Internetové obchody

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Internetové obchody

Příspěvekod miroslav lengyel » ned 02 pro, 2012 12:01 pm

Jardo v pohodě,zatím jen nahlas přemýšlím :D Mám vícero tipů a teď mudruju do čeho skočit,protože já bych chtěl samozřejmě všechny :lol: ovšem to bych musel dnes večer ve Sportce rozbít bank :mrgreen: To víš,pořád mi chybí BR 03,17,18,24,38,41,43,54,86,94 :lol: :lol: :lol: :lol:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Jarda H. » ned 02 pro, 2012 3:37 pm

Jasně Míro :D ! Plány, představy a přání se nám rozchází s možnou realitou .... ale až dokoupíš ty modely, co se zmiňuješ :lol: budeš muset odkoupit byt sousedů a svůj "železniční" pokoj tak rozšířit.
Zpátky k problému - to řešení přes burzu mne napadlo mimochodem, ale třeba ten poptávaný model seženeš jinde snázeji, jiný shop nebo e-bay ?!
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Internetové obchody

Příspěvekod miroslav lengyel » ned 02 pro, 2012 4:06 pm

Jarda H. píše:Jasně Míro :D ! Plány, představy a přání se nám rozchází s možnou realitou .... ale až dokoupíš ty modely, co se zmiňuješ :lol: budeš muset odkoupit byt sousedů a svůj "železniční" pokoj tak rozšířit.
Zpátky k problému - to řešení přes burzu mne napadlo mimochodem, ale třeba ten poptávaný model seženeš jinde snázeji, jiný shop nebo e-bay ?!


Jardo nikde není psáno,že musí být všechny mašiny najednou na kolejišti :D Na druhou stranu,kdyby se mi povedlo zbavit se(dle mého soudu)těch zbytečných skříní :lol: tak by se dalo ještě stávající panel rozšířit. :mrgreen:
Co se mašiny týče,tak ona se dá sehnat samozřejmě i jinde,ovšem ve zvukové verzi bratru za cca 8000,-Kč jsem ji zatím nikde neviděl.Dá se splašit bez zvuku kolem 6000,-tisíc i méně,ale pak je zase problém čím ji ozvučit neboť na zvuk BR 17 alias S 10 jsem zatím nikde nenarazil,takže nezbývá než koupit ozvučenou nebo nic.No a ona mi trošku koliduje potvora s BR 18 potvůrka :D obě jsou to již mašiny,které se nevyrábí a hlavně jsou to obě ještě němky. :wink: No nic,třeba mi v pátek přijde na můj palmární účet malý obulus a bude po starostech. :mrgreen:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Internetové obchody

Příspěvekod FloP » ned 09 pro, 2012 10:27 am

Zdravím vás pánové,

vracím se na chvíli k tématu firmy Ben model - k "hybridnímu" digitálnímu setu Roco s párou 365.4 z roku 2008 - po dlouhé době diskuze (set objednán 30.10.) s firmou Ben a téměř ostrého vyjednávání o reklamaci mne tato firma nabídla dodání správného trafa 50VA místo dodaného 36VA a nových madel na lokomotivu, které byly - resp. jsou rezavé. Zajímavý obrat, zatím je jen přislíbeno a údajně objednáno u firmy Roco - uvidíme, jak se nakonec vše rozlouskne. Nicméně roztrpčení z rozdílu inzerovaného a skutečně dodaného zůstává, navíc i z reklamace s dlouhými průtahy a odmítání ze strany firmy Ben... nevím, jakou zkušenost mají ostatní - ne jen velká skupina nakupujících, ale i reklamujících modelářů s touto firmou...

Mějte se hezky, krásný druhý advent :-) pf
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: Internetové obchody

Příspěvekod FloP » sob 15 pro, 2012 11:19 am

Dobrý den pánové,

tak tento týden mi firma BEN skutečně dodala poškozené náhradní díly na páru 365.4 Roco a dodala i odpovídající trafo k setu. Za tento čin mohu pochválit, škoda jen, že nebyl dodán set od počátku tak, jak bylo avizováno...

Hezký třetí advent, pf
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: Internetové obchody

Příspěvekod miroslav lengyel » ned 17 úno, 2013 3:36 am

Zdravím pánové,nenakupujete někdo náhodou občas tady?
http://www.modellbahnshop-lippe.com/
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Dan Buchtela » ned 17 úno, 2013 8:40 pm

Ano, nakupuji. Fungují bez problémů...
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Internetové obchody

Příspěvekod miroslav lengyel » pon 18 úno, 2013 3:38 am

Pánové díky za kladné odpovědi, :D až nazraje čas,asi někoho z vás budu muset zmermomocnit. :lol:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Internetové obchody

Příspěvekod fousek » pon 18 úno, 2013 3:25 pm

Koukal jsem na stránky Ben-modelu. Prý se mají stěhovat k autobusovému nádraží Anděl. Nevíte, zda už fungují?
fousek
 
Příspěvky: 465
Registrován: sob 17 led, 2009 11:33 am
Bydliště: Praha

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Rudolf » pon 18 úno, 2013 3:41 pm

Pokud vím, k autobusovému nádraží se má z Černé růže stěhovat Zerba. Ale v sobotu tam ještě nic nebylo.

http://www.zerba.cz/
Uživatelský avatar
Rudolf
 
Příspěvky: 920
Registrován: ned 08 říj, 2006 11:10 am
Bydliště: Strakonice

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Mike » pon 18 úno, 2013 4:08 pm

H0 analog
Mike
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 31 pro, 2008 6:49 pm
Bydliště: Praha-západ

Re: Internetové obchody

Příspěvekod vmucha » pon 18 úno, 2013 4:42 pm

V pátek jsem byl v Černé růži a už tam byla prázdná cimra. Nebylo tam ani označení prodejny.
Doupovská dráha 2. epocha TT
vmucha
 
Příspěvky: 644
Registrován: stř 10 bře, 2010 11:42 am
Bydliště: Mšené-lázně

Re: Internetové obchody

Příspěvekod grexx » pon 13 led, 2014 11:18 am

Ahoj všem , jaký máte zkušenosti s tímto eshopem http://www.ecmodel.cz/ co se týče pladby předem, rychlosti dodání a komunikace s prodejcem? Dík
Uživatelský avatar
grexx
 
Příspěvky: 79
Registrován: pon 22 pro, 2008 7:02 pm
Bydliště: Kolín

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 13 led, 2014 12:36 pm

Platit předem převodem na účet (tzn bez možnosti platit kartou prostřednictvím platebního terminálu) je v dnešní době u nákupů přes e-shop totální blbost.
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Re: Internetové obchody

Příspěvekod loscarlos » pon 13 led, 2014 1:39 pm

ahoj,
nakupoval jsem tam přes eshop před časem motorák M140 od Tilliga ( jinde ho už neměli ) a v pohodě - vše. Tak snad se to nezměnilo.
HO, epocha IV/V + ČSD/ČD. Nejprve analog a teď asi digitál ..... .
Uživatelský avatar
loscarlos
 
Příspěvky: 407
Registrován: úte 23 úno, 2010 8:50 am
Bydliště: okr. Benešov

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků