Bramos

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Bramos

Příspěvekod 123ps » stř 23 kvě, 2007 4:39 am

Protože jsou momentálně modely od Bramosu v e-shopech nedosažitelné a dodávky nejisté a já je sakra chci, zavolal jsem přímo do firmy a byl jsem ubezpečen, že výroba jede dál, jen termínově je vše zpožděno oproti udávaným termínům o cca. 14 dní. Objednal jsem přímo Vtr, Zagks(Ra), Uah/Ra - UZ a za cca. 2 - 3 měsíce Vám sdělím, jak jsem pochodil.
Uživatelský avatar
123ps
 
Příspěvky: 164
Registrován: stř 01 lis, 2006 12:10 pm
Bydliště: Přerov

bramos

Příspěvekod Kocmik » stř 23 kvě, 2007 12:41 pm

Nic si z toho nedělej, jsem na tom stejně. Už delší dobu mám objednanou maketu 810+Blm a stále nic :?
Kocmik
 
Příspěvky: 43
Registrován: stř 06 pro, 2006 5:45 am
Bydliště: Trutnov/Dvůr Králové

Příspěvekod 123ps » čtv 24 kvě, 2007 4:42 am

Máš objednáno přímo u Bramosu ? ? A jak dlouho ? ?
Uživatelský avatar
123ps
 
Příspěvky: 164
Registrován: stř 01 lis, 2006 12:10 pm
Bydliště: Přerov

Re: Bramos

Příspěvekod Jan Jirásek » čtv 24 kvě, 2007 6:20 pm

123ps píše:Protože jsou momentálně modely od Bramosu v e-shopech nedosažitelné a dodávky nejisté a já je sakra chci, zavolal jsem přímo do firmy a byl jsem ubezpečen, že výroba jede dál, jen termínově je vše zpožděno oproti udávaným termínům o cca. 14 dní. Objednal jsem přímo Vtr, Zagks(Ra), Uah/Ra - UZ a za cca. 2 - 3 měsíce Vám sdělím, jak jsem pochodil.

Já jsem jim dokonce psal email a nikdo nikdy neodpověděl, mám to k nim asi 15km ale ještě jsem neměl čas tam zajet. Což asi také učiním protože mám u nich taky pár věcí a nějak jim všechno moc trvá..
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Kocmik » pát 25 kvě, 2007 5:19 am

123ps píše:Máš objednáno přímo u Bramosu ? ? A jak dlouho ? ?


Nee, mám to objednané tady přes pana Daleckého. Předpokládám, že větší odběratel bude mít i větší šanci z nich to zboží dostat než jednotlivec...
Kocmik
 
Příspěvky: 43
Registrován: stř 06 pro, 2006 5:45 am
Bydliště: Trutnov/Dvůr Králové

Příspěvekod Michal Dalecký » stř 01 srp, 2007 3:28 pm

Tak tady je info o Bramosu. Firma v puvodni podobe jiz neexistuje. Vyroba je prakticky zavisla na panu Kulcerovi, ktery je vazne nemocny (nema smysl psat co mu je). On jediny ma know-how a jediny umi ty modely poradne potisknout. Pan Kulcer jiz neni vlastnikem firmy Bramos, s.r.o. Tim je jina osoba, ktera ma zajem aby se vyroba opet rozjela. Problem je pouze u M152 kde Bramos prisel o formy definitivne. Jednal jsem i se soucasnym vlastnikem forem M152 a i ten ma zajem o rozjeti vyroby. Na moje doporuceni je ale nutne vyrobit novy pojezd na cemz zacnu pracovat na podzim. Co se tyce modelu byvaleho pana Vacka (Vtr a Ztr), tak se pripravuje opetovne rozjeti vyroby vsech verzi vozu na puvodnich formach s novymi kulisami pro sprahlo. Info bude v magazinu. Modely pujdou do prodeje i velkoobchodne.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Kocmik » stř 01 srp, 2007 4:04 pm

Michal Dalecky píše:Tak tady je info o Bramosu. Firma v puvodni podobe jiz neexistuje. Vyroba je prakticky zavisla na panu Kulcerovi, ktery je vazne nemocny (nema smysl psat co mu je). On jediny ma know-how a jediny umi ty modely poradne potisknout. Pan Kulcer jiz neni vlastnikem firmy Bramos, s.r.o. Tim je jina osoba, ktera ma zajem aby se vyroba opet rozjela. Problem je pouze u M152 kde Bramos prisel o formy definitivne. Jednal jsem i se soucasnym vlastnikem forem M152 a i ten ma zajem o rozjeti vyroby. Na moje doporuceni je ale nutne vyrobit novy pojezd na cemz zacnu pracovat na podzim. Co se tyce modelu byvaleho pana Vacka (Vtr a Ztr), tak se pripravuje opetovne rozjeti vyroby vsech verzi vozu na puvodnich formach s novymi kulisami pro sprahlo. Info bude v magazinu. Modely pujdou do prodeje i velkoobchodne.


Jak to vidíte časově? Měsíc, půl roku, rok?
Kocmik
 
Příspěvky: 43
Registrován: stř 06 pro, 2006 5:45 am
Bydliště: Trutnov/Dvůr Králové

Příspěvekod Michal Dalecký » stř 01 srp, 2007 6:29 pm

Kocmik píše: Jak to vidíte časově? Měsíc, půl roku, rok?
Neco od Vacka bude uz na podzim. Bramos je narazove prubezne. Motoraku ted maji poslednich cca 40ks, tak ty snad take budou na pozdim.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Kocmik » úte 07 srp, 2007 7:35 pm

Michal Dalecky píše:
Kocmik píše: Jak to vidíte časově? Měsíc, půl roku, rok?
Neco od Vacka bude uz na podzim. Bramos je narazove prubezne. Motoraku ted maji poslednich cca 40ks, tak ty snad take budou na pozdim.


Zbyde tam i něco pro mne? :-D
Kocmik
 
Příspěvky: 43
Registrován: stř 06 pro, 2006 5:45 am
Bydliště: Trutnov/Dvůr Králové

Příspěvekod StandaR » úte 07 srp, 2007 7:45 pm

Chysta se vyroba 810 i v ČD verzi??
StandaR
 
Příspěvky: 644
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Příspěvekod Michal Dalecký » úte 07 srp, 2007 9:22 pm

Abe Simpson píše:Chysta se vyroba 810 i v ČD verzi??
Vyhledove ano.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Pivrnec78 » čtv 09 srp, 2007 5:01 pm

Já jsem si před časem (rok nebo dva zpět) domluvil přímo s p. Kulčarem dodávku pojezdů na 810 a 010, protože mám odlitky (3x 810 a 6x 010) a on mi je slíbil. Došlo to tak daleko, že jsme měli domluvenou cenu a já připravené peníze. Pak mi ale místo čísla účtu přišel mail, že mi je neprodá, ať si koupím jejich 810 i s přívěšákem. Na mail mi pak nereagoval a telefon nebral. Pak už jsem to přestal zkoušet.
Uživatelský avatar
Pivrnec78
 
Příspěvky: 165
Registrován: úte 10 říj, 2006 6:02 pm
Bydliště: Fulnek

Příspěvekod Jan Jirásek » pát 10 srp, 2007 5:37 am

Pivrnec78 píše:Já jsem si před časem (rok nebo dva zpět) domluvil přímo s p. Kulčarem dodávku pojezdů na 810 a 010, protože mám odlitky (3x 810 a 6x 010) a on mi je slíbil. Došlo to tak daleko, že jsme měli domluvenou cenu a já připravené peníze. Pak mi ale místo čísla účtu přišel mail, že mi je neprodá, ať si koupím jejich 810 i s přívěšákem. Na mail mi pak nereagoval a telefon nebral. Pak už jsem to přestal zkoušet.


V úterý jsem mluvil s člověkem který ho zná, myslím že majitel firmy teď řeší závažnější problémy osobní a na job kašle. takže všichni na objednávky mohou zapomenout! Do Brandýsa to mám kousek a už jsem ztratil trpělivost si tam jezdit osobně pro objednávky když nejsou plněny. Holt bude/je o jednu firmu méně což je škoda ale místo se vyplní zase jinou. Produkce Bramosu je nahraditelná, přesto co chcete od nesolidního jednání ze strany majitele vůči zákazníkům když jemu je to zcela jedno..
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Pivrnec78 » pát 10 srp, 2007 8:24 pm

Jan Jirásek píše:V úterý jsem mluvil s člověkem který ho zná, myslím že majitel firmy teď řeší závažnější problémy osobní a na job kašle. takže všichni na objednávky mohou zapomenout! Do Brandýsa to mám kousek a už jsem ztratil trpělivost si tam jezdit osobně pro objednávky když nejsou plněny. Holt bude/je o jednu firmu méně což je škoda ale místo se vyplní zase jinou. Produkce Bramosu je nahraditelná, přesto co chcete od nesolidního jednání ze strany majitele vůči zákazníkům když jemu je to zcela jedno..


Mě už to je jedno ... já si počkám na VT/VS 98 od Roco za cca 3.960 CZK (139 €) a pokusím se ji předělat na 810 a přívěšák na 010 a buďto to vyjde, nebo pokazím model ... :oops:
Uživatelský avatar
Pivrnec78
 
Příspěvky: 165
Registrován: úte 10 říj, 2006 6:02 pm
Bydliště: Fulnek

Re: Bramos

Příspěvekod Stanin » sob 15 kvě, 2021 3:49 pm

Ahoj, ze stránek Bramosu úplně zmizely Bmo. To je přestali vyrábět, nebo si dali pauzu? Nevíte někdo?
Stanin
 
Příspěvky: 541
Registrován: ned 16 čer, 2013 8:48 pm
Bydliště: Brno


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků