Bazar modelové železnice

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Bazar modelové železnice

Příspěvekod fillipho » čtv 21 říj, 2010 7:36 pm

Zdravím,
rád bych se Vás všech zeptal zda máte někdo nějakou zkušenost s tímto bazarem: http://www.bazarmodelovezeleznice.cz ? Jeden můj kamarád, někde ani nevím kde a jak vyštoural tento odkaz a zaslal mi ho mailem. Díky za případné rady a informace :wink:
H0 III-IV epocha v DR - stará produkce PIKO a GUTZOLD - analog
H0 IV epocha v ČSD - DCC
Uživatelský avatar
fillipho
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř 07 říj, 2009 2:14 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod boy.rough » sob 23 říj, 2010 9:54 am

Ahoj,
zkušenosti s tímto obchodem - bazarem nemám. Ale tento člověk, který je tam uveden, velmi často obchoduje na modelbazaru pod nickem malin horsky, nebo tak nějak. Jinak díky za odkaz, pro mě velmi zajímavé :) .
Ahoj, Olda.
Jezdím na účkách (asi poslední mohykán???) a nemám s nimi problém.
boy.rough
 
Příspěvky: 620
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Jarda H. » sob 23 říj, 2010 12:42 pm

boy.rough píše: ..... tento člověk, který je tam uveden, velmi často obchoduje na modelbazaru pod nickem malin horsky, nebo tak nějak. Jinak díky za odkaz, pro mě velmi zajímavé ....


Ano Oldo, máš správný postřeh, malin horský mívá na modelbazaru inzeráty o prodeji dost dlouho (takže předpokládám, že co zaplatíš, to pošle :lol: ). Z druhé strany nabízené modely (respektive drtivá většina z nich) v TT měřítku od BTTB jsou na můj vkus cenově dost vysoko :wink: Nepopírám ale, že se tam dá něco málo najít za výhodnou cenu ....
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod fillipho » sob 23 říj, 2010 5:07 pm

Aha já si ale také říkal, že mi to něco říká, tak jsem hledal v paměti a už vím :idea:, ale znám ho z aukra podle nicku loko depo, které má uvedený pod jménem, na tom bazaru :D , zde je odkaz na aukro: http://im.aukro.cz/show_user.php?search=loko-depo, tak že jak říká Jarda H. tak fakt posílá :D
H0 III-IV epocha v DR - stará produkce PIKO a GUTZOLD - analog
H0 IV epocha v ČSD - DCC
Uživatelský avatar
fillipho
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř 07 říj, 2009 2:14 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Tomáš » sob 18 pro, 2010 10:10 am

Je sice chválihodné,že posílá.....ale TY CENY :shock: :shock: :shock: já koukal jen na vagonky,ale za starej BTTB Es vagon dát 140kč je hard....kdy to bylo do 100kč tak ok,ale tohle je fakt síla.
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Colonel32 » pon 20 pro, 2010 11:45 pm

No tak je to drahé. Zase můžeš být rád, že má docela široký sortiment. Když něco sháním, taky mám radši dražší obchod, který zboží má, než levný, který ho nemá.
Colonel32
 
Příspěvky: 862
Registrován: čtv 24 pro, 2009 12:43 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod petrh » úte 21 pro, 2010 7:15 am

ja jsem asi jkonzerva, ale nerad kupuju drahy veci z bazaru...
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod fillipho » ned 26 pro, 2010 9:06 am

Tak já bohužel nevím jak se ceny pohybují v sekci TT od různých výrobců, ale u HO si myslím, že jsou ceny přijatelné.......když vidím, za kolik prodávají jedinci na aukru, tak tyhle ceny jsou dosti slušné :wink: Tohle je ale věc názoru a ten má každý jiný.....
H0 III-IV epocha v DR - stará produkce PIKO a GUTZOLD - analog
H0 IV epocha v ČSD - DCC
Uživatelský avatar
fillipho
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř 07 říj, 2009 2:14 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod PeZ » pon 14 úno, 2011 10:26 pm

V bazaru modelove zeleznice jsem 2x nakupoval. Zbozi prislo rychle a v poradku. Vybiral jsem prakticky nove veci. Je mozne platit i dobirkou, co kolikrat na Aukru je problem.
PeZ
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 14 úno, 2011 10:13 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod saman55 » stř 16 úno, 2011 6:36 pm

Zdravím
já jsem od něj nakupoval pokud ještě neměl obchod a taky vše bylo v pořádku a rychlé.Kolikrát nečekal ani až se mu objeví peníze na účtu a stačilo mu poslat doklad o platbě.Je z Mostu.
saman55
saman55
 
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 07 říj, 2010 1:35 pm
Bydliště: Žihle - Plzeň sever

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod pekl024 » čtv 17 úno, 2011 7:03 pm

Mám jen samé dobré zkušenosti.
Petr
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Mroj » pát 05 srp, 2011 5:32 pm

Zrovna sem tam teď nakoupil nějaké koleje, vagónky a mašinku a přišlo to do pěti dnů a zatím sem se vším plně spokojen. Výhoda je, že při nákupu na 2000 neplatíte žádné poštovní poplatky, jen cenu zboží a ceny se mi naopak zdají velice přijatelné, oproti novým produktům se to vůbec nedá srovnávat a u takového vagónku v dobrém stavu se rozdíl ani nepozná. Znáte snad jiný online bazar s vláčky? Napište.
Uživatelský avatar
Mroj
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 05 srp, 2011 5:29 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Tomáš » sob 06 srp, 2011 9:08 am

Mroj píše: oproti novým produktům se to vůbec nedá srovnávat a u takového vagónku v dobrém stavu se rozdíl ani nepozná. Znáte snad jiný online bazar s vláčky? Napište.

:shock:
Nechci se tě nijak dotknout,ale tos v ruce asi nikdy neměl NOVÝ vagon ze součastné produkce.Pokud budu uvažovat tak,že budu vagon používat k ježdění,určitě ho osadím kovovými koly,eventuelně doplním ložiska PEHO,vyměním spřáhla.Pokud ještě doplním kinematiku,jsem už na ceně blížící se novému vagonu.Proto se mi zdá,že koupit např. starou "Esku" nebo "Zetku" kolem 200kč je neadekvátní.Ale to je jen můj názor.
O lokomotivách ani nemluvě
Další bazar např.zde občas se dá ulovit dobrý kup
http://inzerce.modelbazar.cz/zeleznicni-model/
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Mroj » sob 06 srp, 2011 9:18 am

Nejsem profík a mám pouze koleje a vláčky starší výroby, takže aby mi to všecko k sobě pasovalo, preferuju hlavně bazary. Většinou stačí pouze očistit kolečka, podomácku poštelovat spřáhla a hlavně že to jezdí. Za cca stovku za vagónek je to pohoda. :)
Uživatelský avatar
Mroj
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 05 srp, 2011 5:29 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Tomáš » sob 06 srp, 2011 10:34 am

Mroj píše:Nejsem profík a mám pouze koleje a vláčky starší výroby, takže aby mi to všecko k sobě pasovalo, preferuju hlavně bazary. Většinou stačí pouze očistit kolečka, podomácku poštelovat spřáhla a hlavně že to jezdí. Za cca stovku za vagónek je to pohoda. :)


Tak to pak ano.A pokud se bavíme o ceně kolem stovky...já tam ale vidím i ceny nad kterými pouze kroutím hlavou :D
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků