Zkušenosti s BEN-ZERBA

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod greenery » stř 13 led, 2016 4:52 pm

...tak to mám stejnou zkušenost. Do Bráníka jsem jezdil rád. Co jsou na Smíchově, už tam nechodím.
Obsluhoval jakýsi mladík, ........ no já myslel, že tam zakořením. P..d o tom věděl a lenochod hadr. Asi byl náhradou za p. Tichého.
greenery

Re: Zkušenosti s BEN-ZERBA

Příspěvekod Aleson » čtv 21 dub, 2016 7:48 am

Byl jsem v Praze na burze a stavil jsem se v obchodě BEN-ZERBA. V obchodě mně vyšli vstříc, byl jsem s nákupem spokojený ...
Aleson

Příspěvekod Dancer » ned 18 zář, 2016 9:27 pm

Manželka mi chtěla jako dárek koupit Brejlovce. Po návštěvě tohoto obchodu mi odmítá kupovat cokoliv, co se týká modelaření... Potřebovala poradit s výběrem. Místo pomoci na ní arogantně zvýšil hlas, ať už si konečně vezme co vidí a jde. To je zvláštní přístup k člověku, který tam jde utratit pár tisícovek. :|
Dancer

Příspěvekod look23 » pon 19 zář, 2016 12:04 pm

Dancer píše:Manželka mi chtěla jako dárek koupit Brejlovce. Po návštěvě tohoto obchodu mi odmítá kupovat cokoliv, co se týká modelaření... Potřebovala poradit s výběrem. Místo pomoci na ní arogantně zvýšil hlas, ať už si konečně vezme co vidí a jde. To je zvláštní přístup k člověku, který tam jde utratit pár tisícovek. :|

Na to je odpověď jednoduchá. Vy na mě takto, tak já si to jdu koupit jinam, pak se z ochodníků kteří pouští děs stávají krotcí beránci a pokud nepomůže ani to, tak se otočit a jít opravdu jinam.
H0, ČSD epocha IV
look23

Příspěvekod kucimsts » pon 19 zář, 2016 3:47 pm

Já mám zkušenost takovou...
Bratr mi chtěl udělat radost k vánocům. Dorazil tam a chtěl kolejivo Peco, tak mu řekl že to nemají a že tohle piko je uplně stejný a ať ho vezme.. Že pak není problém vyměnit a nebo vrátit peníze.
Tak po vánocích sem se tam vydal s bratrem s tím že chci vrátit peníze. A důvod sem udal jako nevhodný dárek.
Pán za pultem se podíval na kolegyni a pronesl.. tss prej nevhodný dáááárek.. a odešel.
Nakonec sem to vyměnil za dva vozy a odešel sem..
kucimsts

Příspěvekod look23 » pon 19 zář, 2016 4:59 pm

Moje zkušenost byla, když jsem objednal multimyš, zesilovač a zdroj po netu v pondělí. Tak ve středu mi volali, kdy si pro to laskavě přijdu. Upozorňuju, že jejich tón nebyl zrovna nejpřátelštější. Tak jsem se ptal jestli o to má někdo jiný zájem. Odpověď že ne a když už konečně neklašu. Reakce byla nakonec, ať objednávku stornujou a zboží ať si nechaji.

S takovýmhle chováním tam nemusíte nakupovat. Nikdo vás nenutí. Obchodů je více než dost.
H0, ČSD epocha IV
look23

Příspěvekod JendaTT » pon 19 zář, 2016 7:12 pm

Se divím, že tam necháváte peníze. Přece vás nikdo nenutí, svoje peníze nechat zrovna u tohoto prodejce. Tak si najdu takového, který mi vyhovuje přístupem i cenou a tam prostě prachy nechám. Kupoval jsem u B-Z jednou, set v akci, přes net a vše v pohodě. A že prodávají vláčky jako rohlíky, to už je jejich problém. Alespoň mě nic nenutí u nich nakupovat a opravdu by to byla asi zase jen nějaká hodně výhodná akce, co by mohla můj názor změnit. To raději koupím o pár korun dráž někde, kde k mašinkám, modelařině a zákazníkovi mají trochu vztah.
JendaTT

Příspěvekod vorisekml » pon 19 zář, 2016 7:36 pm

Mám jen pozitivní zkušenosti. Objednávám přes net, vyzvedává posel který bohužel memá o modelech ani páru. Vždy vše připraveno, v případě že něco nemají- dokonce zavolali a vyřeseno k mojí spokojenosti. Pravda p. Tichý co býval na Braníku mě chybí. Nicméně paní Dusilová má taky pochopení....velmi zvláštní je pan majitel..... a nepochopil jsem poplatek za platbu kartou - to jsou jediní v republice /v modelech, u elektroniky jsem se s tím už setkal..../. Až posel co modely vyzvedává opustí zaměstnání v Pha tak taky asi změním butik a zaměřím se na e.shop s nejnižším poštovným.
Naposledy upravil vorisekml dne pon 19 zář, 2016 8:17 pm, celkově upraveno 1
H0
vorisekml

Příspěvekod Polabský » pon 19 zář, 2016 7:45 pm

Není na světě ten, který by se zavděčil lidem všem !!

I když musím připustit, že u Ledáren, tak tam měli daleko solidnější přístup.

Hezký den.
Polabský

Příspěvekod Rudolf » úte 20 zář, 2016 9:44 am

Moje zkušenost je víceméně kladná. Nikdy jsem ale nepotřeboval nic poradit. Vždy jsem si buď objednal z eshopu přes internet a vyzvedl si to osobně nebo to poslali poštou. Nebo jsem si objednal osobně nebo mailem něco co v eshopu nemají. Vždy mě to bez problémů objednali, ozvali se a domluvili jsme se bez problémů na způsobu placení a předání. Pravda ale je, že pro osobní komunikaci preferuji p.Dusilovou.

Poplatek za platbu kartou je ale zvláštní. S tím se dá ale žít, zkrátka kartou tam neplatím.

Ruda
Rudolf

Příspěvekod Sandy » úte 20 zář, 2016 12:25 pm

Na mě to působí jako pračka peněz. Pan majitel snad o zákazníky nestojí a když se nějaký objeví, tak viditelně znervozní. Paní Dusilová je jen prodavačka, má obecný přehled o sortimentu, ale moc neporadí. Nejlepší je ten mladý muž (na jméno si nevzpomenu). Vždy ochotně poradí. Komunikace s ním po mailu vždy smysluplná a korektní. I v případě, že zboží není skladem . Že tam není pan Tichý mi moc nevadí. Sice si ním mohl člověk "pokecat", ale pak mi vnutil něco, co jsem ani původně nechtěl.... :roll: I když na mě byli vždy hodní, moc rád tam nechodím. Necítím se tam dobře.
Sandy

Příspěvekod Brejla » úte 20 zář, 2016 4:09 pm

Paní Dusilová není jen obyčejná prodavačka, ale i jednatelka a spolumajitelka firmy (i když s jen částečně splaceným podílem) - viz. https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=153496&typ=PLATNY
Takže má stejná práva i povinnosti jako ten nepříjemný panák.
S tou pračkou peněz mám obdobný pocit.
Brejla

Příspěvekod Barbucha » úte 20 zář, 2016 4:51 pm

Brejla píše:S tou pračkou peněz mám obdobný pocit.

Poslední dva roky jsem měl pocit, že to chtějí záměrně udržet ve ztrátě, jinak si tu změnu neumím vysvětlit.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Barbucha

Příspěvekod Bald » čtv 13 říj, 2016 1:04 pm

Zkušenosti, nebo spíš pocity mám smíšené, ale co se týče obchodu, tak všechno až doposud klapalo. Jen jejich přístup k lidem je na ho.no. Poslední zážitek je reklamace lokomotivy BR 96 Trix, která má hlučný pojed (to bych ještě zkousnul, je to celý ze železa), ale v jednom směru se škube a po radě, ať jí nechám hodinu dvě zajet, začala i vrzat. No dobrý. Dal jsem to tam, Ben že se na to mrkne. Viděl sám, že v pomalejším pohybu to žádná hitparáda není. Jdu tam po třech nedělích a dáma za pultem, že lokomotiva tam stále je a že Ben marodí. Na slova, že mají už jen týden na odstranění vad mi řekla, že Ben tam nevidí vadu a že to pošlou případně do Trixu a že to potrvá tři měsíce, a že peníze mi určitě nevrátí. No a co teď s tím. O loko přijít samozřejmě nechci, ale už to potěšení z ní přebily tyhle srágory. Měl by někdo radu, jak v tomhle postupovat? Na video, kde je jasně vidět problém, se odmítají podívat.
H0, ep. II DRG / H0, USA
Digitrax - SCFXD8 Super Chief Xtra 8 Amp Duplex Radio
Bald

Příspěvekod Brejla » čtv 13 říj, 2016 1:31 pm

Po 30 dnech si nech vystavit potvrzení, že reklamace není vyřešena a scany dokladů odmajluj ČOI. Na jejich stránce je formulář na podání podnětů- http://www.coi.cz/cz/e-podatelna-elektronicky-kontakt-na-coi.
Vyřešení bývá následně dost rychlé.
Brejla

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci