Zkušenosti s BEN-ZERBA

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Zkušenosti s BEN-ZERBA

Příspěvekod forex » ned 10 led, 2016 6:17 pm

Trochu odbocim..chlapi, priznejte se, kdo z vas nakupuje, ci nakupoval nekdy osobne v Ben-Zerba a komu se postestilo, nebo povedlo, vydrazdit toho zahranicniho "obcana", ze na vas kricel apod? :D :mrgreen:
Digital Roco - Multimaus
Ep.IV
forex

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod MkTT » ned 10 led, 2016 6:51 pm

Já jsem tam nakupoval asi čtyřikrát, ale zahraniční "občan" a nejspíš i majitel tam jen seděl u stolu a poslal ke mně obsluhovat českého občana. Sice pracuji kousek od prodejny, ale protože nějak přestali prodávat TT, tak tam častěji nechodím.
MkTT

Příspěvekod Brejla » ned 10 led, 2016 7:10 pm

forex píše:Trochu odbocim..chlapi, priznejte se, kdo z vas nakupuje, ci nakupoval nekdy osobne v Ben-Zerba a komu se postestilo, nebo povedlo, vydrazdit toho zahranicniho "obcana", ze na vas kricel apod? :D :mrgreen:

Třeba FRANCISCUS CORNELIS VAN DER BEN neměl dobrý den a kšefty se nedařily. :mrgreen:
Brejla

Příspěvekod Franky » ned 10 led, 2016 7:22 pm

a proč křičel? já už tam nenakupuji. ať jsem si šel pro cokoliv, pán se ke mně choval, jako bych ho vlastně obtěžoval a nad můj případný dotaz vždy reagoval dost arogantně. ale třeba jsem jen citilivka :D
Franky

Příspěvekod forex » ned 10 led, 2016 7:39 pm

Aktivátor bylo magicke sluvko sleva. Pak zacal krafat,ze kdyz kupuju mliko,taky nechci slevu, takze UVP jsou v poradku ( slo o Roco ). Takze me zacinal lehce nasirat, a kdyz jsem mu rekl, co si o tom myslim,zacal me silne okrikovat, neco si svou zahranicni zvatlanici porad mlel......to jsem si nenechal libit a razantne mu rekl, ze na me kricet nebude a sebral jsem se a odesel..na schodech me jeste stihl pocastovat jistym titulem :D
Jako neskonale me na nem bavilo, ze na me stale mluvil neco mezi chrochtanim, anglictinou a nemcinou......zlati Pingpongaci.......ty aspon rikali stale ..." sluší pánovi" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
S tou aroganci s Tebou souhlasim..to jsem zazival od nej uz pred lety......ale aby mi nekdo zacal nadavat a rvat na me,...to kurwa ani womylem.........ted jsem si dal skoro tri roky pauzu u nej, ale po tomto uz bude věčná......puvodne jsem tam sel kvuli Rivarossi modelum...ale vzhledem k tomu, ze tenhle obcan "dovazi" Rivarossi do CR, tak je jiste ze kseft mu ani pres jineho obchodnika v CR nedopreju........
Digital Roco - Multimaus
Ep.IV
forex

Příspěvekod Brejla » ned 10 led, 2016 7:43 pm

Když se podíváš na ceny, tak první důvod, proč tam nechodit a nenakupovat je zřejmý. To "ostatní" už je jen bonus navíc. :lol:
Brejla

Příspěvekod fulda » ned 10 led, 2016 8:04 pm

forex píše:Trochu odbocim..chlapi, priznejte se, kdo z vas nakupuje, ci nakupoval nekdy osobne v Ben-Zerba a komu se postestilo, nebo povedlo, vydrazdit toho zahranicniho "obcana", ze na vas kricel apod? :D :mrgreen:
Co jsi mu provedl? Já ním mám obecně dobré vztahy a občas s ním třeba zaskočím do hospody a tak.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
fulda

Příspěvekod look23 » ned 10 led, 2016 9:04 pm

Franky píše:a proč křičel? já už tam nenakupuji. ať jsem si šel pro cokoliv, pán se ke mně choval, jako bych ho vlastně obtěžoval a nad můj případný dotaz vždy reagoval dost arogantně. ale třeba jsem jen citilivka :D

Stejnou zkušenost mám také, kupoval jsem ta červeného brejlovce a trochu rachtal, tak jsem váhal a ty obličeje co dělal to taky stálo za to. Prostě ochodník první třídy, když ho to nebaví, tak ať to nedělá.
H0, ČSD epocha IV
look23

Příspěvekod vvitty » ned 10 led, 2016 9:08 pm

Co vás nutí nakupovat tam kde se tváří nepříjemně? Obchodů s tímto sortimentem je zrovna v Praze dost...
Magazín - http://www.pojezdy.eu/ < > Komponenty pro modeláře - http://www.pojezdy.eu/eshop
vvitty

Příspěvekod forex » ned 10 led, 2016 9:11 pm

vvitty píše:Co vás nutí nakupovat tam kde se tváří nepříjemně? Obchodů s tímto sortimentem je zrovna v Praze dost...

Zdravím pane Pohořelý,

jak jsem zmínil, vedlo me tam Rivarossi,kterym je on "dovozcem"....skoro zadny obchodnik od nej nechce Rivu brat, ze se chova jak.......takze potvrzeno,..chova.....takze zustanu R nakupovat v D :mrgreen:
Digital Roco - Multimaus
Ep.IV
forex

Příspěvekod look23 » ned 10 led, 2016 10:06 pm

vvitty píše:Co vás nutí nakupovat tam kde se tváří nepříjemně? Obchodů s tímto sortimentem je zrovna v Praze dost...

Odtajnili staré skladové zásoby a jinde už to nebylo k dostání ...
H0, ČSD epocha IV
look23

Příspěvekod forex » ned 10 led, 2016 11:09 pm

To je jeho taktika, schovat to, a az neco nekde neni,tak to vytahnout a popripade obcas nasponovat ceny........
Digital Roco - Multimaus
Ep.IV
forex

Příspěvekod loscarlos » stř 13 led, 2016 11:48 am

Já byl u Bena naposled před vánoci, chování v pohodě. I když tam už taky moc nenakupuji, spíš vyjímečně. Jo kde jsou ty časy, kdy tam pracoval p. Tichý, ještě U ledáren, s tím byla alespoň sranda. (myslím, že se tak jmenoval).
HO, epocha IV/V + ČSD/ČD. Nejprve analog a teď asi digitál ..... .
loscarlos

Příspěvekod fousek » stř 13 led, 2016 1:52 pm

Souhlasím. Když byli u ledáren, byli i levnější. A ten pán se opravdu jmenoval Tichý. U něj mě příjemně překvapilo, že si pamatoval zákazníky i jejich jména.
fousek

Příspěvekod Polabský » stř 13 led, 2016 4:49 pm

I já měl příjemné pocity z jednání pana Tichého. Držel slovo, byl vstřícný ochotný a ceny snad byly skutečně někde jinde.
Zato v současnosti chování paní soudružky vedoucí, to by člověk ......... (blijící smajlík)

Hezký den Všem.
Polabský

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci