Zdravím
Kúpim podvozky na Hektora H0 CS Train alebo PMT, prípadne celú lokomotívu v šrotovom stave.
Kúpim kabínu na Pylštika H0 MTB alebo celú karosériu.
Ďakujem za ponuku
Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.
tkmm píše:Zdravím
Kúpim podvozky na Hektora H0 CS Train alebo PMT, prípadne celú lokomotívu v šrotovom stave.
Kúpim kabínu na Pylštika H0 MTB alebo celú karosériu.
Ďakujem za ponuku
tkmm píše:> Ahoj,
> díky za info. Na upresnenie ja nechcem robiť Brejlovca, mám z dávnejších
> čias obaly podvozkov a chýbajú mi do toho ozubené kolieska a nápravy. Mám
> pár ND ešte od CS Train, ak by sa mi podarilo dať tie podvozky dokopy,
> zložím 1ks Hektora.
...
tkmm píše:Ahoj, [img]https://www.rajce.idnes.cz/tkma/album/19989105
[/img]
Na foto je to čo mám a čo tam chýba.
S pozdravom
tkmm píše:Díky moc za foto. Je to to isté. Môžeš mi podvozok poslať ? Ak máš PayPal, napíš mi adresu alebo akú formu platby.
Vychádza to nejakých 40 Euro
Díky moc
tkmm píše:Vyriešené so Zdenkom Valterom
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník