Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod jaraban » stř 16 čer, 2010 5:51 pm

Dobrý večer
Včera jsem byl v prodejně. Mohu pochválit výběr zboží (H0) i ceny. Ovšem narazil jsem na dva nepříjemné poznatky.
1) nikde na eshopu jsem neviděl leptané doplňky na lokomotivy, zejména od firmy Detail. V prodejně jsem si jich také nevšiml.
2) neochota prodavače. Když jsem se ho zeptal, zda-li mi může úkázat nějaké travní folitáže od fi. Polák, dostalo se mi odpovědi, že jich tu je málo a jsou ve vitrýně. Ovšem přes půlt do zhasnuté vitrýny v rohu jsem neviděl. Když jsem se zeptal, zda-li mi může nějakou folitáž donést k půltu, tak mi nabízel folitáže od Model Scene. Na půlt vytáhl asi 15 balení s tím, že když si chci vybrat odstín, tak je vzorník na zdi. Ovšem při výběru folitáže podzimní louky, kde je folitáž různě barevná se moc nedá vybrat z kousku 5x5 cm.
Nakonec s tím,jestli to je všechno, odešel pryč a já si šel zaplatit folitáž a štěrk.

Jestli ta "ochota" byla způsobena tím,že mi je 16 a chci si vybrat z něčeho,co se musí podat na půlt, nevím, ale v jiných prodejnách jsem se dočkal VIP přístupu než toto.
.....nebo tím, že útrata 420 kč (pro mě, jako studenta docela dost peněz) je málo,tak proč nějaká ochota.....
Ps. nevím, jak to chodí v Praze, protože jsem z Východních čech.....

Petr P.
jaraban
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 29 dub, 2009 5:55 pm

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod radekkrupka » stř 16 čer, 2010 6:54 pm

A měl ten prodavač knír? Tohle mi na pana Čadka (to je ochota sama) nebo pana Daleckého (moc často tam nebývá) nesedí.
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod jaraban » stř 16 čer, 2010 8:03 pm

jj...měl knír......víše uvedené pány bych poznal a typuji,že by se chovali úplně jinak......
jaraban
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 29 dub, 2009 5:55 pm

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod radekkrupka » stř 16 čer, 2010 8:18 pm

jaraban píše:jj...měl knír......víše uvedené pány bych poznal a typuji,že by se chovali úplně jinak......

No jo, tak ten je takovej... no divnej. Sice je praktikující modelář, co vím, ale jeho ochota je proměnlivá. Vždycky si při nákupu u něj připadám jak nesvéprávný...
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod Tomáš » pát 18 čer, 2010 12:29 pm

já mám skušenosti špatné...na most od auhagenu čekám už víc než půl roku :cry:
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod petrh » pát 18 čer, 2010 1:56 pm

tak jak jsem zminoval casto nahore, ja s modely.biz 100% dobre... je pravda, ze si zamailuju s panem Cadkem a vzdy jsem na prodejne s nim.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod Michal Šuhajda » pát 18 čer, 2010 3:34 pm

I já se přidám, ke spokojené části zákazníků. Jednání jak elektronicky na dálku i osobně, vždy k mé plné spokojenosti.
TAky jsem měl pokaždé štěstí na pány Čadka nebo Daleckého.
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2379
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod MirekTT » pát 18 čer, 2010 6:54 pm

Mně už docela dlouho svrbí jazyk, tak to tedy vyplácnu. Neznám historický vznik tohto fóra, ale dostatečně dobře nechápu počínání Michala Daleckého, který investuje celkem značné úsilí a možná i peníze, abysme se zde mohli, přiznejme si, zcela zdarma vykecávat (klidně to tak může zůstat dál :lol: ), a přitom mi fóum nepřijde nic moc přínosné pro jeho podnikání. Vidím to tak jenom já nebo jsem něco přehlédl?
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2564
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod Papa.smurf » pát 18 čer, 2010 9:47 pm

Po mojí zkušenosti s objednáváním USB klíče na soft na jeden nejmenovaný soft od firmy freiwald, nemám moc dávky spokojenosti k dělení. Jednoznačný problém v komunikaci a v tomto případě ve všech třech směrech :roll: Nakonec se však obchod dotáhl do zdárného konce.
Sběratelská úchylka na T334 v TT
Papa.smurf
 
Příspěvky: 80
Registrován: stř 09 led, 2008 7:54 pm
Bydliště: Dačice

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod petrh » sob 19 čer, 2010 5:22 am

mozna by ted bylo na miaste pokusit se k tomuto ziskat vyjadreni obchodu?
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod milan ferdián » sob 19 čer, 2010 9:11 am

MirekTT píše:Mně už docela dlouho svrbí jazyk, tak to tedy vyplácnu. Neznám historický vznik tohto fóra, ale dostatečně dobře nechápu počínání Michala Daleckého, který investuje celkem značné úsilí a možná i peníze, abysme se zde mohli, přiznejme si, zcela zdarma vykecávat (klidně to tak může zůstat dál :lol: ), a přitom mi fóum nepřijde nic moc přínosné pro jeho podnikání. Vidím to tak jenom já nebo jsem něco přehlédl?


To bych tak netvrdil,že fórum pro podnikání není přínosné .Kdo umí ,ten už ví ,jak s touto masou informací zpracovat pro svoji potřebu svého podnikání.Jenom musíš mít ten správný náhled... :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod jiri739 » sob 19 čer, 2010 11:36 am

To MirekTT: Nemyslím si, že tohle fórum je o "vykecávání se". Pokud si ho projdeš a pozorně přečteš, tak tu najdeš spoustu užitečných informací, které by jsi jinde myslím dost těžko hledal a stálo by tě to spoustu času.
Aspon já jsem tady našel hodně informací co jsem potřeboval.
HO DCC
Uživatelský avatar
jiri739
 
Příspěvky: 125
Registrován: pát 16 led, 2009 10:53 am
Bydliště: Praha

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod MirekTT » sob 19 čer, 2010 1:53 pm

Ale jistě ,že je to velmi užitečné fórum, bez kterého bych já asi už nikdy nezačal.
Mě je jen trouchu ďouvné, že do něj Michal Dalecký (jakožto platitel domény pokud vím) vráží úsilí, a když to tady čtu, tak mi to pro něj nepřijde až tak moc prospěšné. Spíš bych řekl, že na tom kromě nás "soběvláčkařů" tyjí ostatní výrobci a prodejci.
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2564
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod petrh » sob 19 čer, 2010 8:28 pm

hele za me:
jsme tady, diskutuju a kdyz neco shanim ci potrebuju napisu panu Daleckemu, ci panu Cadkovi z teto domeny. Cili ja si myslim, ze cele forum je proste klasicky zakaznicky system. pokud sem chodis a neco se tu diskutuje atd. tak proste segment zamiri do tveho obchodu a nakoupi. alespon ja, cili o tom to je a je to proste a genialni a super:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zkušenosti s modely.biz v posledním roce

Příspěvekod medvidek » sob 03 črc, 2010 8:05 pm

K tomuto a više zminěnemu bych uvedl,že dokud byli Modely.biz ve Slanske ul. (stara prodejna) tak jsem byl nadmiru spokojen a nebyl žadny problem a s radosti jsem tam nechaval i 10 000kč měsičně. Nastupem na Smichov se bohužel situace změnila a jsem velice zklaman a přemyšlim o jinem e-schopu. Pro přklad: cca před vic jak pul rokem jsem obědnal 20ks běhounu ROCO (osmipaprskovych) aby mi po 4 měsicich čekani pan Dalecky zdělil že na mě zapoměl,řikam si stane se,ale 19.5.2010 se mi omluvil,že pry hned obědna a dodnes nemam nic,ani zpravu jak to vypada (žadal jsem ho emailem) ani běhouny.Že mi na tom stoji stavba pary 433 nikoho nezajima,že mě ten model do těd stal už skoro 14 000kč a čeka se jen na běhouny. Je to stavba z mosazi,žadny odlitek. Tak ať mi tu někdo vysvětli kde je problem???? Co jako zakaznik dělam špatně??? Už mě to prostě nebavi. To same plati u předobědnavek a garantuju vam,že už žadnou neudělam. Zboži nikde,ale na modelbazaru plno,byt o par stovek dražši,ale než to čekani to raději něco malo přplatim. Dam panu Daleckemu ještě šanci si zlepšit reputaci,ale nevim nevim,uvidime a nechame se překvapit. S pozdravem Zdeněk Hásek-Liberec
HO 3-4 epocha čsd DCC začinam. Pořadna mašina ma kotel a komin
Uživatelský avatar
medvidek
 
Příspěvky: 264
Registrován: pon 16 bře, 2009 12:09 am
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků