POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod A2C » pon 10 úno, 2014 1:28 pm

Prepáč ale tu nie je zaco platiť navyše tvoja tvorba odpovedala práci fusera, naviac čo si si vypital to si dostal a o tom mám aj doklady a svedkov.
A nepokusaj sa vytacat a hrať ramena tu skutocne nemáš šancu uspieť zaoberaju sa tebou už na polici, takže teraz je už len na tebe či z toho vyjdes v pohode alebo svoju tvrdohlavosť olutujes. Posledný termín ako som vravel je koniec februára (manzelka) dostane materskú 17teho tak sa nemáte na čo vyhovárať, čo nepríde budeme považovať za ignoraciu ktora iba tebe ublíži.
A ak chce prezentovať že si urobil 1 triedny robotu môžem dať fotky nech to zhodnotí každý a vidí ako si len odfusoval prácu
ČSD ep.IIb + III-IVa + ŽSR. H0, H0e
Z21, Profi-Boss, Multimouse
Uživatelský avatar
A2C
 
Příspěvky: 1669
Registrován: čtv 21 led, 2010 10:32 am
Bydliště: Bratislava, Dúbravka

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod KE-pavuk » pon 10 úno, 2014 1:35 pm

A2C píše:Prepáč ale tu nie je zaco platiť navyše tvoja tvorba odpovedala práci fusera, naviac čo si si vypital to si dostal a o tom mám aj doklady a svedkov.
A nepokusaj sa vytacat a hrať ramena tu skutocne nemáš šancu uspieť zaoberaju sa tebou už na polici, takže teraz je už len na tebe či z toho vyjdes v pohode alebo svoju tvrdohlavosť olutujes. Posledný termín ako som vravel je koniec februára (manzelka) dostane materskú 17teho tak sa nemáte na čo vyhovárať, čo nepríde budeme považovať za ignoraciu ktora iba tebe ublíži.
A ak chce prezentovať že si urobil 1 triedny robotu môžem dať fotky nech to zhodnotí každý a vidí ako si len odfusoval prácu

to by najprv tie modely museli vyzerat tak ako som ich ja poslal a nie ako si ich ty ukazal. a mimochodom neries do coho ta nic nieje. ja sa do tvojej rodiny nestaram tak sa nestaraj ani ty. a tu postu si over. nemam problem sem vylepit vypis sledovania zasielky. a hlavne sa nauc gramatiku :-)
KE-pavuk
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 20 srp, 2011 4:51 am
Bydliště: Košice

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod milostt » pon 10 úno, 2014 1:38 pm

A2C píše:Prepáč ale tu nie je zaco platiť navyše tvoja tvorba odpovedala práci fusera, naviac čo si si vypital to si dostal a o tom mám aj doklady a svedkov.
A nepokusaj sa vytacat a hrať ramena tu skutocne nemáš šancu uspieť zaoberaju sa tebou už na polici, takže teraz je už len na tebe či z toho vyjdes v pohode alebo svoju tvrdohlavosť olutujes. Posledný termín ako som vravel je koniec februára (manzelka) dostane materskú 17teho tak sa nemáte na čo vyhovárať, čo nepríde budeme považovať za ignoraciu ktora iba tebe ublíži.
A ak chce prezentovať že si urobil 1 triedny robotu môžem dať fotky nech to zhodnotí každý a vidí ako si len odfusoval prácu

Hej pánové , nechcete to už dál řešit přes SZ?
dík
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod JaroHo » pon 10 úno, 2014 1:41 pm

Nesnáším faccebook, ale tohle je asi něco podobného, to co se tady odehrává.
No když už jsi nakousl ty fotky, proč je sem nedáš?Já jsem zvědavej jak vypadá práce na zakázku a kolegové, kteří si to pročítají jako já, jsou jistě zvědaví na zakázkovou práci též.
a kolik že eur lítá ve vzduchu?
Napiš mi klidně soukromou zprávu ať to tady nezasíráme. :wink:
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod jarnotrulli » pon 10 úno, 2014 8:26 pm

Možná by opravdu nebylo od věci, když už to tady propíráte veřejně, nahodit fotky, a říct o jakou částku se jedná. Ať si může každý udělat obrázek o věci sám....
jarnotrulli
 
Příspěvky: 161
Registrován: stř 27 říj, 2010 8:57 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod igino » pon 10 úno, 2014 9:11 pm

Už pred viac ako rokom som varoval ostatných pred touto podarenou dvojicou. Jeden lepší než druhý. Ich vtedajšia ponuka na super modely sa ale rýchlo rozplynula a ostali len sľuby a ako vidieť, aj problémy medzi samotnými aktérmi. Nech si každý utvorí názor na nich sám. :!:
igino
 
Příspěvky: 187
Registrován: ned 02 led, 2011 3:07 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod igino » pon 10 úno, 2014 9:33 pm

Predsa A2C
igino
 
Příspěvky: 187
Registrován: ned 02 led, 2011 3:07 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Zx1974 » úte 11 úno, 2014 5:04 am

igino píše:Už pred viac ako rokom som varoval ostatných pred touto podarenou dvojicou. Jeden lepší než druhý. Ich vtedajšia ponuka na super modely sa ale rýchlo rozplynula a ostali len sľuby a ako vidieť, aj problémy medzi samotnými aktérmi. Nech si každý utvorí názor na nich sám. :!:

Předpokládám, že jsi myslel toto téma - http://diskuze.modely.biz/viewtopic.php?f=3&t=3340 - díky za připomenutí.
Zx1974
 
Příspěvky: 380
Registrován: úte 17 říj, 2006 10:01 am
Bydliště: Písek

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod petr47 » úte 11 úno, 2014 1:55 pm

To je maso :D
Začínám znova po 30 letech...
Epocha III-IV_digitál, Roco Multimaus + Z21+ TC 8.0 Silver
petr47
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned 12 pro, 2010 10:00 pm
Bydliště: Plzeň

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod FloP » stř 12 úno, 2014 8:21 am

Hmm, to je ... nicméně i "menší" podvody se ději mezi tzv. "modeláři", mám velmi špatnou zkušenost s tímto "modelářem" s adresou 679.1307@seznam.cz, prodal mi poškozené modely, které na MB inzeroval jako kompletní, nepoškozené, model pomocného vozu jako "výstavní" a Btax jako jen "ježděný" orig. Bramos, jenže ouha - inzerát na MB pod pův. č. 541916, pomocný vůz - byly zlomené schůdky, část jich chybí, lepidlem poleptaná jedna stěna, zlomený držák koncového návěstí, inzerovaná orig. krabička je od jiného vozu... Model Btax inzerovaný jen jako ježděný s patinou - inzerát MB pův. č. 541923 - byl jsem e-mailově ujištěn, že se jedná o orig. model Bramos včetně tampónového tisku, bez poškození, kompletní. Je to však nastříkaná stavebnice Bramos s vodovými obtisky a chybějícími stupačkami. Navíc se jeho současný e-mailový projev stal mírně řečeno "vulgárním". Tak si na něj dejte dobrý pozor, je to pěkně vykutálený inzerent.
550960_1391523473.jpg
550960_1391523509.jpg
550960_1391523464.jpg
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod FloP » stř 12 úno, 2014 8:22 am

550960_1391523498.jpg
550960_1391523498.jpg
Přílohy
550960_1391523479.jpg
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod mlha » stř 12 úno, 2014 10:19 am

Dnes jsem na modelbazaru četl vzkaz od dotčeného prodejce,snaží se vrátit peníze,ale prej nereagujete.....
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod mlha » stř 12 úno, 2014 10:20 am

zkopíruju text z modelbazaru
Pane Flodre, můžete říci o co vám jde?Na to, že jste vysokoškolsky vzdělaný člověk, tak se chováte jako zakomplexovaný chudák. Já jsem vám nabídl kompenzaci za ten omyl.Vy jste neměl ani tolik cti, abyste odpověděl. Následně jsem vám nabídl vrácení peněz, protože jsem měl na modely další zájemce,čili jsem byl naprosto v pohodě.Vy jste opět neodpověděl, ale začal jste si trapně stěžovat a nyní ještě trapněji se snažíte o mou diskreditaci u ostatních kolegů.Mám zde 25 pochvalných mailů, ve kterých je mi vyjádřena podpora. Opravdu upřímně by nás zajímalo,kdo jsou ti nespokojení,jak to, že si nestěžují nám, ale vám?Jak to,že nežádají náhradu, opravu, peníze...jak to?Nebo že by to zase nebylo až tak úplně tak?Jinak si pište co chcete-naštěstí za 40 let co se pohybuji v modelech, mne lidé znají a ví kde je pravda.
OMLOUVÁM SE,PODOBNÉ TEXTY SEM NEPATŘÍ, ALE TO,CO DĚLÁ TENTO PÁN,JE FAKT UŽ ZA HRANOU.ZA VŠECHNY MODELY, KTERÉ ZDE INZERUJEME,OSOBNĚ RUČÍM.JAK MU MÁM VRÁTIT PENÍZE,KDYŽ NEODPOVÍDÁ?
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod FloP » stř 12 úno, 2014 11:57 am

Originální komunikace s 679.1307@seznam.cz, který mi po reklamaci napsal následující: (názor nechám na plénu..., jako kompenzaci nabídl poštovné zdarma na odeslání další koupě modelů z jeho nabídky...), poslední zpráva je natolik vulgární, že si nedovolím kopii poskytnout. O stavu modelů jednoznačně lhal, následně se vymlouval a napadal...


---------- Původní zpráva ----------
Od: 679.1307@seznam.cz
Datum: 24. 1. 2014
Předmět: Re:

Přeji Vám hezký den pane Patriku Flodre.

Rád bych Vás požádal, abyste mi již nikdy nepsal a nepoptával ode mne ani od mého kolegy Honzíka Sládka žádné modely ani cokoli jiného. Pokud jste tak malý, že si neumíte své problémy a pochybení někoho jiného vyřešit přímo s ním, ale musíte žalovat a pomlouvat ho jinde a bez jeho vědomí, tak si s Vámi psát nechci a obchodovat už vůbec ne. Toto totiž není můj styl, to je styl morálně chudého člověka. Já jsem se Vám omluvil a nabídl kompenzaci, na kterou jste se Vy ani neobtěžoval odpovědět - namísto toho jste mne pošpinil. Je mi to velmi líto protože v minulosti jste ode mne zakoupil již několik naprosto prvotřídních modelů a vždy jste byl spokojen - Váš děkovný mail bych možná ještě našel. Ve chvíli kdy jsem udělal chybu, za kterou jsem se Vám omluvil a chtěl ji vynahradit, jste trapně a uboze žaloval jak můj vnuk ve školce - i když to není správné přirovnání, protože můj vnuk se takto nechová a nežaluje.
Způsobil jste tak problém nikoli mně, ale kolegovi, kterého ty modely a tím pádem i inzerát byly. Velmi jste mne jako člověk zklamal - nikdy bych to do Vás neřekl a to zvláště po tom, kdy jsem vám všem, které poškodil ten podvodník Kolář z Hradce Králové, pomáhal a angažoval se ve váš prospěch. Ostatní poškození to ocenili - Vy jak vidím, máte myšlení a životní hodnoty trochu jinde.
Škoda - Honzík od Vás chtěl právě o víkendu něco koupit a tím s Vámi vztahy utužit...no, teď už to asi neudělá a myslím si, že z našeho klubu to už neudělá ani nikdo jiný.
Upřímně Vám přeji hodně radosti v modelařině a hodně štěstí v životě, myslím, že ho potřebujete.
A protože já se ke svým chybám hlásím a nebojím se podívat komukoli do očí, tak se za mé pochybení ještě jednou upřímně omlouvám byť to u Vás asi nepadne na úrodnou půdu.

MB
---------- Původní zpráva ----------
Od: flodrpatrik@seznam.cz
Datum: 23. 1. 2014
Předmět: Re:

Hmm, dobrý den,

balíček byl právě dodán s tím, že uváděný výstavní stav pomocného vozu Classic model má zlomenou a chybějící část schůdku (není v krabiččce - není to poškození přeravou), nemá originální krabičku, ale náhradní od jiného vozu Roco. Originální model Bramos není originální model Bramos, pouze výlisek s "domácím" nástřikem a ne tamp. potiskem orig. Bramos, ale domácím polepem s popisy - na to jsem se ptal... nechápu a nevím proč jsem klamán... Flodr P.


---------- Původní zpráva ----------
Od: 679.1307@seznam.cz
Datum: 19. 1. 2014
Předmět: Re:


Já to mám koupené tak, jak to je, ale je to Bramos, má to nápisy Bramos a krabičku Bramos. Omlouvám se, ale nejsem detailista, ale spíš jezdič, takže podrobnosti modelů nezkoumám a nerozebírám je. Jsem takový atyp...bývalý strojvůdce, který si jen tak leští nostalgické vzpomínky a neřeší, jestli je nějaký proužek o milimetr níže...

Díky.

M
---------- Původní zpráva ----------
Od: flodrpatrik@seznam.cz
Datum: 18. 1. 2014
Předmět: Re:

Dobrý večer,


děkuji za zprávu a fotografie - rád bych se zeptal, zda se jedná o kompletně orig. model firmy Bramos či o základ výlisku Bramos s následně provedeným nastříkem a polepy? Děkuji, s pozdravem Flodr P.


---------- Původní zpráva ----------
Od: 679.1307@seznam.cz
Datum: 17. 1. 2014
Předmět: Re:


Dobrý den.

Btax je ježděný - provozně je v pořádku, nic není poškozeno, ale má tou patinou vybledlé rámy okolo oken. Posílám detailnější fota. Důvodem prodeje je skutečnost, že jsem koupil soupravu Kocour + 3 Btax a stačí mi dva.

M

---------- Původní zpráva ----------
Od: flodrpatrik@seznam.cz
Datum: 17. 1. 2014
Předmět: Re:

Nevadí, tak přidáme jiný vůz - jak byl moc "ježděn? děkuji, s pozdravem Flodr P.



ČD Btax ....740
Ježděný model Bramos, lehká patina, provozně v pořádku, místy neznatelné rámování oken, kulisy, orig.krabička inzerát č. 541923


---------- Původní zpráva ----------
Od: 679.1307@seznam.cz
Datum: 17. 1. 2014
Předmět: Re:


Pomocný vůz rezervuji - ten je opravdu dobrý. Gbgs je bohužel prodán - mohl bych dodat totéž, ale nový, nevybalený.

M
---------- Původní zpráva ----------
Od: flodrpatrik@seznam.cz
Datum: 17. 1. 2014
Předmět:

3. Gbgs ČSD ... 250 (zobrazit celý inzerát...)
Chybí boční dveře, jinak naprosto OK, kulisy, krabička atd. inzerát č. 541915


1. ČSD POM ... 690
Velmi zdařilá přestavba na model pomocného vozu, kulisy, šachty, orig. krabička, ostré a přesné popisy dle skutečného vozu, výstavní stav, krátké spřáhlo. inzerát č. 541916


Dobrý den, měl bych zájem o výše uvedené modely, děkuji za rezervaci, s pozdravem Flodr P.
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tomáš » stř 12 úno, 2014 12:16 pm

Nechci se do toho míchat,ale mezi mailem z 23.1. a 24.1. už žádný jiný není? Takhle mi to připadá jako poněkud vytržené z kontextu??

..... nechápu a nevím proč jsem klamán... Flodr P.

.....Rád bych Vás požádal, abyste mi již nikdy nepsal....
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků