Zkušenosti s eshopem www.modelovazeleznice.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod George V. » úte 23 čer, 2009 9:23 am

Dneska ráno jsem objednávku u Modelova-zeleznice.eu pro dlouhou dodací dobu zrušil. Před chvilkou mi přišel E-mail o potvrzení storna s omluvou za nedodání zboží a neposkytnutí informací... Aspoň že tak...
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Příspěvekod diego.dan » úte 23 čer, 2009 5:46 pm

Zítra se podívám do kamenné prodejny v Děčíně,zda bude otevřená a pokud zjistím něco nového dám info sem.
Jinak mi jejich www normálně naběhlia žádné přesměrování neproběhlo(na www. masinky).
HO ZATÍM PLÁNUJI,OD 28.8.2009 ZÁČÍNÁM STAVĚT
diegovaho.blog.cz
GOTHIC FOREVER
Uživatelský avatar
diego.dan
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 08 dub, 2009 9:32 am
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Jarda H. » úte 23 čer, 2009 6:29 pm

diego.dan píše: ..... Jinak mi jejich www normálně naběhlia žádné přesměrování neproběhlo(na www. masinky).


Pokud naklepeš jejich původní stránky modelovazeleznice.cz, tak to skočí na mašinky :!: Ty jsi určitě klepal "nové" stránky s pomlčkou a koncovkou .eu ?!

Jinak sem samozřejmě dej info, co uvidíš a zjistíš přímo v DC :lol: :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod diego.dan » stř 24 čer, 2009 1:02 pm

Podle vyjáření prodavače,kamenná prodejna v Děčíně bude fungovat do 30.6. s avizovanou 30% slevou.Od července do společnosti vstupuje nový partner a postupně by se mělo vše konsolidovat.Na e-shopu nemá cenu momentálně dělat žádné objednávky,s největší pravděpodobností nebudou vykryty.
Doufám,že prodejna v Děčíně zůstane(prodavač nepotvrdil).Jinak momentální sortiment prodejny:kolejivo - dosti probrané,zůstávají některé speciálnější věci(angličani,symetrické).
vagóny a lokomotivy - celkem ucházející sortiment
příslušenství - moc jsem se nezajímal
krajina - celkem výběr,stromy,foliáže atd.
Ovšem celkem to mizí.Vzhledem k 30% slevě na vystavené zboží si myslím,kdo je zblízka a dojede si tak dobře nakoupí.Jenom pro příklad,koupil jsem si dnes 2 plošinové vozy Paov od Bramosu za 600,- celkem.Smrky Noch v balení 50ks(ty obyč) vyjde kus na 10,-.
Každopádně se tam ještě do konce měsíce zastavím a i když zatím začínám,tak třeba do stromů a případně kolejiva určitě něco vrazím.
HO ZATÍM PLÁNUJI,OD 28.8.2009 ZÁČÍNÁM STAVĚT
diegovaho.blog.cz
GOTHIC FOREVER
Uživatelský avatar
diego.dan
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 08 dub, 2009 9:32 am
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Jenda » pát 17 črc, 2009 2:31 pm

Tak dneska mě kontaktovala slečna z Modelová železnice už pod novým vlastníkem zda nadále chci objednané zboží, prodejna v Českých budějovicích se přemístila na Husovu třídu a bude nadále fungovat.
Jenda
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 02 zář, 2008 3:14 pm
Bydliště: u. Č.Budějovic

Příspěvekod TTmili » pát 17 črc, 2009 3:24 pm

Tak mě taky kontaktovali s tím že jestli chci tak si musím počkat na 2 výhybky takže to vypadá že se to začíná zase nějak rozbíhat.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod diego.dan » stř 12 srp, 2009 11:27 am

Dnes jsem se byl zase podívat v Děčíně.Už je normálně otevřeno.Sortiment zatím nic moc,na něco jsou slušné slevy,chce se to ptát.E-shop funguje.Měl bych svoji objednávku dostat do konce měsíce.
Jinak pro sběratele tam mají posledních pár kousků Wapek od Pika s nápisy "Mostecká uhelná" a ČSD + nákladní vagony ES/Vte ČSD.Prý to byla nějaká maloseriovka(cca 50ks).
HO ZATÍM PLÁNUJI,OD 28.8.2009 ZÁČÍNÁM STAVĚT
diegovaho.blog.cz
GOTHIC FOREVER
Uživatelský avatar
diego.dan
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 08 dub, 2009 9:32 am
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Martin.F » čtv 13 srp, 2009 8:51 pm

Tak mě už došli nějaký věci a lidi ochotní tak snad se dostanou na lepší úroveň než byl obchod předtím dobrý ceny ale ten čas dodání
Uživatelský avatar
Martin.F
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon 03 zář, 2007 2:21 pm
Bydliště: Znojmo

Příspěvekod George V. » pát 14 srp, 2009 4:32 am

...tak to já jim dopřeju nějaký čas ke zlepšení, než si od nich něco objednám. :) Docela mne zarazilo, že nepřevzali databázi původních zákazníků; asi o ně nemají zájem, zdá se. Nejde se mi tam přihlásit, takže si docela rozmyslím, než se znovu zaregistruju...
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pát 14 srp, 2009 8:15 am

George V. píše:...tak to já jim dopřeju nějaký čas ke zlepšení, než si od nich něco objednám. :) Docela mne zarazilo, že nepřevzali databázi původních zákazníků; asi o ně nemají zájem, ...


Tak tohle moc dobře nejde - viz zákon na ochranu osobních údajů :D
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Re: Zkušenosti s eshopem www.modelovazeleznice.cz

Příspěvekod George V. » sob 20 lis, 2010 12:10 pm

Tohle vypadá jako dejavu (viz kontakt):

http://www.modelove-kolejiste.eu

...ale stihli už také skončit.
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron