Prodejna DOORZ v Žilině

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Prodejna DOORZ v Žilině

Příspěvekod Ossi » pát 30 lis, 2012 9:59 pm

Navštívil jsem tuto prodejnu během "KOPky" v Rajeckých Teplicích. Prodejna je asi půl kilometru od nádraží na hlavní třídě vedoucí k náměstí. Majitel obchodu pan Dobroň byl velice ochotný, kolegovi vyjmul z vitríny několik lokomotiv H0 a bez jediného problému mu je půjčil do ruky. Já byl překvapen vozidly, které již nejsou v ČR k dostání - např. vůz Res ČSD s bednami Kovona Lysá a Agroexport, který byl pouze na workshopu v Pečkách. Velice zajímavé jsou i slovy na některé zboží - m.j. jsem koupil žlutého Ragulina TLG od Roca za 99,99€.Návštěvu prodejny doporučuji, bez problému zde lze platit platební kartou. Kdo jede do Rajeckých Teplic na "KOPku, dodatkovou, dědkovskou" má možnost. Pan Dobroň vede i prodej přes Internet,stránky jsou přehledně sestavené, jeho adresa je model-shop.sk Bohužel tento způsob nákupu jsem neměl možnost vyzkoušet, na hotelu byla pomalá wi-fi síť. Navíc lze v této prodejně koupit i "žehličku" pro případný dámský doprovod; p. Dobroň má vedle modelářství prodejnu CD a DVD (ostatně přes ni je do modelářství přístup). Takže případné komentáře lze utlumit nějakou muzikou nebo filmem
Ossi
 
Příspěvky: 102
Registrován: ned 26 čer, 2011 1:16 pm
Bydliště: Kochánky, Mladoboleslavsko

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků