Bazar modelové železnice

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Mroj » sob 06 srp, 2011 10:49 am

Kdo tě nutí vybírat si to nejdražší? Já si to seřadil a vybral ty nejhezčí "levné" věci v nejzachovalejším stavu a za cca 2000 mám šest vagónků včetně svítící lokotky Roco a fúru kolejí. 8)
Uživatelský avatar
Mroj
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 05 srp, 2011 5:29 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod jakdus » pát 12 srp, 2011 4:58 pm

Koupil jsem od něja za cca 2000,- . Pěji pouze chválu a nic jiného, vždycky vše přišlo bez jakýchkoliv problémů. Jsem rád že aspoň někdo má ofiko bazar železnice za normál ceny. Aukro je někdy zbytečně přemrštěné, na modelbazar dle ohlasů unterwasermani. S názory lepší Roco vagony a nikdy starší produkci nekupovat nesouhlasím. Každý na ně nemá peníze protože vždy je cca min. 3- krát dražší a mne jako asi spoustě dalším to na ježdění popř. hraní s dětmi bohatě stačí. A do dsikuze jsen se zapojil, protože právě hledám tu wwww s bazarem.
Opět znovu tentokrát na kolejích s podložím a jako vždy TT. Hraju si se syny,složitosti potom.
Uživatelský avatar
jakdus
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 31 pro, 2008 8:11 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Tomáš » pát 12 srp, 2011 5:39 pm

jakdus píše: S názory lepší Roco vagony a nikdy starší produkci nekupovat nesouhlasím. Každý na ně nemá peníze protože vždy je cca min. 3- krát dražší a mne jako asi spoustě dalším to na ježdění popř. hraní s dětmi bohatě stačí. A do dsikuze jsen se zapojil, protože právě hledám tu wwww s bazarem.


Pokud narážíš na můj názor,asi jsi můj výklad špatně pochopil.Nikomu nevnucuji aby kupoval nové vozy.Sám je taky nemám,protože zas tolik nevydělám bych si je mohl dovolit.Ovšem mi připadne divné si koupit "starý vagon" někdy i 30let za cenu kolem 200kč.Beru to tak,že první vozy jsem kupoval kolem 20kčs,tak nemužou dneska po 20ti a více letech stát,bez jakýchkoliv uprav tolik kolik stojí.Pokud si na nich provedu ty "nejzákladnější" úpravy jako kovová kola a nová spřáhla,jsem na ceně už totálně mimo.Pak už je otázkou zda-li nenašetřit na vozy nové.Je to stejný jako když se š120 prodávala za 60tis a já bych za ní dneska chtěl 10tis.Takže můj názor,je ten,že vozy by se měly pohybovat kolem 60-80kč max 150kč (za klenoty).
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Mroj » pát 12 srp, 2011 9:32 pm

Jo s těma cenama je to pravdu, ale jinak plně souhlasím s jakdusem. Někdo holt má všecko ohledně vláčků starší výroby a taky to pěkně jezdí. Ne každý potřebuje kovová kolečka a nová spřáhla. ;-) Naopak jsem tam koupil jeden novší vagónek Fleischmann a musel jsem si spřáhla předělávat na stará a nestálo mě to ani Korunu, stačilo pohledat v náhradních dílech, kus drátku a trochu zručnosti. ;-)
Uživatelský avatar
Mroj
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 05 srp, 2011 5:29 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod miroslav lengyel » sob 13 srp, 2011 12:22 am

Mohu-li se zeptati,proč jsi předělával respektive co,na tom vagónku od Fleische?Pokud jsi tam měl spřáhlo FLM Profi,pak ho stačí vyměnit za klasické očkové.Vycvakneš původní,zacvakneš s očkem a je hotovo.Míra

http://www.roco.cc/produkteshop/uebersi ... mlpfe.html
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Mroj » sob 13 srp, 2011 12:47 pm

No tak aby mi to šlo ke zbytku, všude mám třmínkový spřáhla (jak si poslal obrázek). Nevím jak se tomu nadává tomu co tam bylo, ale byly to takový kleštičky zestrany a nevypadalo že by se to bez ulomení dalo nějak oddělat. Ale moje úprava funguje a jsem spokojen. ;-)
Uživatelský avatar
Mroj
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 05 srp, 2011 5:29 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod miroslav lengyel » sob 13 srp, 2011 5:21 pm

H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Mroj » sob 13 srp, 2011 6:54 pm

Aha, tak to je to druhý, ale netušil jsem že to půjde nějak šikovně oddělat. :)
Uživatelský avatar
Mroj
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 05 srp, 2011 5:29 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod IvoN » stř 17 srp, 2011 6:18 pm

Zdravím,
v tomhle bazaru sem kupoval mašinku E69 a trafo F2.
Všechno bylo dodáno v takovém stavu jaký byl garantován.
Stímhle bazarem jsem hodně spokojený.
Starší kousky v dobrém stavu jsou moc krásné a zavánějí nostalgií :lol:
Tak se nebojte a vzhůru do minulosti :lol:
IN
Uživatelský avatar
IvoN
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 16 srp, 2011 1:15 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod novk2007 » stř 08 kvě, 2013 11:46 am

Zdravim . ano mam zkusenosti. Koupil jsem tam celkem 4 masinky . dodani v naprostem poradku ,ale bohuzel musim souhlasit s tim ze ceny jsou celkem vysoke. :)
novk2007
 
Příspěvky: 808
Registrován: ned 23 říj, 2011 6:58 am

Bazar modelové železnice

Příspěvekod Hugo » úte 02 pro, 2014 12:21 pm

1. 12. 2014 v 10:00 hod. zboží objednáno, zadán příkaz k platbě. Odpoledne zaslán od pana Horského mail o předání zásilky k přepravě a 2. 12. 2014 v 12:30 hod. fyzicky doručeno zásilkovou službou. Takže za mně palec nahoru.
Hugo
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 02 říj, 2010 8:15 pm

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Barbucha » ned 07 pro, 2014 8:49 pm

Potvrzuji bezvadné jednání. Jednu věc jsem kupoval k naprosté spokojenosti. Ceny bych neřešil, to je otázka ochoty zaplatit za určitou věc. To si člověk může zvolit. Ale servis je perfektní.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Brejla » sob 01 srp, 2015 1:28 pm

Nakoupil jsem tam už mnohokrát a vždy naprostá spokojenost. V porovnání s bazary u jiných prodejců jsou i ceny mnohem nižší.
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Trainmaniak » sob 01 srp, 2015 6:43 pm

No nevím, ale třebas zde píše: Poškození - ne, Chybějící díly - ne.
http://www.bazarvlacky.cz/Parni-lokomot ... -d1693.htm
Ale je ulomen kus rámu vpředu a chybí všechny nárazníky, což považuji za nepřehlédnutelné.
Uživatelský avatar
Trainmaniak
 
Příspěvky: 1463
Registrován: pát 13 lis, 2009 7:54 am

Re: Bazar modelové železnice

Příspěvekod Barbucha » sob 01 srp, 2015 8:05 pm

Nojo, proletěl jsem H0 a už to fakt není, jak bývalo. Evidentně chybějící díly u některých vozů jsou "přehlédnuty". Člověk ani nemusí vědět, jak má vůz vypadat, stačí díry bez dílů a podobně.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků