POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Jarda H. » stř 21 srp, 2013 9:17 am

Tak to jsi měl ětěstí ! Asi zkouší, kdo co vydrží nebo ...... ?! Dnes na modelbazaru další inzerát s varováním na matrix104, že nevyzvedává zásilky ?!
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod ladino1 » stř 21 srp, 2013 11:15 am

No nevím, já jsem s tímhle pánem pod jménem Hetfleiš (alespoň podle adresy) absolvoval tři sice menší obchody z aukra (on prodával), ale v pohodě. Možná to ale bylo tím, že jsem Trutnovák a předání proběhlo z ruky do ruky, anebo jsem měl prostě kliku. Přes poštu s mním zkušenosti (naštěstí) nemám
ladino1
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 13 led, 2009 5:12 pm
Bydliště: Fialková 450, 541 02 Trutnov

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod E27 » úte 08 říj, 2013 7:33 am

Ahojte kolegovia, viem že kupujete tovar v zahraničí a preto Vás chcem upozorniť na tohto predajcu v Holandsku. Objednával som si u neho tovar 2x. prvý krát mi došli lepty, ale keeď som spravil objednávku za vyššiu cenu, tovar mi už neposlal. Zaplatil som to 9.9.2013 a čakal.. Na výzvy odpovedal, že čaká na to alebo to. Keď to už mal poslať, balík nedošiel. Píšem mu naspňť, on povedal, že sa niečo stalo na pošte, pretože balík sa mu vrátil. Nikdy Vám nenapíše tracking number. Prešiel mesiac, 3.10 odpovedal, že to posiela na novo. Ale balík ani dnes nedorazil (mám kontakty na našu poštu). Samozrejme na výzvu čísla zásielky nereaguje. Idem reklamovať do banky platbu.. Bohužiaľ som čakal viac korektnosti... Ale nedočkal som sa..

Dennis Plantinga

Prins Mauritsstraat 9
4332 TV Middelburg
The Netherlands
T: 0031 (0)6 57 59 38 27
W: http://www.depsite.eu
M: dennis@depsite.eu

edit:
Takže človek poslal kuriérom balík.. ja zaujímavé, že hneď po tom, čo som ho oslovil cez banku... Nevadí, ja už u neho nakupovať nebudem, treba byť opatrný...
Naposledy upravil E27 dne stř 09 říj, 2013 8:37 am, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
E27
 
Příspěvky: 1163
Registrován: úte 28 zář, 2010 8:51 am
Bydliště: Bratislava

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Jeff Hopper » úte 08 říj, 2013 8:03 am

ladino1 píše:No nevím, já jsem s tímhle pánem pod jménem Hetfleiš (alespoň podle adresy) absolvoval tři sice menší obchody z aukra (on prodával), ale v pohodě. Možná to ale bylo tím, že jsem Trutnovák a předání proběhlo z ruky do ruky, anebo jsem měl prostě kliku. Přes poštu s mním zkušenosti (naštěstí) nemám



No já vím - první obchod také v pohodě - druhý již né - nejprve kupa výmluv a v současné době již vůbec nereaguje.
Jeff Hopper
 
Příspěvky: 577
Registrován: stř 05 led, 2011 6:32 pm
Bydliště: Nymburk

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod A2C » čtv 10 říj, 2013 10:30 am

A2C píše:Drahý priatelia modelári
Je mi veľmi ľúto že Vás musím upozorniť na ďaľšieho modelára ktorý radšej kradne ostatným, a zrejme podľa ľudí ktorým dlžil vypláca staré dlhy novými objednávkami.
Jeho email je: pavuk17@azet.sk
Dal som si u neho pred časom vyrobiť zopár lokomotív avšak do dnešného dňa (2 roky) mám doma len kopu prázdnych sľubov, mailov s prisahaním že mi ich pošle, a kopu termínov kedy sa tak malo stať.
Jedná sa konkrétne o:
TT:
Lept DK model lokomotíva T669.0
Rám lokomotívy pre lept DK model T669.0
2x podvozok Tillig NoHab
Dekodér ESU lok Pilot 3.0 mikro
(tento model T669.0 už videlo viacero modelárov ako plne funkčný dokonca celé 2 roky ho užívaš ale nepošleš)
Lept KuBer M262.0
3x V100 od Tilliga vo verzii Start
2x T334 od Tilliga vo verzii Start
Odliatok lokomotívy T478.3
odliatok rámu lokomotívy T478.3
H0:
Lept DK model lokomotíva T669.0
Pojazd Atlas SD40-2
Lept Hekttor lokomotíva T478.1
lokomotíva Atlas Alco S-2
Pojazd Athearn SW1500
Zvukový dekodér Zimo MX645 + piezo reproduktor
Odliatok lokomotívy T679.0
Pojazd Roco uspôsobený pre T679.0
Lept KuBer lokomotívy T679.0
lokomotívu Fleischmann 406101 BR64 aj s dekodérom
lokomotívu Roco 63393 DR120
Ovál Fleischmann 6192 aj s dvoma výhybkami na modelovom štrkovom podloží.
Roco Booster 10761.

Prosím keby ste sa stretli s ponukou od tohto podvodníka nekupujte od neho nič! Kupovali by ste kradnutý materiál prípadne lokomotívy a napomáhaly jeho stretnej činnosti!
Pokiaľ ste sa s jeho predajom už stretli prípadne máte s týmto človekom rovnako problémy napíšte mi, pridáme to k žalobe ktorú som na neho podal ja.

Ďakujem že ste si to prečítali a dáte si pozor na ďaľšieho "modelára"

Marek Szucs


Podarilo sa mi od dotyčného získať v mierke TT nasledujúce: T669.0 spracovaný aj s digitálnym dekodérom a súčasne aj jednu rosničku vo verzii Štart.
Kvôli ostatnému som podal trestné oznámanie a bude sa to riešiť na súde, takže kto máte rovnaký problém ako ja s týmto individuom prosím prihláste sa mi a prizvem Vás za svedka.

Marek Szucs
ČSD ep.IIb + III-IVa + ŽSR. H0, H0e
Z21, Profi-Boss, Multimouse
Uživatelský avatar
A2C
 
Příspěvky: 1669
Registrován: čtv 21 led, 2010 10:32 am
Bydliště: Bratislava, Dúbravka

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod A2C » pon 25 lis, 2013 3:50 pm

Drahý priatelia,

Dnes mi prišiel balíček ktorý bol vyplnený podstatnou časťou modelov takže zaktualizujme si to čo mi ešte dlží:
dôkaz o prebratí zásielky:
http://www.youtube.com/watch?v=QR3zrYmN ... e=youtu.be
TT:

Lept KuBer M262.0 – 700kč – jún 2011
3x V100 od Tilliga vo verzii Start - 3x93,5€ - Október 2010
Odliatok lokomotívy T478.3 – 11,7€ - Jún 2010
odliatok rámu lokomotívy T478.3 – 1€ Jún 2010

H0:

Pojazd Athearn SW-7 – 99,98 USD – December 2010
Lept KuBer lokomotívy T679.0 – 1000kč – Jún 2011
K oválu Fleischmann 6192 musí ešte dodať:
Fleischmann:
3x6101: 3x2,9€
1x6122: 3,1€
1x6430: 4,45€
1x6114: 9€
rám a karosériu lokomotívy Atlas S2
rám, karosériu a motor lokomotívy Atlas SD24
nádrž, závesky, a masky podvozkov z leptu T669.0 v H0
masky podvozkov T679.0 v H0
Závesky a masky podvozkov k leptu T669.0 v TT

Dokonca mi už aj zdvihne telefón.
čo ma však zarazilo mal tú odvahu po tomto všetkom ponúknuť dokončenie modelov :lol:
Varujem Vás všetkých, nenechávajte si u neho nič robiť, aj keď mne dlhuje už len minimum modelov ktoré mi momentálne nevrátil kvôli údajnému sťahovaniu, a mám si ich vyzdvihnúť tento týždeň osobne v Košiciach, dúfam že Vám môj príbeh bude varovaním.
ČSD ep.IIb + III-IVa + ŽSR. H0, H0e
Z21, Profi-Boss, Multimouse
Uživatelský avatar
A2C
 
Příspěvky: 1669
Registrován: čtv 21 led, 2010 10:32 am
Bydliště: Bratislava, Dúbravka

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tomáš » ned 09 úno, 2014 9:55 am

V posledních dnech se kolem modelbazaru strhla opět debata o nepoctivém obchodníkovi jménem Drobeček20.
Já jsem toto zjistil až když byl obchod uzavřen.
K mému potěšení vše v nejlepším pořádku. Takže jsem trochu zmaten :shock:
Pán vystupoval v mailu pod jménem Michal.
č.ú. na které jsem poslal peníze je 252506884/0300
Na balíčku byla zpětná adresa : Michal Řehánek , 5.května 1937, Dvůr Králové nad Labem , 54401

PS. Pro obal od balíku s adresou jsem musel ráno lézt do popelnice :D abych se s vámi podělil, tak si toho važte :twisted:
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Jeff Hopper » ned 09 úno, 2014 8:29 pm

S Hetflejšem byl také první prodej v pohodě. Pak už né.
Jeff Hopper
 
Příspěvky: 577
Registrován: stř 05 led, 2011 6:32 pm
Bydliště: Nymburk

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod A2C » ned 09 úno, 2014 9:25 pm

Uff normálne som sa s Vami zabudol podeliť o najnovšie info s týmto zbabelcom
na návšteve Košíc som navštívil i jeho príbytok, kde býva u rodičov aj s manželkou a dvoma malými deťmi, a predstavte si radšej utiekol a nechal tieto veci vybaviť jeho manželku!

Tá mi sľúbila osobne že mi navráti chýbajúce veci čo sa aj z časti stalo, teda to čo jej ukázal a priznal sa že to u seba mal tak mi poslala, ešte niečo mi chýba čo ževraj už má rovnako pripravené ale nevie či to je všetko, lebo Váženého pána a zbabelca to dajako netrápi aby si dlhy vyrovnal.

H0
1) z pojazdu Athearn mi už chýba len rám a jedna maska podvozkov
2) Lept KuBer lokomotívy T679.0 – 1000kč – Jún 2011
3)K oválu Fleischmann 6192 musí ešte dodať:
Fleischmann:
3x6101: 3x2,9€
1x6122: 3,1€
1x6430: 4,45€
1x6114: 9€
4) Atlas S2 tu mi už len chýba vrchná časť rámu - drobnosť
5) Rám lokomotívy Atlas SD24 a zotrvačníky
6) zbytok leptu lokomotívy T669.0 v H0, závesky a iné drobnosti
7) 2 masky podvozkov T679.0 v H0
TT:
8) Závesky a masky podvozkov k leptu T669.0 v TT
9) zbytok leptu KuBer M262.0 prišla mi nekompletná karoséria s rámom a chýba jedna maska podvozkov - dlhá.
10) 3x V100 od Tilliga vo verzii Start - 3x93,5€
11) odliatok rámu lokomotívy T478.3


Súčasne som počul že pre niekoho robí Papagáje v H0 z leptov od Záhradku neviem kto to je ale ak je náhodou tu, varujem ho nech si dá riadny pozor na tohto "modelára"! jeho výtvory som musel predať pretože vždy keď som sa na to pozeral mal som chuť vraždiť jednak vzhľadom k tomu ako to odflákol a aj vzhľadom k tomu ako som tie modely musel dostať späť!
ČSD ep.IIb + III-IVa + ŽSR. H0, H0e
Z21, Profi-Boss, Multimouse
Uživatelský avatar
A2C
 
Příspěvky: 1669
Registrován: čtv 21 led, 2010 10:32 am
Bydliště: Bratislava, Dúbravka

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod KE-pavuk » pon 10 úno, 2014 9:12 am

To: A2C

Pocuvaj ma sem varuj ludi akurat tak pred sebou. tie papagaje robim mimochodom pre seba a aj keby tak teba je prd po tom. Co sa tyka mna a mojej rodiny staraj sa o seba a a do mna ta nic. Ty si jeden tyzden napises na facebook nech ti niekto najde babu a potom mas v statuse ze si zenaty s babou o ktorej mas akurat tak mokre sny :-) . Co sa tyka predaja tych modelov, tak o tom by som tiez pomlcal lebo tvoje ceny kolisu horsie ako pocasie na sibiri. Asi sa zacneme bavit inym tonom. Tymto tu si mimochodom porusil par zakonov takze na tvojom mieste by som moc nevyskakoval. a co sa tyka toho uteku tak som neutiekol, ale nebudem koli takemu individuu ako si ty rusit svoje plany. tolko odomna. K tvojim modelom, netvrdim ze ich nemam ako si ty tvrdil ze ich rozpredavam kade tade, ceny ktore pises su trosku prehnane, nakolko v dobe ked si ich kupoval boli podstatne lacnejsie . a ak sa chces bavit takto tak prosim, ale zacneme sa bavit aj o tom ze co das ty mne za robotu pretoze to nebolo hotove za jeden vecer a kazda robota nieco stoji. a potom uvidime kto komu co dlzi

Ziadam admina o odstranenie svojej adresy z prispevkov od A2C na zaklade zakona o ochrane osobnych udajov. Dakujem.
KE-pavuk
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 20 srp, 2011 4:51 am
Bydliště: Košice

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod BohousP » pon 10 úno, 2014 11:41 am

KE-pavuk:
Keď čítam tvoje vyjadrenie, nedá mi to a pripomeniem podobné skúsenosti staršie vyše dvoch rokov. Tiež som márne čakal dva mesiace na objedanú a zaplatenú zásielku. Výhovorky typu vrátila sa zásielka, nie sú vyrezané závity a pod. trvali dva mesiace. Potom nastalo dlhé ticho. Až keď som požiadal o pomoc tvojho kolegu z Košíc, zásielka přišla bez jediného slova ospravedlnenia. Očakávám, že mi dostatočne vulgárne vysvetlíš, že to tak nie je ... Ale mám všetky maily k dispozícii.
A ak si niekto už dovolí nejakú kritiku, nemusíš ho hneď hrubo urážať. Možno je to všetko len otázka priorít alebo neodhadnutia možností a nie zlý úmysel. Ale slušnosť ti určite chýba.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2927
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod KE-pavuk » pon 10 úno, 2014 11:49 am

BohousP píše:KE-pavuk:
Keď čítam tvoje vyjadrenie, nedá mi to a pripomeniem podobné skúsenosti staršie vyše dvoch rokov. Tiež som márne čakal dva mesiace na objedanú a zaplatenú zásielku. Výhovorky typu vrátila sa zásielka, nie sú vyrezané závity a pod. trvali dva mesiace. Potom nastalo dlhé ticho. Až keď som požiadal o pomoc tvojho kolegu z Košíc, zásielka přišla bez jediného slova ospravedlnenia. Očakávám, že mi dostatočne vulgárne vysvetlíš, že to tak nie je ... Ale mám všetky maily k dispozícii.
A ak si niekto už dovolí nejakú kritiku, nemusíš ho hneď hrubo urážať. Možno je to všetko len otázka priorít alebo neodhadnutia možností a nie zlý úmysel. Ale slušnosť ti určite chýba.


ospravedlnit som sa ospravedlnil a tovar dosiel . nie som vylgarny iba nahnevany. to ze to vtedy meskalo nebolo z mojej viny. dosla chybna varka drziakom, omylom som poslal na vypalenie staru verziu ktora je od vtedajsej aktualnej a aj dnesnej, narocna na uparavu aby bola pouzitelna. dodavatel na vypalovanie uz je iny aj to momentalne bez problemov, ak to napr. v pondelok objednam tak to mam vo stvrtok doma. je to o inom jednani. pre tohto su doslova aj par centove polozky ani nie lukrativne ale vyhovujuce, kdezto predosly dodavatel to casto odkladal na ukor inych zakaziek. tolko k tomu. ak som sa niekoho dotkol je mi luto ale vecsina ludi vidi iba jednu stranu veci. a ja zase nechcem za kazdu cenu vypisovat nejake hluposti.
KE-pavuk
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 20 srp, 2011 4:51 am
Bydliště: Košice

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod ladino1 » pon 10 úno, 2014 12:01 pm

Přátelé, přátelé. Nechtěli byste se jít hádat někam jinam a tohle forum přenechat modelářům, kteří chtějí něco koupit nebo prodat?
ladino1
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 13 led, 2009 5:12 pm
Bydliště: Fialková 450, 541 02 Trutnov

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod A2C » pon 10 úno, 2014 1:10 pm

:lol:
Pocuj ty socka, az ti nebudem musiet 2 roky posielat spravy s prosbami aby si mie nieco vratil, a ked to to vratis je to zrele na prerabku, potom budem ticho,
Rovnako ako tu kolega mam vsetku komuniakciu medzi nami ulozenu a kludne ju mozem vydokladovat ako ma prisis aby som ti zaplatil vopred pretoze ti hrozila exekucia, to ze s tebou nevie nikto pohnut nie je chyba nas vsetkych,
V kosiciach som bol 3 dni. Tak tu prosim vsetkym netrep ze si nechcel menit svoje plany, informoval som ta dopredu ze v Kosiciach budem a chcem to kludne vyriesit, ty si nebral telefon, nedvihal a nakoniec si si ho vypol, takze som ta nakoniec chcel navstivit, ale TY zbabrlec si radsej niekam usiel, a nechal si tam svoju rodinu namiesto toho aby si sa k tomu postavil ako chlap!
S tvojou rodinou som si prijemne pokecal a tvoja manzelka aj napriek tomu ze nema ani na postovne a naposledy som jej to musel posielat v hotovosti v obalke (poistil som sa a mam na to doklad z posty) pretoze na ucte je tak v minuse ze keby som jej to aj poslal tak by nemala co vytiahnut. tak radsej vaz slova, mam celu komunikaciu s tvojou zenou ulozenu ako dokazovi material a ona skutocne veri ze tie modely stavias niekomu inemu, Ak si ich stavias pre seba nic ma do toho nie je ale si riadny chrapun ked tvoja rodina nema z coho dychat a ked plata po tebe prusery musi aj o postovne ziadat cudzich ludi.
Preto ziadam Admina aby tvoje meno dal ako vystrahu vsetkym modelarom.
A mimochodomuz pevne dufam ze si si vyrovnal dlhy aj voci obom modelarskym klubom kde si posobil a odkial ta vyhodili po rovnakych problemoch ake mam s tebou aj ja.
Na Zaver ti odporucam aby si mi co najrychlejsie vratil dlzne veci a nech ta ani nenapadne sa zucastnit akehokolvek modelarskeho stretnutia. A vrelo ti odporucam sa mne vyhybat na kilometre.
Tymto koncim a pokial tie veci nebudem mat u seba do konca februara budem to riesit tak ze ta to tesit nebude
ČSD ep.IIb + III-IVa + ŽSR. H0, H0e
Z21, Profi-Boss, Multimouse
Uživatelský avatar
A2C
 
Příspěvky: 1669
Registrován: čtv 21 led, 2010 10:32 am
Bydliště: Bratislava, Dúbravka

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod KE-pavuk » pon 10 úno, 2014 1:16 pm

A2C píše::lol:
Pocuj ty socka, az ti nebudem musiet 2 roky posielat spravy s prosbami aby si mie nieco vratil, a ked to to vratis je to zrele na prerabku, potom budem ticho,
Rovnako ako tu kolega mam vsetku komuniakciu medzi nami ulozenu a kludne ju mozem vydokladovat ako ma prisis aby som ti zaplatil vopred pretoze ti hrozila exekucia, to ze s tebou nevie nikto pohnut nie je chyba nas vsetkych,
V kosiciach som bol 3 dni. Tak tu prosim vsetkym netrep ze si nechcel menit svoje plany, informoval som ta dopredu ze v Kosiciach budem a chcem to kludne vyriesit, ty si nebral telefon, nedvihal a nakoniec si si ho vypol, takze som ta nakoniec chcel navstivit, ale TY zbabrlec si radsej niekam usiel, a nechal si tam svoju rodinu namiesto toho aby si sa k tomu postavil ako chlap!
S tvojou rodinou som si prijemne pokecal a tvoja manzelka aj napriek tomu ze nema ani na postovne a naposledy som jej to musel posielat v hotovosti v obalke (poistil som sa a mam na to doklad z posty) pretoze na ucte je tak v minuse ze keby som jej to aj poslal tak by nemala co vytiahnut. tak radsej vaz slova, mam celu komunikaciu s tvojou zenou ulozenu ako dokazovi material a ona skutocne veri ze tie modely stavias niekomu inemu, Ak si ich stavias pre seba nic ma do toho nie je ale si riadny chrapun ked tvoja rodina nema z coho dychat a ked plata po tebe prusery musi aj o postovne ziadat cudzich ludi.
Preto ziadam Admina aby tvoje meno dal ako vystrahu vsetkym modelarom.
A mimochodomuz pevne dufam ze si si vyrovnal dlhy aj voci obom modelarskym klubom kde si posobil a odkial ta vyhodili po rovnakych problemoch ake mam s tebou aj ja.
Na Zaver ti odporucam aby si mi co najrychlejsie vratil dlzne veci a nech ta ani nenapadne sa zucastnit akehokolvek modelarskeho stretnutia. A vrelo ti odporucam sa mne vyhybat na kilometre.
Tymto koncim a pokial tie veci nebudem mat u seba do konca februara budem to riesit tak ze ta to tesit nebude


Vyhrazat sa mozes niekomu inemu a nie mne. do toho ako zijem sa ty nestaraj. ja tie peniaze za postovne doma netlacim a to ze ty si dal hotovost do obalky a posta ti to zadrzala je tvoja naivita, nie moj problem. skus nieco podniknut a jednat sa budeme inak. netoci sa cely svet len okolo teba. NO KOMENT. na stretnutie pojdem na ake chcem a ty mi v tom nezabranis, tak sa ukludni. nebudeme tu ako male deti riesit blbosti. zaplat za robotu a dostanes zbytok
KE-pavuk
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 20 srp, 2011 4:51 am
Bydliště: Košice

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník