ttvlak.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod pudl » úte 03 lis, 2009 12:53 pm

Tak že jak vidno žádná změna.
pudl
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 17 úno, 2008 1:06 pm
Bydliště: Mladá Boleslav-Dobrovice

Příspěvekod Jarda H. » úte 03 lis, 2009 1:09 pm

radekkrupka píše:Mail jsem napsal, bez odpovědi. Telefon to samé...



Skutečně velmi "solidní" přístup k zadržovaným penězům za nedodané zboží :cry: :!: Kecy, kecy, kecy, .........
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod pudl » sob 28 lis, 2009 6:57 pm

nastal u někoho posun k nápravě?
TT-analog
pudl
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 17 úno, 2008 1:06 pm
Bydliště: Mladá Boleslav-Dobrovice

Příspěvekod radekkrupka » ned 29 lis, 2009 6:59 pm

pudl píše:nastal u někoho posun k nápravě?

U mně beze změny...

Podařilo se mi je několikrát zachytit na icq, ovšem pokaždé jsem dostal odpověď "manžel je zrovna v Rakousku-nemocnici-apod a bude pozítří"...
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Příspěvekod Jarda H. » sob 30 led, 2010 6:38 pm

Malá poznámka k (dočasně ?! nefunkčnímu) e-shopu "ttvlak" ..... na modelbazaru se objevil inzerát majitele, že rozprodává nějaké TT modely ze své sbírky. Kontakt pouze na mail - vida, najednou to jde být v kontaktu :!:

Druhá věc - jestlipak kolegové (Radek K. a spol) zde ve fóru už byli finančně vyrovnání ze strany e-shopu :?:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod pudl » sob 30 led, 2010 7:00 pm

Vyrovnáni? Jak, když nekomunikují.
TT-analog
pudl
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 17 úno, 2008 1:06 pm
Bydliště: Mladá Boleslav-Dobrovice

Příspěvekod radekkrupka » sob 30 led, 2010 7:57 pm

Komunikace ABSOLUTNĚ bez šance. Vlastně se mi ani nepodařilo navázat JAKÝKOLIV kontakt... natož reálně přednést svůj požadavek.

Už se o to ani příliš nesnažím, ať si těch pár stovek nacpe ... někam
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Příspěvekod Tomáš » sob 30 led, 2010 11:52 pm

hm..to je teda fakt obrat o 180 stupňů..je akt,že ivan nekomunikuje skoro vůbec s nikým,bud je v tom opravdu zdarví a nebo je bez peněz a musí dělat mrtvýho brouka..ovšem jak říkám je to divné

jinak tohle byl funkční tel. přímo na něj 720204366
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod pudl » ned 31 led, 2010 12:02 am

Jo tak na tohle číslo jsem se dovolal jenom jednou v červnu a to ještě ze skype, takže jako neznámý.A jestli to je s tou sbírkou pravda tak se s náma snad vyrovná.Ale tomu se těžko věří.
TT-analog
pudl
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 17 úno, 2008 1:06 pm
Bydliště: Mladá Boleslav-Dobrovice

Příspěvekod radekkrupka » ned 31 led, 2010 8:02 am

Tomáš píše:jinak tohle byl funkční tel. přímo na něj 720204366


Tak tohle je číslo, které je i na webu. Dovolal jsem se na něj naposled tak před rokem a půl, možná. Od té doby zvoní, zvoní, nikdo nebere ... zkoušel jsem z různých čísel, ze skrytých čísel, prostě nic...

04.01.10 - Výluka vláčkové činnosti.
Do odvolání přerušujeme činost. Veškeré objednávky budou co nejdříve vyřízeny.
Všichni registrovaní zákazníci budou IHNED po obnovení chodu firmy obeznámeni s touto skutečností mailem.
Děkujeme za pochopení. Váš TTVLAK.cz


Z následující zprávy plynou 2 možné závěry - buď je ten člověk šejdíř, nebo je opravdu ve srabu. Ani jedna možnost mě nicméně vůbec neuspokojuje, takže je to vlastně jedno. Koneckonců není to první (ani druhá, ...) výmluva, kterou od něj slyším :(
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Příspěvekod Jarda H. » úte 02 úno, 2010 8:19 pm

radekkrupka píše: ..... Od té doby zvoní, zvoní, nikdo nebere ... zkoušel jsem z různých čísel, ze skrytých čísel, prostě nic...

04.01.10 - Výluka vláčkové činnosti.
Do odvolání přerušujeme činost. Veškeré objednávky budou co nejdříve vyřízeny.
Všichni registrovaní zákazníci budou IHNED po obnovení chodu firmy obeznámeni s touto skutečností mailem. .....


..... plynou 2 možné závěry - buď je ten člověk šejdíř .....


Já jsem si dnes (bohužel) konečný názor udělal - stejný jako Radek :cry: :!: Stránky "ttvlaku" zmizely, na obrazovce se objeví hlášení "Chyba 404 - požadovaný web neexistuje", když k tomu připočtu to nekomunikování, prodej (prý) části sbírky na modelbazaru .....
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod MAREKHO » úte 02 úno, 2010 11:33 pm

No---- mě ty stránky jedou.......
Je zde pan RYŠAVÝ na fotce, kdo ho nezná--- je to ten dlouhovlasý vlevo .......... :!: :!:
http://www.ttvlak.cz/foto-galerie/skute ... stopecich/


A UŽ TO NEJEDE!!!!!!!!!
ČD-V-;DCC-LENZ, PECO, PC.- PO 20.TI LETECH.
www.ModulyBrno.cz
Uživatelský avatar
MAREKHO
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 15 dub, 2008 8:14 pm
Bydliště: UHERČICE

Příspěvekod MAREKHO » úte 02 úno, 2010 11:46 pm

UŽ TO JEDE!!!!!!!!
ČD-V-;DCC-LENZ, PECO, PC.- PO 20.TI LETECH.
www.ModulyBrno.cz
Uživatelský avatar
MAREKHO
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 15 dub, 2008 8:14 pm
Bydliště: UHERČICE

Příspěvekod petrh » stř 03 úno, 2010 7:13 am

me osobne spise zajimalo, jak muze nekdo nakupovat na tomto shopu, kdyz se podivate tak IC na ktery je shop veden je rok jiz pozastaveno (http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/dar ... 1&rozsah=0) ja zde vidim skoro jasny pokus o nepovolene podnikani, pokus o podvod, kraceni dani atd...
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod radekkrupka » stř 03 úno, 2010 7:25 am

petrh píše:me osobne spise zajimalo, jak muze nekdo nakupovat na tomto shopu, kdyz se podivate tak IC na ktery je shop veden je rok jiz pozastaveno (http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/dar ... 1&rozsah=0) ja zde vidim skoro jasny pokus o nepovolene podnikani, pokus o podvod, kraceni dani atd...

Ale třeba moje objednávka je z června 2008. Byl jsem opatrný - udělal jsem objednávku, zavolal jem, hned jsem se dovolal :!: , pan Ryšavý byl příjemný a na všem jsme se domluvili. Dokonce mě informoval, že Faller v Tčku je problém a může to trvat dýl. Reference na eshop byly v té době dobré. Bohužel od té doby to šlo do kytek, objednávka vázla, nakonec se mi podařilo dovolat a nechat si poslat alespoň to, co už měl. Zbytek jsem z něj nikdy nedostal, ani prachy za to, protože už jsem se prostě nedovolal, na maily ani zprávy přes eshop neodpovídal ... je to pár stovek, co je to v porovnání s nákladama na modelaření... ale přece.

Přesto má řada modelářů na svých stránkách dodnes odkaz na tento eshop ve smyslu "dporučuji" ...
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků