www.vlacky.biz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

www.vlacky.biz

Příspěvekod Brejla » pát 07 srp, 2015 8:12 am

Máte někdo zkušenost s obchodem www.vlacky.biz? Nabídku mají celkem zajímavou, ale kolega mně sdělil, že zboží označené jako skladové většinou není k dispozici, komunikace mizerná a dodací lhůty ještě horší.
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: www.vlacky.biz

Příspěvekod greenery » pát 07 srp, 2015 9:58 am

Domluvil jsem bez problémů, vyzvedl osobně (je to někde směrem na Říčany). Komunikace skvělá, mohl jsem se pohrabat v krabicích. Není to klasický shop, takže s těmi skladovými zásobami to asi může být všelijaké. Každopádně, já byl spokojen. Kupoval jsem díly Vtr a Ztr, bývalého Vacka.
greenery
 
Příspěvky: 1058
Registrován: úte 04 pro, 2007 10:12 pm

Re: www.vlacky.biz

Příspěvekod fulda » pát 07 srp, 2015 10:19 am

Pepa Richtr chodívá na burzu, často k zastižení na plovárně v Kolovratech, nebo na pivu tamtéž a nebo v Benicích :)
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4851
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: www.vlacky.biz

Příspěvekod Ronoath » sob 08 srp, 2015 3:18 pm

Párkrát jsem si tam něco objednal.

Jednou to byly auta Igra a ČD 753.193 od Roca. Poslal mi to bez faktury, takže jsem se dva roky děsil, co se bude dít, až se mašina pokazí. Ale nezkazila se, takže dobrý. :)

Potom jsem objednával modrou 754 s bleskem - a poslal mi Najbrta. Reklamoval jsem to, ale mašinu jsem si nechal s tím, že mi dal slevu na další nákup.

Jinak občas objednávám kontejnery, stavebnice a takové věci. Zatím jsem tak 50:50, že zrovna mou vyhlídnutou věc má skladem, ale je s ním dobrá domluva a na maily reagoval rychle.

Takže takhle - mašinu bych od něj nevzal, ale vozy, stavebnice a podobnou drobotinu určitě.
H0, se zamračenými někde mezi roky 2001 - 2005 na Šumavě. V digitálu.
Uživatelský avatar
Ronoath
 
Příspěvky: 225
Registrován: úte 22 led, 2013 9:05 am
Bydliště: Prajzsko

Re: www.vlacky.biz

Příspěvekod MAREKHO » pon 10 srp, 2015 9:17 pm

Kdysi jsem tam koupil podbíječku HO, vše v pohodě ,přišla rychle... :D
ČD-V-;DCC-LENZ, PECO, PC.- PO 20.TI LETECH.
www.ModulyBrno.cz
Uživatelský avatar
MAREKHO
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 15 dub, 2008 8:14 pm
Bydliště: UHERČICE

Re: www.vlacky.biz

Příspěvekod petrh » ned 10 zář, 2017 1:41 pm

Tak jsem tam nakoupil. Meli auticka skladem. V den objednavky dosel email se symbolama, zaplatil jsem. V utery to majitel poslal v krabicce zabaleny. Postovny pro malou zasilku celkem ok. Posta to dodala, zbozi nerozbity. Vracet nebudu. Auticka vypadaji jak na fotkach. Pro moji potrebu ok, doporucuji.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků