ttvlak.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod MartyTT » sob 28 srp, 2010 12:37 pm

Přidávám se k této diskuzi, také jsem objednal, dopředu zaplatil, čekal...., psal maily, telefonoval a nic!!! Pan Ryšavý se chová víc jak neobchodně! Sice jde "JEN" o tisícovku, jak už tady také padlo, ale pro mě jsou to pořád peníze, které si musím vydělat prací.Jak je vidět, vydělávat se dá asi i jinak! Dovedu pochopit zdravotní problémy, ale jestliže je tento pán schopen sedět u počítače a obchodovat na aukru, myslím, že by ho neubylo vyřídit si korespondenci se zákazníky. :evil:
Uživatelský avatar
MartyTT
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 17 srp, 2010 1:55 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod Fíkus » čtv 09 zář, 2010 1:33 pm

Petr Zatrepalek píše:
radekkrupka píše:Tak pan Ryšavý, navzdory ukončení činosti eshopu obchoduje na aukru o sto šest...

za posledních 30 dní 14 komentářů k ukončenému obchodu... momentálně otevřena kupa aukcí
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=3314051

Můžete se podívat na jeho povídání "o sobě", je to celkem zážitek



Hodně zvláštní pán :o - přihodit na aukci dle takto koncipovaných podmínek může jen blbec.

:shock: mazec, dotyčnej se asi cejtí, když tu padlo slovo "blbec" tak nevím kdo je větší... jestli prodávající nebo kupující
:lol: v jedné pasáži to zavání docela tou slavnou Bartolomějskou - "jestli to nebude tak, udělám to tak a budete mít po"
:lol: :lol: :lol:
Je Vás asi dost, sepiště to kolektivně a máte to, přečetl sem to celé dvakrát a je to jasné, není co řešit... je to smutný, přeju všem, abyste si to vyřídili k vlastní spokojenosti :!:
Uživatelský avatar
Fíkus
 
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30 říj, 2009 7:45 pm
Bydliště: Chotěboř / Pardubice

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod MAREKHO » úte 21 čer, 2011 10:12 pm

pan Ryšavý vstal z mrtvých...... :!: :?: - podívejte, co mi došlo( jenom mně?)...meilem :!:
Sice mi dluží 400Kč , ale zato můžeme rozjet kšefty s meruňkama...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cituji: Dobrý den
Nabízíme spolupráci v prodeji ovoce z Jižní Moravy. Veškeré podrobnosti naleznete na http://www.ovocejm.cz
Nejedná se o spamový mail, ale o možnost prodeje ovoce všem, kteří projeví zájem ve velkém. Vlastníme výkupnu ovoce a zeleniny a tudíž nabízíme všem případným odběratelům množstevní slevy. Jedná se hlavně o prodej meruněk případným velkoodběratelům.
Samozřejmě se omlouváme, že jsme vám zaslali mail ze stránek TTVLAK.cz, ale jedná se jenom o spolupráci mezi webovými stránkami. Děkujeme za pochopení.

Děkuji a jsem s pozdravem Ryšavý - TTVLAK.cz - ovocejm.cz

Toto je automaticky generována zpráva. Neočekáváme na ní odpověď. Pakliže máte dotaz nebo chcete zrušit příjem novinek, pošlete email na ttivan@seznam.cz
ČD-V-;DCC-LENZ, PECO, PC.- PO 20.TI LETECH.
www.ModulyBrno.cz
Uživatelský avatar
MAREKHO
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 15 dub, 2008 8:14 pm
Bydliště: UHERČICE

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod miroslav lengyel » stř 22 čer, 2011 4:12 am

No třeba si chce vydělat prodejem ovoce na zaplacení dluhů :D Míra
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod saman55 » stř 22 čer, 2011 4:42 am

Ozval už se někdo na Aukru aby mu zrušili účet,když nic jiného,aby nenaletěl ještě někdo jiný?
saman55
 
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 07 říj, 2010 1:35 pm
Bydliště: Žihle - Plzeň sever

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod Eda1975 » stř 22 čer, 2011 6:56 am

Chtěl bych upozornit věřitele, že po třech letech bude Vaše pohledávka promlčená :!:
TT - analog - epocha V/VI - ČR

http://www.taksitokurvavygoogluj.cz
Uživatelský avatar
Eda1975
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 22 úno, 2009 3:58 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod vvitty » stř 22 čer, 2011 8:25 am

Aukro zadny ucet nezrusi, na to musite podat trestni oznameni a potom se tim mozna budou zabyvat.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod Jarda H. » stř 22 čer, 2011 9:54 am

No když už jste začali s tím ovocem :lol: asi se nyní míchají jablka i hrušky dohromady - alespoň dle mého ! Podotýkám, že jednání p.Ryšavého neobhajuji ani neschvaluji, ale .... Proč by mělo Aukro rušit účet ? Resty a nevrácení peněz vzniklo v e-shopu ttvlak.cz, alespoň já nevím o tom, že by se někdo tady ve fóru zmínil o tom, že nedostal zboží z Aukra od p.Ryšavého ?!
Bohužel dost lidí má u ttvlak.cz zadržené peníze, a reakce z druhé strany žádná :!: Ze začátku jen výmluvy, pak už vůbec nic :roll:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků