Prodejna Modely.biz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod konopaslik » pon 20 říj, 2008 7:41 am

Ten návod je super, šipky tomu dost pomáhaj.

Nicméně drobná poznámka ke komentářům k posledním dvěma fotkám - "...V jeho polovině se na světlech otočíte o 180°...". Na té křižovatce je, tuším, policejní kamera. Myslím, že za tuhle legrácku by byli ochotni poslat případnému otáčeči pozdrav...

Lepší je zajet na těch světlech do ulice vlevo a otočit se až někde v ní.
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Příspěvekod Hloubkar » pon 20 říj, 2008 10:04 am

2 Tomáš: Teda to čumím, co to tam máte za autobusy. Tady žádný čudlíky nemačkáme. Akorát by se měl zmášknout signalizační, když vystupuje někdo s kočárem.Jinak to funguje tak, že šofér zastaví, oveře prostřední a zadní dveře, když někdo leze předem, tak votevře i jemu,ale nikdo jinej nic nemačká. Já tam u vás bejt, tak asi stojím u dveří jako trubka :lol: :lol: Tyhle velkoměsta mě nějako nedělaj dobře. Zlatej les a pole :D :D
H0- měřítko králů! těm se to do hradu všechno krásně vejde
VI. epocha ČR Analog
Uživatelský avatar
Hloubkar
 
Příspěvky: 262
Registrován: pon 01 zář, 2008 4:10 am
Bydliště: Staré Čívice

Příspěvekod F. Placheta » pon 20 říj, 2008 10:06 am

Hloubkar píše:2 Tomáš: Teda to čumím, co to tam máte za autobusy. Tady žádný čudlíky nemačkáme. Akorát by se měl zmášknout signalizační, když vystupuje někdo s kočárem.Jinak to funguje tak, že šofér zastaví, oveře prostřední a zadní dveře, když někdo leze předem, tak votevře i jemu,ale nikdo jinej nic nemačká. Já tam u vás bejt, tak asi stojím u dveří jako trubka :lol: :lol: Tyhle velkoměsta mě nějako nedělaj dobře. Zlatej les a pole :D :D

Brno a velkomesto? :lol:
HO - Digital - CSD IV

www.kolejiste.wbs.cz
Uživatelský avatar
F. Placheta
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 21 led, 2007 8:04 am
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků