POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tomáš » stř 18 kvě, 2016 2:27 pm

Pánové,co říkáte na tu přestřelku co se děje na modelbazaru? V sekci TT
Nějak se v tom ztrácím,pořád někdo někoho obviňuje,dohaduje se komu patří která adresa.
No nevím,jak ostaní,ale pro mě se tak modelbazar stává stejným sviňstvem,jako aukro
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Barbucha » stř 18 kvě, 2016 2:57 pm

Na Aukru se člověk aspoň dostane k penězům, pokud projde trnitou cestou oznámení případu a dodání všech podkladů o koupi.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod trainzjohny » stř 18 kvě, 2016 6:21 pm

ppmodely a drobecek20 jsou značně podezřelí, už proto, že modely nabízejí prakticky pořád v množství větším než malém.

Jinak já jsem přes bazar nakoupil celkem výhodně pár modelů, ale krom jediné výjimky vždy osobní předání, pražáci mají výhodu.
Jsem začátečník,mám TT ovládané z21 a mobilem.Flotila čítá 6 lokomotiv-377.0,749,750,753,754 a BR18.
trainzjohny
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 17 dub, 2015 10:19 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Polabský » stř 18 kvě, 2016 8:47 pm

Tatranka píše:
Brejla píše:Nezdá se mi, že by to byla nějaká velká úchylárna. Horský pro modely jezdí do Německa a je zaručeno, že kvalita odpovídá fotografiím a popisu, což taky něco stojí. Na http://www.bazarmodelovezeleznice.cz nekupujete zajíce v pytli, na rozdíl od Aukra, Modelbazaru atd. Jako úchylárnu bych viděl jednání Tesaře, který se snaží modely od Horského přeprodávat s více než 30% přirážkou.


S pánom Horským som nikdy nemal problém, modely zodpovedajú fotografiám a popisu, ceny podľa mňa prijateľné, vždy bolo všetko O.K.. Po mojom prvom a poslednom incidente s Tesařem, ktorý asi fakt prepredáva jeho modely som navrhol p.Horskému dávať vodotlač cez stred fotografií, tak aby neboli po orezaní zneužiteľné špekulantmi ako je Tesař. A ako vidím, už to p. Horský začal realizovať, čo je dobrá správa! :D


Hezký večer,
dovolím si podotknout:
Pana Horského znám již drahně let, cca 8 :) . Díky svým schopnostem a osobním vazbám dokáže ledacos zařídit.
Jeho činnost je ku prospěchu zájemců, kteří nechtějí, neumějí nebo nemohou obchodovat "venku". On to dovede :D !!
Osobně jsem s M.H. obchodoval již několikrát a v současnosti mezi námi probíhá poněkud rozsáhlejší zdlouhavá transakce.
Z osobních důvodů jsem v současnosti nedodržel podmínky ústní dohody, přesto mi M.H. po vysvětlení nabídl poshovění v plnění dojednaných podmínek.
Chápu, že v objemu bazarových modelů může dojít k drobným nedorozuměním a nesrovnalostem.
Přesto mohu za sebe říci, že pan Horský je solidním partnerem pro obchodování.
Přeji opravdovým zájemcům dobrou volbu a dobrý obchod !!
Hezký večer Všem !!
Zdraví Polabský :D

Ještě jednou hezký dobrý večer,
tak jsem dnes (25.5.) konečně dorazil k panu M. Horskému, který mi odhadem tři týdny posečkal s několika modely.
Pan kolega vše ústně dojednané dodržel na 100% , i když se na mne mohl vykašlat pro selhání z mé strany.
Nakonec tedy vše dopadlo podle mých představ a původního dojednání.
Opět jsem se tedy mohl přesvědčit, že pan M. Horský zcela určitě nepatří do kategorie podvodníků a vychčůránků.
Zdravím, Polabský :D
Naposledy upravil Polabský dne stř 25 kvě, 2016 9:03 pm, celkově upraveno 1
Polabský
 
Příspěvky: 854
Registrován: ned 26 úno, 2012 7:45 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod hank61 » čtv 19 kvě, 2016 11:33 am

Když už zde byl zmíněn drobecek20. Od pana Ř. /drobecek20/ jsem již přes modelbazar nakoupil nějaké RAJky a také služební vozy. Vždy proběhlo všechno dle domluvy a s jednáním i obsahem zásilky jsem byl vždy příjemně překvapený. Dokonce se mi dotyčný občas sám mailem ozve a představí nějakou novinku. Osobně nemám problém obchodovat i s těmito partnery, kteří neprodávají pouze své přebytky, nýbrž si stavbou, nebo úpravami vozů tímto způsobem i přivydělávají. Nakonec, pro mě, a nejen pro mě, je to vlastně výhoda. Jinak to co se děje na modelbazaru v sekci TT raději nekomentuji :-(
Celoživotní hračička ;-)
https://hank61.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
hank61
 
Příspěvky: 2488
Registrován: sob 15 bře, 2014 5:42 pm
Bydliště: Hořovice

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tomáš » stř 25 kvě, 2016 7:43 pm

Já už z modelbazaru od cizího člověka nekoupím ani Ň. V začátku tohoto příspěvku se psalo,jak si ověřit totožnost a důvěryhodnost osoby. Dělám to tak prakticky pořád a občas není na škodu osobní setkání,alespoň člověk pozná další modeláře. Bohužel nyní se na světlo světa dostává nový trend podvodu. Zjistil jsem,že takto už bylo podvedeno celkem dost lidí.
S člověkem XX se domluvím na všem ohledně obchodu. Pán XX souhlasí s osobním předáním,pošle fotky,na první pohled se chová velmi důvěryhodně. Na maily odpovídá,v závěru poděkuje za obchod a za peníze. A teď příjde to důležitý. Napíše,že zboží velmi důkladně zabalil,vše vstlal vystýlkou atp. Že balík velmi dobře pojistil a že na poště ještě upozornil zaměstnance,že zboží je křehké. Pokud by náhodou bylo zboží poškozeno,tak to hned na poště reklamujte,je to přece velmi dobře pojištěno. Balík příjde,obal neporušen a zboží v něm na sr..ku. Před doručovatelem se to samozřejmě rozbalovat nedá a obal není poškozen. Pán XX na druhé straně se však dušuje,že zboží skutečně precizně zabalil a že je to vina pošty. A navíc je to přece pojištěno,tak si uplatněte to pojištění. Jenže ono není u koho,když byl balík neporušen.Pošta od toho dává ruce pryč.No já se jí ani nedivím. No a takhle to pokračuje dál....já už to dál znám jen z vykládání,ale peníze jsou pryč a zboží je na vyhození. Pokud to úspěšně dopadne dám vědět. Mě osobně se to stalo u zboží za 300kč,takže jsem nad tím mávnul rukou. Bohužel nemám čas a ani energii to řešit.
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Trainmaniak » čtv 26 kvě, 2016 6:28 am

Nevím, jak (a jestli vůbec) funguje provozovatel Modelbazaru. Kdysi, a není to tak dávno, se tam objevily nějaké inzeráty nesouvisející s modely (myslím, že na fotce byla pistole), tak jsem mu psal a požádal o zásah. Bez odpovědi, bez zásahu. Jako by si Modelbazar žil vlastním životem. Skynet si asi pomalu uvědomuje sebe sama... :) Kdyby chtěl, může i tyhle bláboly na pár kliknutí smazat. Ale asi nechce. Zřejmě tam chodí hodně lidí, kteří ty hádky čtou místo bulváru, takže návštěvnost neklesá a vyplatí se to tam nechat. :)
Uživatelský avatar
Trainmaniak
 
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 13 lis, 2009 7:54 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod martin-tt » čtv 26 kvě, 2016 10:27 am

Ahoj, také jsem upozornil admina Modelbazaru na vulgární inzeráty prostřednictvím menu "nahlásit provozovateli", ale dotyčná i s kolegou se tam vyjadřují stále dál.
martin-tt
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř 26 led, 2011 11:37 am
Bydliště: Ostrava

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Jeff Hopper » stř 08 čer, 2016 11:53 am

No Tome - mě se stalo něco obdobného, ale opačně . Odeslal jsem pečlivě zabalený model, který se vrátil zpět, že nejede - přišel nazpět pěkně zmasakrovaný(utržený motor, vypadlé kardany, olámané věci) - krabice bez poškození(při rozbalování jsem si vše nahrál). Opravil jsem a poslal nazpět - že prý zase nejede a je rozbitý - jak už nebyl kupující schopen upřesnit, natož poslat foto. Odepsal jsem mu, ať to řeší přes poštu - balík byl pojištěný a označen cedulkou křehké. Neřešil a balík poslal nazpět. Již jsem ho nepřevzal. V současné době je osobní odběr prostě nejlepší.
Jeff Hopper
 
Příspěvky: 577
Registrován: stř 05 led, 2011 6:32 pm
Bydliště: Nymburk

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Jeff Hopper » stř 08 čer, 2016 11:55 am

Jo a ještě technická - nemá Drobeček20 něco společného z osobou - Karel Hetfleiš.
Jeff Hopper
 
Příspěvky: 577
Registrován: stř 05 led, 2011 6:32 pm
Bydliště: Nymburk

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod fulda » stř 08 čer, 2016 1:07 pm

Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4846
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tomáš » čtv 09 čer, 2016 4:58 pm

No zajisté máš pravdu,ale bohužel lidi co se schovávají pod desítky přezdívek,každej den mají novej mail a nakonec se neumí ani podepsat svým vlastním pravým jménem působí jako nedůvěryhodní a podvodníci. Já pokud něco nabízím nebo poptávám vždycky vystupuji pod celým jménem,jednat to líp vypadá .... a jednak pak není důvod se přít o to zda to jsem já,nebo ne...viz dohady na modelbazaru.
PS. z X stránek na bazaru není skoro nikdo podepsán a to na mě působí velmi neseriózně, a pokud se někdo za své jméno stydí má možnost se nechat přejmenovat
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Bezmozek » pát 10 čer, 2016 2:22 am

fulda píše:Pro odlehčení: jak pracuje pošta v Rusku

U nás se za to nevyhazuje, doručovatel mi přeložil do schránky těsnění pod hlavu motorky co letělo až z USA. Po hádce mi pošta vrátila co jsem za to zaplatil a já mohl shánět znova (r.v 1974)

Ad Drobeček: Chápu, že když to dělá na kšeft, tak to asi nebude mazlit jako modely pro sebe, ale z fotek zklamaných kupujích co tam proběhly je jeho práce strašná. To asi proto ty rozmazaný fotky. :roll:
:twisted: BTTB - Bad To The Bone :lol:
Uživatelský avatar
Bezmozek
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon 24 bře, 2014 12:02 pm
Bydliště: Praha

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod ttmodelar » sob 18 čer, 2016 9:42 am

Jeff Hopper píše:Jo a ještě technická - nemá Drobeček20 něco společného z osobou - Karel Hetfleiš.

Ano je to on.
Vystupuje jako Karel Hettleiš, Karel Řehounek, Michal Řehounek, Zdeňka Řehounková.
Měl jsem s ním asi před dvěma lety špatnou zkušenost na aukru. V této sekci o něm určitě najdeš pár příspěvků.
ttmodelar
 
Příspěvky: 85
Registrován: pát 07 led, 2011 11:14 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Jeff Hopper » pon 20 čer, 2016 6:46 am

OK. Díky. Jsem si to myslel.
Jeff Hopper
 
Příspěvky: 577
Registrován: stř 05 led, 2011 6:32 pm
Bydliště: Nymburk

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků