POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod JaroHo » úte 22 lis, 2022 5:43 am

280246@seznam.cz prý od Berouna nějaký Novotný(ještě štěstí že není starostou v Řeporyjích)
tento člověk, ač jsem inzeroval výměnu, mě ukecal abych mu prodal žrádelák acme wrmz 815 najbrt 1 za nesmysl 2800,- a já když mi to potvrdil a že přijede vlakem se synem, jsem nadšeně koupil najbrt dva předraženej žrádelák za 2800,- prostě hovadina.
no a díra v rozpočtu 2800,- není pro mě malá. Pán nekomunikuje- jako kdyby tušil že už mám na cestě ten druhej jídelák, Prostě už neodepsal po komunikaci- že si zkusí přehodit směny a šmitec, konec. Jednal jsem s ním na rovinu, řekl jsem že když bych ten vůz wrmz 815 prodával tak hodně draho abych měl většinu na ten najbrt dva. :roll:
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1430
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod vorisekml » úte 22 lis, 2022 8:01 am

Opět a zase úřaduje známý debil Vašek Kodl z Plzně. Zamluví model, pošle i odkaz na Zásilkovnu . Občas napíše i termín osobního převzetí, to se nekoná..
A to je vše. Pak výmluvy a lži...
Mění maily a jména jak ponožky. Ale nikdy nedá telefon, ten totiž nejde tak jednoduše měnit a není to zadarmo, jako měnit mail....
Takže pokud máte byť jen malé podezření, trvejte na telefonickém kontaktu....
Pokud konverzace ustane, je to ten debil...
H0
Uživatelský avatar
vorisekml
 
Příspěvky: 890
Registrován: pát 06 bře, 2009 8:43 pm
Bydliště: Lom u Mostu / Most

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod JaroHo » úte 22 lis, 2022 8:21 am

já tomu mýmu taky poslal telefon aby to bylo rychlejší abych neměl dlouho díru v peněžence a to byl email po kterým už bylo ticho
takže dost možná stejnej debil
edit: vzpomínám si na Kodla, já mu ale nadělil railjet obb a mašinu se třema smetákama, nasál ho a nebrblal. Asi jsem měl štěstí, jen jsem z něj musel páčit doplatek, který sliboval
Naposledy upravil JaroHo dne úte 22 lis, 2022 8:45 am, celkově upraveno 1
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1430
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Trainmaniak » úte 22 lis, 2022 8:27 am

vorisekml píše:Opět a zase úřaduje známý debil Vašek Kodl z Plzně. Zamluví model, pošle i odkaz na Zásilkovnu . Občas napíše i termín osobního převzetí, to se nekoná..
A to je vše. Pak výmluvy a lži...
Mění maily a jména jak ponožky. Ale nikdy nedá telefon, ten totiž nejde tak jednoduše měnit a není to zadarmo, jako měnit mail....
Takže pokud máte byť jen malé podezření, trvejte na telefonickém kontaktu....
Pokud konverzace ustane, je to ten debil...

Co z toho má???
Uživatelský avatar
Trainmaniak
 
Příspěvky: 1463
Registrován: pát 13 lis, 2009 7:54 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod vorisekml » úte 22 lis, 2022 9:15 am

On je magor.....tak nějak jsem pochopil že snad má papíry na hlavu....
A pozor, pokud ho vyhmatnete a usvedcite, je značně slovně agresivní....
Prostě blb...
Trvejte na telefonu, tím ho velice rychle odhalite....
On má utkvělou vizi že ty překupníky vyškolit a otráví.....
No pokud ho vyhmatnete na telefonu, prosím o zveřejnění...rád mu zavolám z noční zda mu smrdí nohy...
H0
Uživatelský avatar
vorisekml
 
Příspěvky: 890
Registrován: pát 06 bře, 2009 8:43 pm
Bydliště: Lom u Mostu / Most

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Ivan » úte 22 lis, 2022 10:21 am

JaroHo píše:280246@seznam.cz prý od Berouna nějaký Novotný(ještě štěstí že není starostou v Řeporyjích)
tento člověk, ač jsem inzeroval výměnu, mě ukecal abych mu prodal žrádelák acme wrmz 815 najbrt 1 za nesmysl 2800,- a já když mi to potvrdil a že přijede vlakem se synem, jsem nadšeně koupil najbrt dva předraženej žrádelák za 2800,- prostě hovadina.
no a díra v rozpočtu 2800,- není pro mě malá. Pán nekomunikuje- jako kdyby tušil že už mám na cestě ten druhej jídelák, Prostě už neodepsal po komunikaci- že si zkusí přehodit směny a šmitec, konec. Jednal jsem s ním na rovinu, řekl jsem že když bych ten vůz wrmz 815 prodával tak hodně draho abych měl většinu na ten najbrt dva. :roll:


Mezi námi, on ten mail je podezřelý... Jestli ti však nevisí peníze za předaný vůz, tak se vlastně nic nestalo.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1701
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod JaroHo » úte 22 lis, 2022 10:51 am

Nikdo mi nic nevisí, jen jsem kvůli němu udělal hovadinu :roll: a zbytečně jsem se vydal :twisted:
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1430
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Trainmaniak » úte 22 lis, 2022 11:27 am

JaroHo píše:Nikdo mi nic nevisí, jen jsem kvůli němu udělal hovadinu :roll: a zbytečně jsem se vydal :twisted:

Tak příště počkat, až budou penízky doma. :)
Uživatelský avatar
Trainmaniak
 
Příspěvky: 1463
Registrován: pát 13 lis, 2009 7:54 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod look23 » úte 22 lis, 2022 1:18 pm

vorisekml: U mě v pohodě, sice se to neobešlo bez komplikací, ale osobní převzetí nakonec stornováno a zásilku jsme poslali přes Zásilkovnu s platbou předem. Zásilka převzata a vše OK.
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1180
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod vvitty » úte 22 lis, 2022 2:14 pm

Hmmm kdybych mel pocitat kolik lidi "uz jede vyzvednout bazarovy model" nebo "hned jdu poslat penize" tak se nedopocitam :D A v zasade to nema smysl moc resit, je potreba s tim pocitat, kdy se do tydne nedostavi / neposle penize, jde model dalsimu a hotovo.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Pavel 152 » úte 22 lis, 2022 4:37 pm

Něco dávám na modelbazar, může mi někdo vysvětlit proč se registrují aby reagovali a pak nic? Někdy mají zájem, dva maily a pak zase nic. Když mám zájem, tak se představím. Taky nic, dávám podmínku platba předem, samozřejmě uvádím adresu. Zájemci jsou strašní dubi! Pak chtějí zásilkovnu, když se zeptám zda si ji vyřídí, tak nechápou. Nevím jak se u nich řeší reklamace, používám ji jen z eshopu. Je to boj s větrnými mlýny.
Pavel
Pavel 152
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 09 led, 2011 5:24 pm

Předchozí

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků