obchod Mašinky.cz [Kladno]

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod kvasha » stř 17 srp, 2011 8:28 am

Tak mám jednu aktuální zkušenost s tímto obchodem. Navzdory poměrně pozitivním ohlasům na jejich e-shop, jsem se až po objednání zboží dozvěděl, že bohužel již není k dispozici. Pravděpodobně prý proto, "že ho při prodeji zapomněli odepsat". Tímto, prosím, neberte tuto zprávu jako vysloveně negativní hodnocení, jen varování, že aktuálnost údajů o zboží skladem, je nutné brát s rezervou, nebo ověřovat. Ještě doplním, že se nejednalo o zboží, kterého se běžně v obchodech povalují desítky kusů, ale o poměrně specifické zboží, ještě k tomu zvlášť inzerované ...
H0 - digitál - RailCo 7.0 Gold - ep.V
kvasha
 
Příspěvky: 551
Registrován: pon 05 bře, 2007 2:16 pm
Bydliště: KLADNO, Ústí n.L.

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod miroslav lengyel » stř 17 srp, 2011 8:59 am

Taky se mi to stalo a nejen na tomto e-shopu :shock: Na druhou stranu,vzhledem k počtu položek se to dá pochopit,tím nechci nikoho omlouvat,ale někdy se holt zadaří. :D
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod fofros » stř 17 srp, 2011 9:11 am

Troufam si rict, ze masinky.cz pana Valtera, nemaji v ceskych luzich a hajich obdoby. Takto skveleho obchodnika tady nepotkate. System, jakym je zakaznik informovan o stavu objednavky je absolutne bezkonkurencni. A kdyz zbozi nemaji skladem, pres to, ze na strankach bylo avizovane, ze ano, tak pan Valter o tom ihned informuje a oznami za kolik dni je schopen zbozi objednat a dodat. Nakupuji tam hodne casto a nikdy nebyl zadny problem, kdykoliv nejeka cast objednavky byla vyrizena, ihned ji zaslal. Takze ja muzu urcite vsem vrele doporucit.

P.S. Mimo jine je velice ochotny a kdykoliv je mozno objednane zbozi pozmenit, ci stornovat a i pres to Vam bude podekovano za projevenou duveru.
Nejsem modelář, jsem jen mašinkář, snažící se znázornit železniční provoz ve velikosti H0.
fofros
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 17 lis, 2010 5:29 pm
Bydliště: Kopřivnice

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod kvasha » stř 17 srp, 2011 9:19 am

Díky za reakce, jsem rád, že i přes tuto událost, potvrzujete jeho spolehlivost. A doufám, že nezištně.
H0 - digitál - RailCo 7.0 Gold - ep.V
kvasha
 
Příspěvky: 551
Registrován: pon 05 bře, 2007 2:16 pm
Bydliště: KLADNO, Ústí n.L.

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod miroslav lengyel » stř 17 srp, 2011 12:11 pm

kvasha píše: A doufám, že nezištně.


No to jsem zapomněl zmínit,za každou dobrou recenzi nebo upozornění na tento obchod dostávám nejméně jednu mašinu zdarma dle vlastního výběru. :mrgreen:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod radekkrupka » stř 17 srp, 2011 12:35 pm

kvasha píše:Tak mám jednu aktuální zkušenost s tímto obchodem. Navzdory poměrně pozitivním ohlasům na jejich e-shop, jsem se až po objednání zboží dozvěděl, že bohužel již není k dispozici. Pravděpodobně prý proto, "že ho při prodeji zapomněli odepsat". Tímto, prosím, neberte tuto zprávu jako vysloveně negativní hodnocení, jen varování, že aktuálnost údajů o zboží skladem, je nutné brát s rezervou, nebo ověřovat. Ještě doplním, že se nejednalo o zboží, kterého se běžně v obchodech povalují desítky kusů, ale o poměrně specifické zboží, ještě k tomu zvlášť inzerované ...

To se stane každému eshopu. Já stejně, když něco objednávám odkudkoli, tam zavolám jestli to opravdu mají. Protože už se mi to párkrát stalo...
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod Tramvaj » stř 17 srp, 2011 4:30 pm

MAŠINKY CZ jsou opravdu výborný e shop.Sám tam už drahný čas objednávám.Kolega fofros to napsal velice výstižně,
mám úplně stejné zkušenosti.
HO-analog-ČSD 70-80 léta
Uživatelský avatar
Tramvaj
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 08 zář, 2009 4:42 pm
Bydliště: Pardubice

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod semza » stř 17 srp, 2011 5:16 pm

Souhlasím s výše uvedeným kladným hodnocením od všech zúčastněných - opravdu skvělý e-shop a každému ho mohu jen doporučit.

Petr
Stavba prvních modulů HO - trať 160
semza
 
Příspěvky: 275
Registrován: čtv 19 lis, 2009 5:19 am
Bydliště: Plzeň - město

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod male zvire » stř 17 srp, 2011 6:46 pm

Tak nevim jestli ma cenu k te spouste pozitivnich ohlasu pridavat dalsi, ale kdyz za ne miroslav lengyel dostava masinky, tak proc mu nerozsirit vozovy park...? : D

Na nakupuju prakticky uz jenom na masinkach. Pozitivni ohlasy mohu jenom potvrdit.
Nejvyšší forma života je člověk. Nejnižší formou života je člověk který si hraje s vláčky.Holly
Uživatelský avatar
male zvire
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 08 zář, 2010 4:35 pm

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod flopik » čtv 01 zář, 2011 12:26 pm

- já můžu taky potvrdit, že jde o skvělý obchod a jezdím tam rád. Z Prahy jste tam hned a navíc mají na proti skvělý kebap :P
Po předchozí domluvě jsem dokonce mohl vyměnit zakoupenou výhybku (v původním obale) za jinou, která mi pasovala do nového plánu kolejiště a nebo odkoupení neporušené stavebnice budov. To by byl u jiných obchodů určitě problém.

Takže doporučuju :!:
[ H0 | ČSD III-IV epocha | digitál ]
Uživatelský avatar
flopik
 
Příspěvky: 102
Registrován: ned 08 lis, 2009 3:01 pm

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod proky1 » čtv 01 zář, 2011 1:50 pm

Taky doporučuji kebab již skrachoval :evil:
proky1
 
Příspěvky: 74
Registrován: pát 18 čer, 2010 9:49 pm
Bydliště: Stochov

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod Petr Zatrepalek » ned 25 zář, 2011 11:28 am

Ac nerad, musím napsat hodně negativní postřeh - v jiném vláknu tohoto fora pod názvem "kafemlejnek" se diskutuje zprasený model této mašinky, nabízený zmíněným e-shopem - http://www.masinky.cz/produkt/11191-H0- ... /index.htm

Zanechal jsem na e-shopu svůj negativní komentář k tomuto modelu (můžete si jej přečíst i v rámci vlákna kafemlejnek), od toho konec konců i možnost komentování modelů je určena, že. Bez jakéhokoliv upozornění byl nejen můj komentář odstraněn, zmizela však i jakákoliv možnost komentování tohoto modelu na tomto e-shopu vůbec!! Zajímavé je, že k ostatním modelům se vyjadřovat můžete. Jisté však je, že jakýkoliv negativní komentář bude určitě také posléze odstraněn! Takže opět důkaz serioznosti obchodníka - u mně naprosto díky tomuto přístupu odvařeného!!! Místo odpovědi na kritiku vše smazat - inu také řešení.... Ale jak pro koho!
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod radula63 » pon 26 zář, 2011 9:54 am

Petře Zatřepálku
Tak jsem zkusil dát na mašinky.cz taky negativitu - včera před půlnocí - dnes ihned smazáno!!! Což svědčí o NEserióznosti tohoto obchodu.
http://www.masinky.cz/produkt/10497-H0- ... /index.htm - dal jsem na všechny 3 varianty stejný komentář - mašinky.cz opět klamou zákazníka!!! - bejček má osvětlení žluté a ne bílé a hnány jsou 4 nápravy - z toho 3 přímo a 1 spřažená (4.náprava).

Opět jsem dal komentáře!
Pozor - Zase mažou negativa a upozornění!!!
Opravte si údaje!! Klamete zákazníky!! Osvětlení je žluté barvy, hnané 3 nápravy přímo a čtvrtá spřažená!!!
moc dobře to vím, jelikož jsem zaměstnancem výrobce.
Pokud toto opět smažete, svedčí o vasí NEserióznosti.

Jsem zvědav jak dlouho to tam vydrží. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1308
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod dnovy » pon 26 zář, 2011 2:50 pm

Vážený kolego,

to co jste tam ale dal není negativní komentář ale napadání. Osobně pana Valtra znám jen po telefonu a mailu ale dost jsem od něj odebral a vždy se zachoval serioně.A to jsem s ním řešil i podobné průsery jako VlackyTT - Houfkovi. Když ale někdo záměrně dá osočení z neserioznosti tak se nedivím že se to smaže. Já bych to udělal taky. Když už jste chtěl testovat objektivitu diskuse tak jste měl napsat že data jsou špatně uvedena a že je to tak a tak..Pak by jste viděl zda to opravil nebo ne a mohl dělat soudy. Každý prodejce má občas nějakou reklamaci a mě ji vždy vyřídil jak nejlíp mohl.

S pozdravem

David Nový

p.s. nejsem jeho zaměstanec ani obhájce, ale v poslední době mi připadne že se dělá nějaká kampan proti němu... I já jsem tady kritizoval kafemlejnka jukněte do historie , takže mě snad nemůže nikdo obvinit z jednostrannosti
dnovy
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 29 lis, 2009 12:13 pm
Bydliště: Prostějov

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod hummus » pon 26 zář, 2011 4:58 pm

Tak negativni komentáře jsou zpět.
HO - DCC, IVb
Uživatelský avatar
hummus
 
Příspěvky: 575
Registrován: pon 04 pro, 2006 8:13 am
Bydliště: Praha 9

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků