pár věcí prodal ke spokojenosti kupujících, takže neházej všechny tamní prodejce do jednoho pytle ;)

Ano, bohužel se modelbazar stává žumpou. MODELÁŘ MUSÍ ve své hlavě ODFILTROVAT PROBLÉMOVÉ INZERENTY (dá se sledováním najít toho, komu nevěřím - zpravidla se totiž ty nabídky často opakují) a pak se dá dobře nakoupit. Pokud je možnost, tak osobní převzetí. Sám tam takto nakupuji či prodávám (ne často) a vždy nabízím i osobní předání.
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1303
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod pekl024 » ned 26 čer, 2016 7:44 pm

MiG píše:
pekl024 píše:Ano bohužel, nesmíš o nikom veřejně říci že je zloděj. Dokud není odsouzen , je presunkce neviny.

Bohužel?
Až o vás začne někdo psát/mluvit jako o zloději (jen tak nebo že ho jen naštvete), tak asi změníte na to svoje "bohužel" názor velmi rychle.



Bohužel, bohužel nemůžete říci ani když máte průkazné důkazy /např. kamerový záznam adt./, dokud to nevyšetří, bohužel. Vím o čem mluvím.

PS: každý nese za sebe zodpovědnost, ten kdo krade a i ten kdo říká že druhý krade.
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod trainzjohny » stř 29 čer, 2016 7:05 pm

V posledním roce jsem několikrát koupil a několikrát prodal, vždy zatím bez problémů. Ale pravda je, že až na jednu vyjímku jsem si pro všechno došel/dojel v Praze, nebo to nekoupil.
Jsem začátečník,mám TT ovládané z21 a mobilem.Flotila čítá 6 lokomotiv-377.0,749,750,753,754 a BR18.
trainzjohny
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 17 dub, 2015 10:19 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod maryo » stř 18 led, 2017 4:43 pm

Nemáte někdo kontakt na pana Cerhu z Dobřichova? Telefon který na něj mám mi nezvedá a na emaily nereaguje. Poslal jsem mu před pěti měsíci 1500,- za stromky a do dneška nemám ani stromky ani peníze...
maryo
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 05 úno, 2014 7:04 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod milostt » stř 18 led, 2017 5:34 pm

Ladislav Cerha

Dobřichov

email: cerha(zavináč)centrum.cz
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Barbucha » stř 18 led, 2017 6:09 pm

maryo píše:Nemáte někdo kontakt na pana Cerhu z Dobřichova? Telefon který na něj mám mi nezvedá a na emaily nereaguje. Poslal jsem mu před pěti měsíci 1500,- za stromky a do dneška nemám ani stromky ani peníze...


http://www.supernavigator.cz/firma-vlad ... a-86873636
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník