Happy Model

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Happy Model

Příspěvekod Hugo » úte 15 kvě, 2012 7:28 am

Chci se podělit o zkušenosti s tímto e-shopem. Určitě svým příspěvkem neobjevím "Ameriku". Pravidelným zákazníkem nejsem, ale jsem s tímto obchodem maximálně spokojen. Poslední příklad: 10. 5. 2012 zboží z nabídky vybráno, 11. 5. 2012 avízo mailem, že zboží bylo odesláno a dne 14. 5. 2012 jsem balíček převzal na poště.
Hugo
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 02 říj, 2010 8:15 pm

Re: Happy Model

Příspěvekod Rudolf » úte 15 kvě, 2012 9:09 am

Ano, mohu potvrdit, velmi solidní obchod. Zboží si lze vyzvednout také v Praze na burze.
Uživatelský avatar
Rudolf
 
Příspěvky: 913
Registrován: ned 08 říj, 2006 11:10 am
Bydliště: Strakonice

Re: Happy Model

Příspěvekod BaWiS » úte 15 kvě, 2012 1:30 pm

Já jsem s nimi taky velmi spokojen. Ceny jsou celkem vysoké, takže málokdy tam něco koupím, a taky dodání je drahé, oproti jiným internetovým obchodům. Ale mají velký sortiment, mají zboží, které jiní neprodávají, líbí se mi široká nabídka doplňků - třeba potisky, stavebnice vagónů, atd..., hodně věcí je na skladě. A také prodávají modely Rietze a VK-modelle :) Jinak zboží vždy dodali rychle a bezproblémově. :wink:
Uživatelský avatar
BaWiS
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 27 lis, 2008 8:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Happy Model

Příspěvekod George V. » pát 18 kvě, 2012 9:37 am

BaWiS píše:Já jsem s nimi taky velmi spokojen. Ceny jsou celkem vysoké, takže málokdy tam něco koupím, a taky dodání je drahé, oproti jiným internetovým obchodům. Ale mají velký sortiment, mají zboží, které jiní neprodávají, líbí se mi široká nabídka doplňků - třeba potisky, stavebnice vagónů, atd..., hodně věcí je na skladě. A také prodávají modely Rietze a VK-modelle :) Jinak zboží vždy dodali rychle a bezproblémově. :wink:


Dodání je drahé? Od 2500,- (dříve už od 2000,-) útraty zdarma? Kdo jiný Ti to nabídne? Výhodou tohohle obchodu je, že toho mají hodně skladem a jejich stavy zboží jsou na webu poměrně aktuální.
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Re: Happy Model

Příspěvekod Michal Šuhajda » pát 18 kvě, 2012 10:42 am

Happy model není nová firma (obchod), ale bývalý Plzeňský Modeltrain.
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2379
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Re: Happy Model

Příspěvekod BaWiS » pát 18 kvě, 2012 5:56 pm

2 George V.: no 130 Kč č.poštou, když to stojí okolo 70 Kč mi přijde drahé. Např. třeba Modelyvláčků mají 95 Kč. Nerozebíral jsem tady slevy a pod.
Uživatelský avatar
BaWiS
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 27 lis, 2008 8:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Happy Model

Příspěvekod Petr Zatrepalek » ned 20 kvě, 2012 12:06 pm

BaWiS píše:2 George V.: no 130 Kč č.poštou, když to stojí okolo 70 Kč mi přijde drahé. Např. třeba Modelyvláčků mají 95 Kč. Nerozebíral jsem tady slevy a pod.



No když si spočítáš cenu krabic/obalů do čeho to balíš, cenu bublinkovky, lepicí pásky případně adresních štítků a jejich tisku a taky cenu benzínu za kterou to na poštu vozíš tak 70 kč je rozhodně málo...
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Re: Happy Model

Příspěvekod Vladimír_B » ned 20 kvě, 2012 5:38 pm

Petr Zatrepalek píše:
BaWiS píše:2 George V.: no 130 Kč č.poštou, když to stojí okolo 70 Kč mi přijde drahé. Např. třeba Modelyvláčků mají 95 Kč. Nerozebíral jsem tady slevy a pod.

No když si spočítáš cenu krabic/obalů do čeho to balíš, cenu bublinkovky, lepicí pásky případně adresních štítků a jejich tisku a taky cenu benzínu za kterou to na poštu vozíš tak 70 kč je rozhodně málo...

HM na poštu nechodí. Pošta i jiní (PPL+/-) si proto sami jezdí. To jen tak na okraj... :wink:
>H0< Nejde? To slovo neznám. :-)
Uživatelský avatar
Vladimír_B
 
Příspěvky: 1224
Registrován: ned 02 bře, 2008 6:57 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Happy Model

Příspěvekod vvitty » ned 20 kvě, 2012 6:45 pm

Ja tam vidim 110.- a ne 130.-, to jen na okraj ;-)

Zabalit zbozi (a modely zejmena) tak, aby zakaznik dostal od prepravce neposkozenou vec holt stoji nejaky cas a penize. :wink:
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Happy Model

Příspěvekod Houmr » pon 21 kvě, 2012 6:13 am

Poštovné neřeším, hlavně když je to kvalině zabalené, myslím že pár desítek korun navíc u drahých modelů vůbec nehraje žádnou roli, navíc pokud je prodejce takto rychlí s dodáním, tak je to paráda.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Re: Happy Model

Příspěvekod Vladimír_B » pon 25 čer, 2012 2:21 pm

Ahoj, né že bych chtěl panu jmenovci dělat reklamu, ale má "velký" výprodej (naproti přes ulici). "Velká" auta od Abrexu +/- 167-350 (žigul, 120, nová Oktávie...), vz. od Fleischmana, autíčka (př. skříňový Robur... 1/87) a nějaké kitařské stavebnice...

Tohel byl přehled z minulého týdne, takže se lescos mohlo změnit, ale třeba Roco rudý brýlofec H0 za trojku a jiné...
>H0< Nejde? To slovo neznám. :-)
Uživatelský avatar
Vladimír_B
 
Příspěvky: 1224
Registrován: ned 02 bře, 2008 6:57 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Happy Model

Příspěvekod petrh » čtv 05 led, 2017 7:17 pm

Dneska me obratem vyridili reklamaci vyhybky a na vlasni naklady mi poslali pplkem novou, ze si to s vyrobcem vyresi sami, aniz by cekali na jeho vyjadreni na reklamaci. Za me jednoznacne palec hore. Ne jen cenou ziv je clovek, ale tyto sluzby to jasne kompenzuji.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Happy Model

Příspěvekod Trainmaniak » ned 08 led, 2017 7:38 pm

Objednával jsem si v HM loko BR 119 Piko TT. Byla tam tehdy nejlevnější. Omylem mi zabalili a poslali Tauruse. Po zjištění jsem tam zavolal, rozumně jsme se domluvili, Tauruse jsem poslal zpět, přišla mi správná lokomotiva a byly dokonce přibaleny peníze za poštovné, které jsem na odeslání Tauruse vynaložil. Za mě také palec nahoru.
Uživatelský avatar
Trainmaniak
 
Příspěvky: 1460
Registrován: pát 13 lis, 2009 7:54 am


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků