Obchodní zástupci pro ČR

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Obchodní zástupci pro ČR

Příspěvekod zudenek » pát 13 led, 2012 10:08 pm

Koukám koukám tady se nám trh už narovnal. Doufám, že v TT to nedopadne stejně. :oops: Jeden dovozce a ostatní budou dealeři. A pak ještě české můj kamarád má známého,ten ti to sežene a jsme tak kde už jsme byli.

ZK
zudenek
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24 dub, 2010 7:29 pm
Bydliště: Plzeňská, Praha

Re: Obchodní zástupci pro ČR

Příspěvekod Dan Buchtela » pát 13 led, 2012 10:16 pm

zudenek píše:Koukám koukám tady se nám trh už narovnal. Doufám, že v TT to nedopadne stejně. :oops: Jeden dovozce a ostatní budou dealeři. A pak ještě české můj kamarád má známého,ten ti to sežene a jsme tak kde už jsme byli.
ZK

Nejsi Ty nějaký přemoudřelý?
Kde vidíš jednoho dovozce? Buď konkrétní?
Nebo si pleteš pojmy s dojmy (obchodní zástupce a dovozce není totéž, ale to, jak pevně doufám, jistě víš)?
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Obchodní zástupci pro ČR

Příspěvekod zudenek » pát 13 led, 2012 10:49 pm

Já reagoval na předešlou reakci George V na situaci v HO a kdybych věděl že se tě to tak dotkne tak bych to nedělal. Nikoho jsem nenapadal jen jsem si posteskl a o žádném zástupci tu nepadlo ani slovo a použil jsem špatné slovo dovozce. Omlouvám se ti.

ZK
zudenek
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24 dub, 2010 7:29 pm
Bydliště: Plzeňská, Praha

Re: Obchodní zástupci pro ČR

Příspěvekod Dan Buchtela » sob 14 led, 2012 5:58 am

Netřeba se omlouvat, já nejsem dotčen :-) Jen jsem Tvůj obecný postesk nepochopil. To je u nás takový národní sport tak nějak obecně naříkat. Neznaje tolik situaci v H0 jsem jen poprosil, abys byl konkrétní, pokud někde dominuje jeden dovozce. Děkuji za vysvětlení...
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Obchodní zástupci pro ČR

Příspěvekod George V. » sob 14 led, 2012 8:07 am

zudenek píše:Koukám koukám tady se nám trh už narovnal. Doufám, že v TT to nedopadne stejně. :oops: Jeden dovozce a ostatní budou dealeři. A pak ještě české můj kamarád má známého,ten ti to sežene a jsme tak kde už jsme byli.

ZK


...zatím to není tak hrozné (blíže http://www.roco.cc/haendler/haendlersuche.html), aby byl jen jeden dovozce, ale ta redukce se týkala i docela významných hráčů (mnozí byste byli překvapeni).
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků