Prodej kolejiště TT IV.epocha

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Prodej kolejiště TT IV.epocha

Příspěvekod akcilhej » ned 29 črc, 2018 12:56 pm

Ahoj všem. Po delší odmlce. Na rajče jsem dal pár fotek nevalné kvality. (https://akcilhej.rajce.idnes.cz/masinky/) Dosti jsem si poprasil pravou ruku, což je u praváka celkem problém. Takže mi nejdou fotky, ani modelaření. Proto jsem se rozhodl, že se pokusím kolejiště TT prodat. Jde o kolejiště v základu "Domácí elko" od MF. Tam je fajn skryťák, který umožňuje opravdu bohatý provoz. Hlavní nádraží je trochu zvětšeno a obohaceno o depo. Navíc je na lokálce zastávka a je trochu rozšířena konečná, na té dlouhé kusé by měla být násypka kamenolomu. Ovšem konečná už to není, nebavilo mě objíždění souprav pro cestu zpět (i když v Train Controleru je to plně automatizováno) a tak jsem prodloužil lokálku o širou trať a ukončil smyčkou (okopírováno z Nové naděje) Prodej se týká všeho co je vidět na fotkách,nábytku na míru, krytu proti prachu (když na kolejišti slouho nedělám.) Kolejiště jde rozdělat na čtyři díly, po sestavení a cca 5 minut doladění se zase jezdí). Je kompletně digitalizováno s dostatečnou rezervou detekce úseků, kdyby bylo cokoli kdekoli potřeba detekovat(přesné zastavení v TC atd.) Ovládání NanoX (+ jedna rezervní), napájení všeho dostatečné (Temelín od B.Partyka) Kolejiště dokončeno z cca70 procent. Vše na dokončení ja nakoupeno nebo vyrobeno. Vozový park celkem dost bohatý, vše 4. epocha. Čistící souprava od Lux modelbau, kromě kartáčovozu, který slibujou už čtyři roky vyrobit. Prodám komplet, včetně PC, propojení s NanoX, koupených mašin a vozů, postavených loko a vozů v různé fázi dokončení. Kolejiště je v současné době v místnosti 3,5 x3 metry, ale 4 x 3,5 by bylo lepší. Jo a při úrazu jsem se praštil i do hlavy, tak je možný, že tu podstatné informace chybí. Tak se kdyžtak ptejte( 603886114), breta.jehlicka@gmail.com
Cena? No to bude horší. Schovával jsem všechny paragony a faktury, sumasumárum 170000,-Kč, ale to je samozřejmě utopie.
Co takhle 100000,-Kč ?
akcilhej

Re: Prodej kolejiště TT IV.epocha

Příspěvekod workous » ned 29 črc, 2018 3:59 pm

Chlape je to vážně škoda, od tebe odvedena super práce držím palce ať ti dopadne prodej a někdo pokračuje dál...
HO segmenty epocha workoušov - Roco Geoline
workous

Příspěvekod Adam Buchal » pon 30 črc, 2018 7:50 pm

Nespletl sis sekci? Vlákno "špičková kolejiště" je jinde..... :) Velmi pěkné kolejiště, škoda ho, ale chápu, pokud je ruka neléčitelně chromá, tak nemá smysl se trápit. Ale vozidel se dle mne zbavuješ zbytečně. Ve vitríně udělají parádu a projet na malém ovále jednou za čas snad taky zvládneš.
TT, DCC, ep. IV/současnost. Brejlovec je nejhezčí lokomotiva !
Adam Buchal

Příspěvekod akcilhej » úte 31 črc, 2018 9:40 am

Díky za pochvalu, potěšila....
https://youtu.be/31lWQwmh3sM - takhle pěkně se dá vyhrát s TC - automatické objetí soupravy v koncové stanici
akcilhej

Příspěvekod Hekttor » stř 15 srp, 2018 6:18 pm

Vážně moc hezké, mít ty prachy.... nápadité, pěkně provedené.
Zajímalo by mě, nemáš celkový plánek kolejiště?
Hekttor

Příspěvekod akcilhej » úte 21 srp, 2018 6:41 pm

Omlouvám se za pozdní odpověď. Kompletní plánek nemám, ale jsem domluven se synátorem, že to na čtverečkový papír hodí co nejdříve. S Win Trackem se nekamarádím, párkrát jsem to zkusil, ale po půldni práce jsem zjistil, že to mám blbě, tak jsem to vzdal.
akcilhej

Příspěvekod akcilhej » ned 26 srp, 2018 10:11 am

Domácí elko tt.jpg
domácí elko skryťák.jpg

Tak jsme se pokusili cosi vytvořit. Původní námět je Domácí elko od Milana Ferdiána, rozšířený na lokálce o širou trať se zastávkou a smyčkovým skryťákem okoukaným od Chameleona (kolejiště Nová naděje). Skryťák hlavní tratě je zachován, pouze prodloužený na moje rozměry.
akcilhej

Příspěvekod TomBart » úte 28 srp, 2018 4:38 am

Moc pěkně provedené kolejiště. Pokud vyloženě nejsou potřeba peníze, tak bych prodej zvážil. Mohlo by to jednou mrzet. Nadšení z vlaků se časem vrátí a i pravák se dá přeučit na leváka.
TomBart

Příspěvekod akcilhej » úte 28 srp, 2018 7:11 am

Díky za pochvalu od Tebe obzvlášť (Tvoje listnaté lesy jsou to nejlepší, co jsem viděl), nadšení z vlaků nevyprchalo ani po osmi letech stavby a hodně věcí už zvládnu levou rukou, ale je v tom bohužel i ta potřeba peněz.......
akcilhej

Zpět na Prodám, koupím