obchod Mašinky.cz [Kladno]

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod radula63 » pon 26 zář, 2011 6:54 pm

Nejspíše došlo k nedorozumnění. Jednak moje naštvanost, že se mažou negativa a blokují se komentáře - viz. případ a kafemlejnkem, kde administrátor stránek mašinky.cz radši vyměnil fotky a zablokoval diskuzi!!! Na straně druhé chci aby zákazníci byli dobře informováni. Pokud moje reakce někoho "zvedla ze židle" tak se omlouvám. Sám nemám důvod dělat útoky. To, že jsem zaměstnancem fi. která vyrábí modely mám i ve svém nicku - kolonka zaměstnání. Nikdy jsem se tím netajil a pokud píšu někam svoje příspěvky, tak to dělám dle svého vlastního názoru. Co se týče "bejčků", tak si trvám na svém tvrzení o špatné formulaci ne stránkách mašinky.cz!!! Světla žlutá, hnané nápravy 4!!!
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1308
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod Sniper » pát 30 zář, 2011 7:56 pm

Ja muzu jenom potvrdit to co tu predemnou psalo nekolik dalsich osob a to jest ze me jednani pana Valtera hodne prijemne prekvapilo co se serioznosti tyce.

Neuvedomil jsem si ze dnes stale probiha vystava a chtel jsem se zeptat na stav me objednavky. Pan Valter mi to "vytipnul" ... zacal jsem mit dojem ze jsem neudelal dobre nicmene asi tak za 5 minut mi zvoni telefon a v nem mi pan Valter vysvetluje ze se omlouva ale ze je na vystave a ze mi nemohl vzit telefon a jak mi muze pomoci. zeptal jsem se ho na dodavku na moje jmeno a co bylo obednano a on mi odpovedel ze vse je jiz odeslano a ze hned jak se vecer dostane k PC tak ze mi posle vyrozumeni jak to vypada s obednavkou. a opravdu cca ve 21:30 mi od pana Valtera prisel email s odpovedi na muj dotaz.

takze za me muzu jen a jen doporucit. Priste zase nakoupim tam.
se štítem, nebo na něm.
Sniper
 
Příspěvky: 60
Registrován: pon 27 črc, 2009 6:01 pm

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod cernos » sob 01 říj, 2011 7:18 pm

Masinky.cz a modelyvlacku.cz patří mezi moje nej eshopy. S panem Valterem (masinky) i panem Buršíkem (modelyvlacku) jsem maximalně spokojenej. Výborná komunikace a rychlý dodávky. Výměna zboží rovněž na jedničku...
Naposledy upravil cernos dne sob 31 pro, 2011 11:36 am, celkově upraveno 1
železničním modelářem od roku 2011 - TT, DCC
cernos
 
Příspěvky: 388
Registrován: stř 09 úno, 2011 6:09 am
Bydliště: Prachatice

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod Franky » pát 30 pro, 2011 4:02 pm

Historicky 3 objednávky a 100% spokojenost s rychlostí a komunikací. U zboží na objednávku předpokládaná doba dodržena.Takhle si to něják představuju. Jen tak dále! :)
Uživatelský avatar
Franky
 
Příspěvky: 315
Registrován: pát 09 pro, 2011 12:03 pm
Bydliště: Praha - Vršovice

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod petrp » pát 17 bře, 2023 5:55 am

Koupil jsem tady model loko s popisem "zvuk Jacek". Zvuk byl originál z fabriky. S panem Smutkem jsem si to musel pořešit (přirozeně za další náklady) sám.
Když jsem na to pana Valtera upozornil, dočka jsem se odpovědi "je tam nový 16 bit zvuk od Zima. Je mnohem lepší než Jacek".
petrp
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 06 úno, 2023 6:32 pm

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod JaroHo » pát 17 bře, 2023 11:25 am

Mě překvapuje hlavně jednání kupujícího, který mohl odstoupit od smlouvy. Mám s obchodem zkušenost, a to dobrou.
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1430
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod Jirkátor » sob 18 bře, 2023 2:28 pm

Špatná zkušenost s tímto obchodem mne překvapuje. Kupoval jsem zde opakovaně a až na jednu reklamaci (Kocour od MTB) jsem neměl sebemenší problém. A za ten přepólovaný motor pan Valter vážně nemohl a postavil se k tomu jako poctivý obchodník.
Tohle stavím já: viewtopic.php?f=1&t=12586
Uživatelský avatar
Jirkátor
 
Příspěvky: 1038
Registrován: stř 01 led, 2020 11:09 am
Bydliště: Veselí nad Lužnicí

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod miroslav lengyel » sob 18 bře, 2023 4:25 pm

Také jsem nikdy neměl problém. Tedy, teď naposledy osvětlení od STE, ale to bylo mrtvé už z výroby.
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod vvitty » sob 18 bře, 2023 5:34 pm

petrp píše:Koupil jsem tady model loko s popisem "zvuk Jacek". Zvuk byl originál z fabriky. S panem Smutkem jsem si to musel pořešit (přirozeně za další náklady) sám.
Když jsem na to pana Valtera upozornil, dočka jsem se odpovědi "je tam nový 16 bit zvuk od Zima. Je mnohem lepší než Jacek".


A co je za problem model zabalit, poslat zpet a poridit jinde ?
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: obchod Mašinky.cz [Kladno]

Příspěvekod sPy-Ro » ned 19 bře, 2023 2:54 pm

vvitty píše:A co je za problem model zabalit, poslat zpet a poridit jinde ?


To by pak nešlo si stěžovat tady...
sPy-Ro
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 11 led, 2014 11:08 am

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků