POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Petr Zatrepalek » čtv 03 dub, 2008 6:13 pm

Pozor na člověka co se prezentuje jako matka malého modeláře a vystupuje pod jménem Jana Havrlantová, Zvonková 489/6, Havířov-Šumbark, e-mail anajanaj2@seznam.cz

Místo dohodnutého zboží posílá dobírkou balíček vyplněný starými časopisy do váhy! Již jsem podal trestní oznámení. Je-li vás poškozených víc, můžete se ke mě přidat. Zde jsou čísla trestních podání kvůli sjednocení postupu proti Havrlantové:

ORMO-2361-1/PŘ-2008-12
ORBN-2896/PŘ-2008-14

Tato paní jedná na 99% ve zločinném spolčení s pány Alešem/Vojtěchem Orlíkem, Moravská 27/429 Havířov-Šumbark!
Naposledy upravil Petr Zatrepalek dne úte 10 čer, 2014 6:47 am, celkově upraveno 4
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2679
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Jarda H. » čtv 03 dub, 2008 6:53 pm

POZOR - podvodnice změnila mail a kontakt, viz kopie varovného inzerítu z modelbazaru :


POZOR !!!!!!!!!!!!!!!!! NA ZLODĚJE
.: nové :.železniční modely › H0 › lokomotivy
Upozorňuji že již zde uváděná p. Jana Havrlantová stále nabízí modely , místo kterých zasílá krabice s papírem - teď již pod novým emailem !!!!!!!!!!!!! zihadlo9@seznam.cz !!!!!!!!!!!!!!!!
Inzerát:
1.Prodám novou lokomotivu BR95 piko ,připrava na DCC se zárukou cena 2500kč,nevhodný dárek.
Cena: 2 500 Kč
2. Prodám na HO lokomotivy T679.1 ČSD Piko cena 1000kč,BR130 Piko cena 800kč,E242 Piko 900kč.vše je plně funkční málo ježděné.
Cena: 2 700 Kč


POZOR - toto zboží neodebírejte je to podvod !!!!!!!!!!!
Žádám administrátora stránek aby ji znemožnil přístu do inzerce !
....


Varování vložil prodejce, se kterým jsem byl již vícekrát v kontaktu, vždy bez problémů, zboží OK i domluva v pohodě ! Takže opravdu POZOR !!
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2791
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod boy.rough » čtv 03 dub, 2008 7:27 pm

Ano, s dotyčným prodejcem jsem také měl tu čest a naprostá pohoda a spokojenost. Komunikace perfektní, takže si myslím, že nekecá.
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod TT-maniac » čtv 03 dub, 2008 7:41 pm

Ty brďo to je kousíček od mého bydliště taky jsem z Hávířova Šumbarku ...
TT , analog , epochou se neřídím ... dělám to co se mi líbí
Uživatelský avatar
TT-maniac
 
Příspěvky: 169
Registrován: sob 17 úno, 2007 3:43 pm
Bydliště: Havířov

Příspěvekod Jarda H. » čtv 03 dub, 2008 8:02 pm

No nějak se to množí, "modelbazar" bohužel pak díky těmhle parchantům nebudí příliš důvěry :cry: :!: Tady je další varování, nový inzerát na modelbazaru :

Varování
.: nové :.železniční modely › TT › lokomotivy
Varuji tímto před "prodejcem" vystupujícím pod jménem
neplecha1 zavináč seznam.cz
Dotyčný si nechá převést peníze na účet a tím obchod končí. Zároveň uvítám jakékoliv informace vedoucí k odhalení jeho pravé totožnosti. Zjišťování přes číslo účtu a IP adresu je velmi komplikované.
Za spolupráci předem děkuji
Pavel Kohoutek
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2791
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod xxvojtikxx » čtv 03 dub, 2008 9:44 pm

a pak něco kupujte nebo posílejte (když pošlete věci za 2000 a vrátí se vám nevyzvednutá dobírka) :( co se týče toho neplechy, tak nešťastný kupující obchoduje hodně na aukru a má už několik set pozitivů, takže si to určitě jen tak nevymýšlí... v tomhle ohledu je aukro lepší - zaplať předem, pošlu zboží (není to určitě 100% ale ta šance že bude vše ok je tam mnohem větší), otázka "přecenění" předmětů je věc jiná...
Naposledy upravil xxvojtikxx dne stř 02 pro, 2009 8:21 am, celkově upraveno 1
xxvojtikxx
 
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 07 úno, 2008 10:32 am
Bydliště: Praha

Příspěvekod milan ferdián » pát 04 dub, 2008 5:29 am

TT-maniac píše:Ty brďo to je kousíček od mého bydliště taky jsem z Hávířova Šumbarku ...


Tak to mě mrzí že z naší čtvrti (já tam bydlím též) se vyskytuje i takový parazit/ka,který nám klukům dělá takovou ostudu. :cry:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pát 04 dub, 2008 5:48 am

A kluci co bydlite v te čtvrti Havířova, dalo by se přes vás zjistit neco vic o "tomhle" vykutalanci? V tuto chvili nejsem sam - ozvalo se mi už 9 okradenych lidi a celkova škoda neni rozhodne jen "par tisic" - jedna se podle tech informaci co uz mam o docela rozsahlou trestnou cinnost!

Uvádím zde čísla trestních podání kvůli sjednocení postupu proti Havrlantové:

ORMO-2361-1/PŘ-2008-12
ORBN-2896/PŘ-2008-14

Přidejte se i další co jste byli poškozeni, ať to takovýmto syčákům jen tak neprochází!
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2679
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pát 04 dub, 2008 8:46 am

Takže další doplnění - ta paní může spolupracovat s pánem: Aleš Orlík, Moravská 27/429 Havířov-Šumbark! Ten pán zboží odebíral ale neplatil, a už ho taky policie kontaktovala, jak jsem se právě dozvěděl od známého.
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2679
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod kvasha » pát 04 dub, 2008 2:05 pm

tady je jediné doporučení. Osobní odběr. Až po navázání nějakého kontaktu a třeba zjištění několika společných známých jsem ochoten přistoupit na "nejdřív zaplať a já pak pošlu" nebo obráceně. Bohužel.
H0 - digitál - RailCo 7.0 Gold - ep.V
kvasha
 
Příspěvky: 551
Registrován: pon 05 bře, 2007 2:16 pm
Bydliště: KLADNO, Ústí n.L.

Příspěvekod boy.rough » pát 04 dub, 2008 6:36 pm

Jarda H. píše:No nějak se to množí, "modelbazar" bohužel pak díky těmhle parchantům nebudí příliš důvěry :cry: :!: Tady je další varování, nový inzerát na modelbazaru :

Varování
.: nové :.železniční modely › TT › lokomotivy
Varuji tímto před "prodejcem" vystupujícím pod jménem
neplecha1 zavináč seznam.cz
Dotyčný si nechá převést peníze na účet a tím obchod končí. Zároveň uvítám jakékoliv informace vedoucí k odhalení jeho pravé totožnosti. Zjišťování přes číslo účtu a IP adresu je velmi komplikované.
Za spolupráci předem děkuji
Pavel Kohoutek




Modelbazar jsou, tedy aspoň podle mě, skvělé stránky. Byl tam včera dokonce požadavek, aby admin zakázal dotyčnému (dotyčné) přístup. Jak má admin modelbazaru poznat, že se jedná o podvodníky?! To tedy nechápu :oops: . Teď to vypadá, že se podvodníků zastávám, ale není tomu tak, jen nevím jak to udělat a zařídit takovému jednání konec.
Přes modelbazar už jsem také něco kupoval a asi jsem měl vžy kliku, že to vyšlo a obchod se povedl :D . Jinak se snažím pořizovat si nové věci. A s e-shopy mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti.

Tak ahoj a ať se Vám daří.
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod Jarda H. » pát 04 dub, 2008 7:19 pm

boy.rough píše:
.....
Modelbazar jsou, tedy aspoň podle mě, skvělé stránky. ..... Přes modelbazar už jsem také něco kupoval a asi jsem měl vžy kliku, že to vyšlo a obchod se povedl :D . Jinak se snažím pořizovat si nové věci. A s e-shopy mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti.


Tak já mám úplně stejné zkušenosti (vč. toho modelbazaru - cca 2 nebo 3 nákupy), ale k nákupu jsem se odhodlal jen u toho, o kom šly dobré zvěsti a zprávy o solidním přístupu - třeba i Aukráci ! Přesto faktem je, že pouhé reakce některých prodejců na modelbazaru na dotazy nevzbuzují důvěru ! Takhle jsem například upustil od jedné nabídky vagonu, o který jsem měl zájem, ta důvěra v úspěšný obchod chyběla, tak jsem to zkrátka vypustil a udělal jsem asi dobře !!

Teď jen doplním další maily stejného "podvodníka" (kopie z inzerátu modelbazaru) :

== V A R O V Á N Í ======
Varuji tímto před "prodejcem" vystupujícím pod jménem
neplecha1 zavináč seznam.cz
tejpa10@seznam.cz
farfecky10 @ centrum.cz

přestože dotyčný uvádí, že je z Karlovarského kraje, připojuje se z těchto pražských IP adres: 88.102.139.97 nebo 89.24.126.8

... atd
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2791
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod boy.rough » ned 06 dub, 2008 4:09 pm

Jak tak sleduji modelbazar, tak je tam teď těch podvodníků nějak moc :evil: .
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod sco_27 » ned 06 dub, 2008 4:16 pm

Jo, aj mna to mrzi ze na model bazare, takom dobrom bazare su taky podvodnici, akurat som chcel nieco kupovat, ale teraz ma to odradzuje. Myslim ze bat sa nemusime predajcu s mailom m.bohac@abtabor.cz , ten ma strasne vela inzeratov a ziadne zle info o nom.
sco_27
 
Příspěvky: 534
Registrován: ned 06 kvě, 2007 12:24 pm

Příspěvekod Zdenek Valter » ned 06 dub, 2008 8:27 pm

Jarda H. píše:přestože dotyčný uvádí, že je z Karlovarského kraje, připojuje se z těchto pražských IP adres: 88.102.139.97 nebo 89.24.126.8
... atd


Jak víš, že to jsou pražské adresy ???? :shock: :shock:
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2644
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Další

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník