rezinové modely

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: rezinové modely

Příspěvekod jihous » pát 03 lis, 2017 8:46 pm

chyba já to nedal celý : houser71@tiscali.cz, a moc díky za odezvu
jihous

Příspěvekod Edys » sob 04 lis, 2017 7:04 am

Stavím pro zábavu ne pro 100% věrohodnost. Zábava je to oč tu běží.
http://www.moje-vlacky.cz
Edys

Příspěvekod novk2007 » úte 07 lis, 2017 7:54 am

vperlik píše:Zdravím, mám dotaz, nedostal jste někdo z vás, prosím pěkně, v týdnu kolem 25.října od této firmy stavebnici "Remíza pro motorový vůz" ? Omylem, místo původně objednaných modulových čel ? Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s touto stavebnicí, pokud už nějaké jsou.
Jak jsem dopadl u této firmy já, vám sem napíšu, jen co na to budu mít trošku více času. Původně jsem to chtěl nechat plavat, ale když tady čtu předchozí příspěvky, tak cítím povinnost vás také informovat. Předem zatím jen prozradím, že s touto povedenou firmou to byl také můj první obchod a zcela jistě také poslední.

A co se ván tedy stalo s touto firmou je to horší než jsem měl já nebo lepší ?
novk2007

Příspěvekod vperlik » pát 10 lis, 2017 11:02 am

novk2007 píše:
vperlik píše:Zdravím, mám dotaz, nedostal jste někdo z vás, prosím pěkně, v týdnu kolem 25.října od této firmy stavebnici "Remíza pro motorový vůz" ? Omylem, místo původně objednaných modulových čel ? Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s touto stavebnicí, pokud už nějaké jsou.
Jak jsem dopadl u této firmy já, vám sem napíšu, jen co na to budu mít trošku více času. Původně jsem to chtěl nechat plavat, ale když tady čtu předchozí příspěvky, tak cítím povinnost vás také informovat. Předem zatím jen prozradím, že s touto povedenou firmou to byl také můj první obchod a zcela jistě také poslední.

A co se ván tedy stalo s touto firmou je to horší než jsem měl já nebo lepší ?

Omlouvám se za opožděnou reakci, ještě to není celé uzavřené, nicméně dopadl jsem tak, že nemám nic, přestože jsem zaplatil dopředu. Chybně dodané zboží (viz můj předešlý příspěvek) jsem na žádost obchodu zaslal na svoje náklady zpět a dodnes nemám ani objednanou stavebnici, ani peníze zpět. Jen špatnou zkušenost a přesvědčení, že od této firmy již nikdy nic. Kvalitu stavebnice tedy nemohu posoudil, nebylo mi to dopřáno. Jsem už starší člověk, něco pamatuji, mám zkušenosti s desítkami obchodů a burz u nás i v zahraničí, většinou vynikající, některé slabší, ale s tak arogantním a nestandardním chováním obchodníka jsem se ještě nesetkal. Že se stane občas chyba, je pochopitelné, ale každý by jistě následně očekával vstřícné a slušné jednání, aby se chyba co nejdříve napravila a zákazník dostal to co si objednal a zaplatil. Ano, je možné, že pokud má někdo to štěstí, že mu přijde to co si objednal a je s tím spokojen (resp. smířen), může být vše ok. Ale běda, když nastane jakýkoliv problém (a je jedno že vinou obchodu, zde i výrobce), okřídlené "náš zákazník, náš pán" tady rozhodně neplatí a pojem "omluva" zde neznají. Proto jsem se rozhodl, že v tomto případě zašlu podnět k prošetření na ČOI.

Edit: 10.11. Tak dnes mírný pokrok, byly mě vráceny na účet peníze, ale o 42 Kč méně, prý počítají svoje nejnižší poštovné, takže je nezajímá, kolik jsem za poštovné zaplatil já. Potom nevím, proč chtěli poslat potvrzení, kolik poštovné stálo. Na můj dotaz, proč jsem byl potrestán já, když se spletli oni, žádná odpověď.
Takže moje výsledná bilance s touto povedenou firmou od 16.října do 10.listopadu: zcela zbytečná komunikace, hromada ztraceného času, žádná stavebnice, - 42 Kč. A jak tady čtu příspěvek od kolegy, tak je postižen podobně. No, naštěstí je dostatek jiných firem a obchodů, kde si zákazníků váží. A ještě adresa obchodu: https://obchod.resinovemodely.cz/, v nadpisu vlákna to není přesně.
Naposledy upravil vperlik dne pát 10 lis, 2017 8:36 pm, celkově upraveno 2
ČSD H0, DCC, epocha IIIa-IVb
vperlik

Příspěvekod novk2007 » pát 10 lis, 2017 5:18 pm

Ajá jsem dneska napsal na jejich FB že jsem u této firmy koupil poprvé a naposled a dal jsem zde odkaz na tuto diskuzi . Avšak můj komentář byl blokovoný takže nešel vložit k jejich novince. Dneska příjdu z práce a mam email od Resinových modelů žeprý díly byly posílány kurýrem In Time a že se to vrátilo zpět .Před tím jsem však prosil Jestli by to bylo možné zaslat Českou poštou .Takže cca po 3 týdnech jsem dostal odpoved . A do tedka díly stále nejsou k dispozici . No už to řeším trošku jinak s firmou JM detail a ještě s jedním pánem . Ale co vím je to že do dubna si počkám na Rotundu od Atelier WEPE
novk2007

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci