POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod Hekttor » sob 06 zář, 2008 8:09 pm

V tom není problém. Maminka má na OP adresu na Zvonkovou, takže se mohla optat na poště na Šumarku nebo doručovatelky, zda náhodou nedošly nějaké penízky. Navíc, pokud se nepletu, Adam Kopřiva na Modelbazaru t.č. nic nemá. Poslední jeho inzerát je z 28.7. To ještě měli být na Zvonkové.
Naposledy upravil Hekttor dne ned 07 zář, 2008 5:37 am, celkově upraveno 1
Hekttor
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon 30 dub, 2007 4:37 pm
Bydliště: Havířov

Příspěvekod sandik » sob 06 zář, 2008 10:38 pm

Jarda H. píše:
VoVo píše:A jak pak chlapci dojdou ty peníze za jeho super vláčky? To tam chodí vybírat schránku a s maminkou na poštu? .....


Přesně jak píše Jura (Hekttor), máma za něj vybere peníze, protože ten nezletilý by hotově od doručovatelky nedostal nic :wink: Ohlídat si doručovatelku nebývá problém, "problém" je to pro policii a naše zákony :cry: Myslím, že ten případ vyšumí do ztracena .... :cry:


Ovšem pokud má maminka na krku exekutora, tak si chlapec na ModelBazaru asi nepřilepšuje na bonbony, nýbrž tím regulérně živí rodinu. Ergo nejede v tom sám. Navíc mám pocit, že takové zneužívání nezletilců je taky právně postižitelné. Pravda, musíte to té mamince dokázat...
sandik
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 17 srp, 2008 2:13 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Petr Zatrepalek » stř 22 črc, 2009 2:45 pm

Nejnověji - dne 14/7/2009 bylo ze strany státního zástuitelství v Karviné sděleno dotyčným 4 osobám obvinění ze spáchání trestného činu podvodu. Uvidíme jak se to projeví dál...
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Jarda H. » čtv 20 srp, 2009 1:22 pm

Tak snad už uzavření tohodle problému - doufejme, že se poškození dočkají svých peněz (kopie textu inzerátu z modelbazaru ze dne 20.8.2009, podal p.Kohoutek - mírně upraveno) :

Odsouzení podvodníků z Moravy
Dovoluji si upozornit, že podvodníci pan Orlík, pan Čunderle a paní Havrlantová byli na základě mnou podaného trestního oznámení za svoje "obchodování" na tomto serveru odsouzeni k podmíněným trestům v trvání od tří měsíců do jednoho roku s odkladem na zkušební dobu od šesti měsíců do čtyř let. Součástí trestního příkazu je předepsaná náhrada škody jednotlivým poškozeným. Bližší informace pošlu zájemcům o tyto výtečníky mailem. Zároveň děkuji správci modelbazaru za spolupráci a pomoc při zjišťování podrobností, nezbytných pro vyšetřování.
tel.: +420 603 429 953, Pavel Kohoutek .........
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod Petr Zatrepalek » čtv 20 srp, 2009 4:12 pm

No nebylo to "jen" jeho trestní oznámení... Poškozených /co se přihlásili/ bylo na 40, prokázáná výše škody je přes 10000, všechno to bylo v částkách pod 5000.... Drbani a drbanka to splácet nebudou - ze spisu je jasné, že jsou na soc. dávkách a tak se moc nepřetrhnou. Souhrná výše škody není jen "pár" tisíc ale o hoodně výše. Smysl má jen spojení všech poškozených u jednoho exekutora na základě už vydaného trestního příkazu - i tak je ale pochybné jestli "něco" zpátky dostaneme - stará televize, auto, gauč - to je tak všechno co ti šmejdi mají, na dávky hmotné nouze se šahat ze zákona nedá...

A jedna perlička závěrem - ten odsouzený P. Čunderle - je lokomotivář z Těšína a přítel Havrlantové z Karviné - třeba ho někdo znáte, tak bacha na něj!
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 24 srp, 2009 3:11 pm

Tak další upozornění na nepoctivce - viz modelbazar:

Pozor !!!
.: nové :.železniční modely › jiná měřítka › lokomotivy
Asi jsem naběhl nepoctivci, který zde i jinde (Aukro) nabízí odlitky lokomotiv a jejich opracovíni pod mailem xjenda nebo hanis85. Je to už déle jak měsíc, co jsem mu poslal peníze a od té doby jen vše odkládá, nebo se neozývá vůbec. Kdo má s tímto člověkem podobné zkušenosti, může mě kontaktovat mailem. Případně se mi může tímto způsobem ozvat sám inzerent a vše vysvětlit. Rád se mu po obdržení zaplacených odlitků omluvím.
Cena: 100 000 Kč
e-mail: recafe@seznam.cz
region: Liberecký kraj
vloženo: 24.8.2009 15:15, inzerát č. 247176
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod kvasha » pon 24 srp, 2009 4:25 pm

tomu nerozumím, to si někdo troufnul poslat 100.000 CZK předem, více méně bez záruky ?!?! hmmm, .... tak k tomu nemám moc co říct ...
H0 - digitál - RailCo 7.0 Gold - ep.V
kvasha
 
Příspěvky: 551
Registrován: pon 05 bře, 2007 2:16 pm
Bydliště: KLADNO, Ústí n.L.

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 24 srp, 2009 4:33 pm

Já to sem jen zkopíroval... spíš si myslím že pán to do svého inzerátu napsal spíš jako upoutávku... Sto táců poslat někomu z modelbazaru dopředu :shock:
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod petrh » pon 24 srp, 2009 6:27 pm

a panove uzivatel hanis85 chodi i sem mezi nas:) a nedavno v sekci prodam koupim nabizel a predtim taky a tehdy tu bylya z me strany proti nemu rebelie, do ktere musel zasahnout i MD, jelikoz hanis tu regulerne rozlozil frc

viz http://diskuze.modely.biz/profile.php?m ... file&u=401
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Hanis85 » pon 24 srp, 2009 9:19 pm

Reaguji na výzvu p. Fencla (recafe@seznam.cz a jirka.fencl.ez@volny.cz) které si stěžuje na pozdržování objednávek odlitků. Z mojí strany je činěno maximum pro plnění vašich objednávek. Já žádné objednávky nezdržuji, dodaci lhůta je daná mými dodavateli, pokud mi dodavatelé nedodají mnou objednané odlitky, nemám co posílat. Jelikož jsem pobouřen arogantním chováním některých lidí (v případě zájmu je mohu jmenovat) vyhýbam se posíláním odlitků na dobírku, z důvodu, že ve chvili jak jsem odlitky přiravil k odeslání mi tvrdili, že je nechtějí. Já nejsem milionář abych si s těma odlitkama tady podpíral stůl. Pokud již někdo nechce čekat nechť mi napíše objednávka mu bude vystornována, já jsem narozdíl od někoho normální a když něco objednám tak to splním a ne jak někdo který si objedná odlitky a 8000 a potom řekne, že to nechce, s takovou já bych neměl za chvíli peníze na jídlo. Pokud p. Fencl vymyslíte nějaký jiný způsob jak si pozichrovat zákazníky než, že vybírat pladby tam ho napište. Budu se těšit.
Hanis85
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 04 led, 2008 10:09 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod petrh » úte 25 srp, 2009 5:58 am

ni je zvlastni ze pokud ten clovek ceka k objednavce na komunikaci a zverenjsi se to zde, tak ze se dotycny ozve a argumentuje stylem ala george p... ja nic, to vsichni okolo.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Houmr » úte 25 srp, 2009 6:39 am

Hanis85 píše:Reaguji na výzvu p. Fencla (recafe@seznam.cz a jirka.fencl.ez@volny.cz) které si stěžuje na pozdržování objednávek odlitků. Z mojí strany je činěno maximum pro plnění vašich objednávek. Já žádné objednávky nezdržuji, dodaci lhůta je daná mými dodavateli, pokud mi dodavatelé nedodají mnou objednané odlitky, nemám co posílat. Jelikož jsem pobouřen arogantním chováním některých lidí (v případě zájmu je mohu jmenovat) vyhýbam se posíláním odlitků na dobírku, z důvodu, že ve chvili jak jsem odlitky přiravil k odeslání mi tvrdili, že je nechtějí. Já nejsem milionář abych si s těma odlitkama tady podpíral stůl. Pokud již někdo nechce čekat nechť mi napíše objednávka mu bude vystornována, já jsem narozdíl od někoho normální a když něco objednám tak to splním a ne jak někdo který si objedná odlitky a 8000 a potom řekne, že to nechce, s takovou já bych neměl za chvíli peníze na jídlo. Pokud p. Fencl vymyslíte nějaký jiný způsob jak si pozichrovat zákazníky než, že vybírat pladby tam ho napište. Budu se těšit.

No já si myslím, že není problém vzít zálohu jen na ten odlitek a po dodání zaplatit zbytek.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod Tomáš » úte 25 srp, 2009 1:04 pm

Houmr píše:
Hanis85 píše:Reaguji na výzvu p. Fencla (recafe@seznam.cz a jirka.fencl.ez@volny.cz) které si stěžuje na pozdržování objednávek odlitků. Z mojí strany je činěno maximum pro plnění vašich objednávek. Já žádné objednávky nezdržuji, dodaci lhůta je daná mými dodavateli, pokud mi dodavatelé nedodají mnou objednané odlitky, nemám co posílat. Jelikož jsem pobouřen arogantním chováním některých lidí (v případě zájmu je mohu jmenovat) vyhýbam se posíláním odlitků na dobírku, z důvodu, že ve chvili jak jsem odlitky přiravil k odeslání mi tvrdili, že je nechtějí. Já nejsem milionář abych si s těma odlitkama tady podpíral stůl. Pokud již někdo nechce čekat nechť mi napíše objednávka mu bude vystornována, já jsem narozdíl od někoho normální a když něco objednám tak to splním a ne jak někdo který si objedná odlitky a 8000 a potom řekne, že to nechce, s takovou já bych neměl za chvíli peníze na jídlo. Pokud p. Fencl vymyslíte nějaký jiný způsob jak si pozichrovat zákazníky než, že vybírat pladby tam ho napište. Budu se těšit.

No já si myslím, že není problém vzít zálohu jen na ten odlitek a po dodání zaplatit zbytek.


Jak jednoduché :lol: Asi by tě měli jmenovat státním rozhodčím
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod Michal Vaniš » úte 25 srp, 2009 9:03 pm

Hanis85 píše:Reaguji na výzvu p. Fencla (recafe@seznam.cz a jirka.fencl.ez@volny.cz) které si stěžuje na pozdržování objednávek odlitků. Z mojí strany je činěno maximum pro plnění vašich objednávek. Já žádné objednávky nezdržuji, dodaci lhůta je daná mými dodavateli, pokud mi dodavatelé nedodají mnou objednané odlitky, nemám co posílat. Jelikož jsem pobouřen arogantním chováním některých lidí (v případě zájmu je mohu jmenovat) vyhýbam se posíláním odlitků na dobírku, z důvodu, že ve chvili jak jsem odlitky přiravil k odeslání mi tvrdili, že je nechtějí. Já nejsem milionář abych si s těma odlitkama tady podpíral stůl. Pokud již někdo nechce čekat nechť mi napíše objednávka mu bude vystornována, já jsem narozdíl od někoho normální a když něco objednám tak to splním a ne jak někdo který si objedná odlitky a 8000 a potom řekne, že to nechce, s takovou já bych neměl za chvíli peníze na jídlo. Pokud p. Fencl vymyslíte nějaký jiný způsob jak si pozichrovat zákazníky než, že vybírat pladby tam ho napište. Budu se těšit.
quote="Hanis85"
No, pokud něco nabízíš-přeprodáváš(no to je slovo), co nemáš současně k dispozici a vlastně ani nemáš jistotu v jaké kvalitě a zda vůbec výrobek dorazí, tak trochu si podle mě koleduješ...třeba zatím jen ztrátu důvěry :( . Na Aukru ti to zatím vychází, že... :roll:
TT+TTe,III-IV ep,ČSD-DR,autor manuálu pro EN Wintrack
Každé vylepšení generuje nové nedostatky :P
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod Hanis85 » stř 26 srp, 2009 5:19 am

Michal Vaniš píše:
Hanis85 píše:Reaguji na výzvu p. Fencla (recafe@seznam.cz a jirka.fencl.ez@volny.cz) které si stěžuje na pozdržování objednávek odlitků. Z mojí strany je činěno maximum pro plnění vašich objednávek. Já žádné objednávky nezdržuji, dodaci lhůta je daná mými dodavateli, pokud mi dodavatelé nedodají mnou objednané odlitky, nemám co posílat. Jelikož jsem pobouřen arogantním chováním některých lidí (v případě zájmu je mohu jmenovat) vyhýbam se posíláním odlitků na dobírku, z důvodu, že ve chvili jak jsem odlitky přiravil k odeslání mi tvrdili, že je nechtějí. Já nejsem milionář abych si s těma odlitkama tady podpíral stůl. Pokud již někdo nechce čekat nechť mi napíše objednávka mu bude vystornována, já jsem narozdíl od někoho normální a když něco objednám tak to splním a ne jak někdo který si objedná odlitky a 8000 a potom řekne, že to nechce, s takovou já bych neměl za chvíli peníze na jídlo. Pokud p. Fencl vymyslíte nějaký jiný způsob jak si pozichrovat zákazníky než, že vybírat pladby tam ho napište. Budu se těšit.
quote="Hanis85"
No, pokud něco nabízíš-přeprodáváš(no to je slovo), co nemáš současně k dispozici a vlastně ani nemáš jistotu v jaké kvalitě a zda vůbec výrobek dorazí, tak trochu si podle mě koleduješ...třeba zatím jen ztrátu důvěry :( . Na Aukru ti to zatím vychází, že... :roll:


Máš pravdu je to ztráta důvěry ale pochop moji situaci někdo si něco u mě objedná a ve chvíli jak má platit řekne, že to nechce. je to to samé jako by si někdo objednal auto v autosalonu automobiilka ho vyrobila a on by řekl, že to nechce v tom případě musí počítat se stornem min 50 procent s ceny, když to potom prodají jako skladovku tak to stojí i o polovinu méně. Před rokem nebyly takové problémy s lidma jako teď, pro mě je 1000x lepší necht někoho čekat i dlouho než ryskovat a spoléhat se na něčí podstivost. Měl jsem tu člověka které se silně roštiloval když jsem mu neposlal odlitky předem a že by za ně zaplatil až jak by je dostal, tohle už je z mojí strany úplná loterie. Já chápu, že po zkušenostech s Orlíkem, Kořivou aj. má každý na modelbazaru strach ale já mám tak své zkušenosti a hold se proti tomu jistím. Hanis85
Hanis85
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 04 led, 2008 10:09 pm
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků