vlaciky.eu a Vaše skúsenosti

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

vlaciky.eu a Vaše skúsenosti

Příspěvekod Rizoto » pát 29 dub, 2011 7:01 pm

V internetovom obchode www.vlaciky.eu som si objednal tovar 23. 11. 2010. Nič zvláštne iba lepty od Hekttora ktoré v tom čase mali na sklade u Hekttora. Zasielka mi prišla až včera čo je 29.4.2011 tj 6. mesiacov po objednavke. Aj to som musel objednavku urgovať asi 3 krát. Prvy krat asi po mesiaci ale boli vianočne sviatky tak mi odpisal neskor že vraj bude tovar až vo februari. Potom som sa pytal v marci či už ma všetko na sklade dostal som odpoved že všetko ma a posledny krat asi pred 2 tyždnami.
Bola to moja druha objednavka v tomto obchode, pri prvej som tovar dostal asi po mesiaci ale bez danoveho dokladu. Pomyslel som si asi zabudol priložiť. Ale ked som otvorit včera obalku a znova tam nebol danovy doklad tak to asi nahoda nebude.
Aké sú Vaše skúsenosti s týmto obchodom. Mam iba smolu ale ako to bolo s Vašimi objednavkami?
Uživatelský avatar
Rizoto
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned 29 lis, 2009 10:18 am
Bydliště: Orava, Slovensko

Re: vlaciky.eu a Vaše skúsenosti

Příspěvekod caruso82 » úte 03 kvě, 2011 11:24 am

ja som si chcel cez ten eshop asi pred polrokom objednať lepty od Třmínka, ale predajca bol po maili značne neochotný a začal mi na dodanie dávať také časové lehoty, že som si veci radšej objednal priamo u výrobcu, prišlo to po cca dvoch týždňoch takže neľutujem. Inak s nimi skúsenosti nemám.
caruso82
 
Příspěvky: 93
Registrován: pon 07 črc, 2008 9:45 am


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků