POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod Lubomír Dudek » ned 24 srp, 2008 7:39 am

Čekej klidně na odborníky,ale co chceš vlastně slyšet?Vem penízky do ruky,jdi do modelářství a kup si novou,nebo jetou,na kterou se tam můžeš podívat a odzkoušet jí.No a nebo věř nákupu po netu s někym,koho neznáš a modli se,že to bude dobrý.K takovému obchodu ale potřebuješ i velikou dávku štěstí.Třeba budeš mile překvapenej,třeba ne.

Ať ti to frčí a kšeft se podaří ke tvé maximální spokojenosti
Přeběhlík k N scale II epocha druhá válka DRG/DRB
Uživatelský avatar
Lubomír Dudek
 
Příspěvky: 290
Registrován: sob 29 pro, 2007 6:53 pm
Bydliště: Habartov,Žatec,Karlovy vary

Příspěvekod Jarda H. » úte 02 zář, 2008 6:10 pm

A je tu další poškozený z modelbazaru :cry: :cry: :

/kopie inzerátu/

Okrádání!!!
Přátelé a kamarádi vláčků!
Chci vám zdělit,že jsem byl dnes okradem Adamem Kopřivou o 1500kč.Poslal mě krabici plnou novin y sádrových odlitků.
Dejte si na něj pozor!!!Má email jberuska @ seznam.cz.
Podávám trestní oznámení a osobně si zajedu pro peníze do Zvonkové ulice č.489/6 v Havířově.
Míra z Tachova
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod milan ferdián » úte 02 zář, 2008 8:04 pm

Jarda H. píše:A je tu další poškozený z modelbazaru :cry: :cry: :

/kopie inzerátu/

Okrádání!!!
Přátelé a kamarádi vláčků!
Chci vám zdělit,že jsem byl dnes okradem Adamem Kopřivou o 1500kč.Poslal mě krabici plnou novin y sádrových odlitků.
Dejte si na něj pozor!!!Má email jberuska @ seznam.cz.
Podávám trestní oznámení a osobně si zajedu pro peníze do Zvonkové ulice č.489/6 v Havířově.
Míra z Tachova


No jo,ale Zvonková je na II.etapě.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Příspěvekod Petr Zatrepalek » stř 03 zář, 2008 11:05 am

Ta "beruška" je opět ona známá firma z mého příspěvku v úvodu... Pánové, raděj si čtěte důležité informace (viz ůvod tématu) a od prodávajícího chtějte předem vědět co bude na napsáno jako adresa odesílatele a prověřujte!
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod sandik » stř 03 zář, 2008 12:12 pm

Jarda H. píše:Pro mne modelbazar skončil už před časem, i kdyby tam bylo zlaté tele, není zájem :wink: :!: Kromě již známých / ověřených prodejců z Aukro, z fóra a pod.


Přesně tak. Já nechci propagovat Aukro ;o) ale tam se všichni snaží aby nedostali špatné hodnocení a obchody zpravidla běží jak hodinky. Kdyby tam někdo takhle podváděl, tak si jednoduše neškrtne.
sandik
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 17 srp, 2008 2:13 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod cíba » stř 03 zář, 2008 12:19 pm

Já bych modelbazar úplně nezatracoval, ale udělal bych předání osobně, třeba v Praze na burze. ...jo a slyšel jsem, že když si si necháte balík poslat na dobírku a otevřete ho na poště a v případě podvodu ho ihned vrátíte, tak vám vrátí peníze. Co je na tom pravdy?
cíba
 
Příspěvky: 106
Registrován: pát 28 bře, 2008 10:50 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod petrh » stř 03 zář, 2008 12:21 pm

ano toto lze, pred dorucovatelem udelat pripadne pracovnikem posty, poadt reklamaci, ci enprijmout balik, ale jiz nepoznas, kdyz ti do baliku da sunt, zda jezdi spravne ci zda vubec jezdi atp...
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod cíba » stř 03 zář, 2008 2:04 pm

No jasný, ale to už asi bude "MODELÁŘ podvodník" a ne podvodník, kterej chce někoho napálit za účelem zisku peněz...těžko bude někdo vydělávat na tom, že si sežene za pár babek starou nepojízdnou mašinu, pak ji střelí na modelbazaru za dvakrát tolik a tento koloběh stále dokola opakovat :!: ...ikdyž v naší republice je asi možný úplně všecko. :(
cíba
 
Příspěvky: 106
Registrován: pát 28 bře, 2008 10:50 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Tomáš » stř 03 zář, 2008 3:35 pm

No možná by to chtělo si došlápnout v tomto případě spíš na rodiče :!: ..před časem no už je to delší dobu jsem tomuto Adamovi Kopřivovi posílal staré vyhybky.to když jsem přecházel na profilové koleje..poslal jsem mu balík dobírkou cca 30vyhybek..všechny odskoušený plně funkční..on mi za pár dní volal že už došly,ale že nefungujou..trochu sme to pořešili a došli že to blbě zapojil..no a podle hlasu v telefonu bych mu netipoval víc jak 13-15let..ale může to klamat
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod VoVo » stř 03 zář, 2008 5:16 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:13 pm, celkově upraveno 2
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod boy.rough » sob 06 zář, 2008 4:25 pm

VoVo píše:No dle ohlasů na modelbazaru už kopřiva zase řádí...


Před chvilkou jsem listoval modelbazarem a skutečně Kopřiva už zase někoho obral asi o 1600,-
Myslíte, že okradený má nějakou šanci dostat své peníze zpět? Pokud je Kopřivovi skutečně jen 13 let, tak je vlastně beztrestný. Jak tedy tavouhle věc řešit?
Jezdím na účkách (asi poslední mohykán???) a nemám s nimi problém.
boy.rough
 
Příspěvky: 620
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod Leoš Vobořil » sob 06 zář, 2008 5:55 pm

mně je 16 a kdybych věděl kde bydlí, tak bych si za nim asi dojel a vyřídil si to s nim
Leoš Vobořil
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 24 bře, 2008 10:39 am
Bydliště: Brno a Kutná Hora

Příspěvekod Hekttor » sob 06 zář, 2008 6:02 pm

Problém je v tom, že nikdo neví, kde Adam Kopřiva a jeho maminka t. č. jsou. Údajně někde v Karviné. V bytě na Zvonkové už ne, byt byl vybrán exekutorem a odebrán. Maminka má na krku snad nějaké trestní oznámení, a je nezvěstná, tedy spíš se někde skrývá.
Hekttor
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon 30 dub, 2007 4:37 pm
Bydliště: Havířov

Příspěvekod VoVo » sob 06 zář, 2008 6:28 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:12 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod Leoš Vobořil » sob 06 zář, 2008 7:13 pm

kluci a jestli bych se moch zeptat co nabizi?
Leoš Vobořil
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 24 bře, 2008 10:39 am
Bydliště: Brno a Kutná Hora

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků