JR Line - recenzia

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

JR Line - recenzia

Příspěvekod triton121 » pát 19 čer, 2015 9:04 pm

Neviem kam som mal umiestniť príspevok, až je vhodná téma tak prosím admina o presunutie ale nič som nenašiel. Po dlhšej dobre som znova navštívil predajňu JR Line v Bratislave na úvod by som ich pochválil, že sa naučili základnej slušnosti a to pozdraviť, keď príde zákazník, aspoň ten mladší predavač. Avšak tuna všetka pochvala končí ceny stále astronomické oproti predajniam v Trnave alebo v Žiline sú drahší asi o 20% (možno aj viac neviem), čo je pri vyšších sumách značný rozdiel. Pri menších sumách by som ten rozdiel oželel najmä keby som nemusel platiť poštovné resp. by som mal model hneď. Ale tá arogancia výsmech voči zákazníkom....si pamätám, že prišla jedna pani asi rok dozadu reklamovať model, že rezonuje...vyskúšali ho a reakcia ma zaskočila, že čo sa sťažuje veď motoráčik ide tak nech je spokojná a možno by to stačilo len premazať ale žiadna ochota a najmä výsmech, ktorý sklamal i mňa dnes a tak som sa rozhodol, že radšej počkám na model kým príde zo Žiliny. Pochvalu si zaslúžia modely od malosériových výrobcov, čo majú v ponuke ale úprimne, kto si môže dovoliť model za 800€? Určite dakto áno, ale tých ľudí je málinko možno pre nich je táto predajňa určená. Škoda len, že v Bratislave nieje väčšia konkurencia. Až si toto prečítajú predavači tak nech si vezmú ponaučenie a aj negatívna reklama je reklama :lol: :lol: :lol:
triton121
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 11 zář, 2011 1:44 pm

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků