VDV Modely

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

VDV Modely

Příspěvekod hellboy » čtv 29 zář, 2011 11:57 am

Jaké máte zkušenosti s tímto výrobcem? Zajímá mě kvalita zpracování modelů této firmy, dodací lhůty aj.
H0, IV. epocha, ČSD
Uživatelský avatar
hellboy
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 29 zář, 2011 11:19 am
Bydliště: Duchcov

Re: VDV Modely

Příspěvekod hummus » čtv 29 zář, 2011 3:51 pm

Kvalita modelů je slušná. Cena je podle mě vzhledem ke kvalitě trošku vyšší, ale zase se jedná o nejpřesnější provedení vozů provozovaných v ČSSR a ČR. Falls/Fads a Faccs/Sas jsou v tuto chvíli nejlepší modely na trhu. Eas je podle mě co se týče jízdních vlastností lepší od KMB a ROCO, ale zase vůz od VDV je o něco málo přesnější.
Modely které jsem si já koupil jsem měl doma do týdne.
HO - DCC, IVb
Uživatelský avatar
hummus
 
Příspěvky: 574
Registrován: pon 04 pro, 2006 8:13 am
Bydliště: Praha 9

Re: VDV Modely

Příspěvekod Dědek » sob 08 říj, 2011 7:52 pm

Kvalita modelů je dle mého názoru velmi dobrá. Vyrábějí i velmi pěkné stavebnice těchto vozů. Cena je naprosto adekvátní. U malého výrobce modelů nelze očekávat nižší ceny a ani je nelze rovnávat s cenami ROCO, PIKO atd. Velkovýrobci budou v tomto ohledu vždy ve výhodě. Dodací lhůta je různá, asi záleží na tom, kolik toho momentálně mají na práci. Vozy od VDV kupuji pravidelně. Některé mám doma za týden, na některé jsem čekal 14 dní i 3 týdny. Doporučuji si přečíst diskusi na jejich stránkách, je to zajímavé čtení o probíhající výrobě modelů i o termínech dodání objednávek modelů.
Viděl jsem prototyp jejich nového vozu Hadgs, je to lahůdka. Máme se na co těšit.
Dědek
 
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25 led, 2011 4:23 pm


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník